Słuchawki z mikrofonem Jabra Evolve 30 II USB-C/A MS Stereo - 5399-823-369
174472
Omówienie Jabra Evolve 30 II MS Stereo 5399-823-369
Odkryj Evolve 30
Elastyczność w pracy
Zestaw słuchawkowy Jabra Evolve 30 II jest idealnym rozwiązaniem dla każdego, komu niezbędne są narzędzia pracy gwarantujące elastyczność. Charakteryzuje się on bowiem różnymi metodami podłączenia, dając możliwość korzystania z wielu różnych urządzeń do wykonywania swoich obowiązków. Ułatwia również przeprowadzanie wszelakiego rodzaju rozmów. Przyczyn tego stanu rzeczy można doszukiwać się w kontrolerze na przewodzie słuchawek.
Kontrola nad połączeniami
Wszechstronność w podłączeniu
Wysoka jakość dźwięku podczas rozmów
Pewność działania
Kontrola nad połączeniami
Evolve 30 posiada panel obsługi połączeń na przewodzie, wyposażony w duże przyciski i wskaźniki LED. Znacząco ułatwiają one odbieranie i kończenie połączeń, regulacje poziomu głośności oraz wyciszanie rozmowy w razie konieczności.
Wszechstronność w podłączeniu
Evolve 30 można podłączyć za pomocą wtyczki USB (typ A lub C w zależności od kontrolera) lub jack 3,5 mm. Pozwala to na wykorzystanie niemal dowolnego urządzenia, takiego jak smartfon lub tablet, aby pracować lub słuchać muzyki w czasie wolnym.
Wysoka jakość dźwięku podczas rozmów
Evolve 30 dysponuje nowoczesną technologią redukcji szumów mikrofonu, która eliminuje odgłosy otoczenia posiadacza zestawu. Dzięki temu rozmówca po drugiej stronie nie będzie mieć problemów z usłyszeniem każdego wypowiedzianego słowa.
Pewność działania
Evolve 30 współpracuje ze wszystkimi wiodącymi systemami od razu po podłączeniu. Zestaw ten zoptymalizowano do współpracy z wieloma różnymi platformami komunikacyjnymi. Wymienić tutaj można takie nazwy jak między innymi Avaya, Mitel, Amazon Chime, Unity, czy też Zoom. Z kolei dla Microsoft Teams opracowano oddzielny wariant, który posiada certyfikat, świadczący o bezproblemowym działaniu.
Jabra Video Expert Club
Specyfikacja techniczna Jabra Evolve 30 II MS Stereo 5399-823-369
Produkt | |
| Producent | Jabra |
| Rodzina produktu | Evolve |
| Seria produktu | Evolve 30 |
| Model produktu | Evolve 30 II MS Stereo |
| Kod producenta (MPN) | 5399-823-369 |
| EAN / GTIN-13 | 5706991034318 |
| Przeznaczenie | Biznes |
Parametry | |
| Typ słuchawek | Stereo |
| Rodzaj słuchawek | Nauszne |
| Typ wykorzystywanej łączności | Przewodowa |
| Rodzaj dostępnych złączy | 1 x mini-jack 3.5mm (słuchawki+mikrofon), USB-C/A |
| Odłączany przewód słuchawek | Nie |
| Długość przewodu słuchawek | 1,2 m |
| Wielkość przetwornika | 28 mm |
| Regulacja głośności | Tak |
| Czułość słuchawek | 93.6 dB |
| Pasmo przenoszenia słuchawek | 150 - 7000 Hz |
| Impedancja słuchawek | 32 Ohm |
| Mikrofon | Tak |
| Rodzaj mikrofonu | ECM |
| Pasmo przenoszenia mikrofonu | 100 - 10000 Hz |
| Wyłącznik/wyciszenie mikrofonu | Tak |
| Obsługiwane technologie | Jabra SafeTone - Ochrona słuchu przed skokami głośności oraz zmęczeniem |
| Funkcje słuchawek | Jabra Direct/Jabra Xpress |
| Posiadane certyfikaty/spełnione wymogi | Microsoft Teams |
| Typ gwarancji | Producenta |
| Czas trwania gwarancji | 24 miesiące |
| Kolor produktu | Czarny |
| Waga produktu | 0,17 kg |
| Wyposażenie | Adapter USB-C/A |
Szczegóły dotyczące zgodności produktu z przepisami | |
| Dane producenta | GN Hearing A/S; Lautrupbjerg 7, 2750 Ballerup, Denmark; [email protected] |
| Osoba odpowiedzialna za produkt | GN Hearing A/S; Lautrupbjerg 7, 2750 Ballerup, Denmark; [email protected] |