Słuchawki z mikrofonem Jabra Evolve2 50 USB-C/A UC Stereo - 25089-989-799
174480
Skonfiguruj swoje urządzenie Jabra Evolve2 50 UC Stereo 25089-989-799
W zależności od rodzaju usługi serwisowej czas oczekiwania na dostarczenie wynosi od 1 do 30 dni.
Omówienie Jabra Evolve2 50 UC Stereo 25089-989-799
Odkryj Jabra Evolve2 50
Jabra Evolve2 50 idealny do pracy hybrydowej
Jabra Evolve2 50 to najnowszy przewodowy model z bestsellerowej linii Evolve, przeznaczony między innymi do wideokonferencji. Dzięki najnowszej technologii, słuchawki są idealne do pracy hybrydowej. Evolve2 50 to zestaw słuchawkowy zaprojektowany, aby podnieść produktywność nawet z dala od biura. Jabra Evolve2 50 posiada Aktywną Redukcję Hałasu, która chroni przed niechcianymi odgłosami z zewnątrz. Dzięki 360-stopniowej diodzie współpracownicy widzą, kiedy użytkownik jest zajęty. Podwójna łączność pozwala korzystać z Bluetooth® i połączyć się w tym samym czasie z drugim urządzeniem. Evolve2 50 współpracuje ze wszystkimi platformami spotkań wirtualnych dzięki certyfikatom UC. Dostępny jest również w wariancie z certyfikatem Microsoft Teams. Jabra Evolve2 50 powstał by usprawnić pracę hybrydową klientów i zwiększyć sprzedaż. To korzystna transakcja dla obydwu stron.
Aktywna Redukcja Hałasu
Jedne słuchawki do pracy i relaksu
Podwójna łączność
Technologia Jabra Air Comfort
Aktywna Redukcja Hałasu
Jabra Evolve2 50 posiada Aktywną Redukcję Hałasu, która chroni przed niechcianymi odgłosami z zewnątrz. Jest to możliwe dzięki nowoczesnej komorze akustycznej i kompresującym hałas mikrofonom. Sprytnie zaprojektowany chipset wspiera redukujący hałas i rozróżniający mowę algorytm. Evolve2 50 ma wewnątrz wbudowane dwa mikrofony klasy premium, które izolują niechciane odgłosy otoczenia.
Jedne słuchawki do pracy i relaksu
Jabra Evolve2 50 to technologia zwiększająca efektywność pracy. Dzięki 360-stopniowej diodzie współpracownicy widzą, kiedy użytkownik jest zajęty co wspiera skupienie i współpracę. 28-milimetrowe głośniki, zapewniają głęboki i pełny dźwięk podczas słuchania muzyki. Dzięki temu nie trzeba zmieniać słuchawek w czasie przerwy.
Podwójna łączność
Jabra Evolve2 50 można podłączyć bezpośrednio do komputera. Dzięki podwójnej łączności można korzystać z Bluetooth® i połączyć się w tym samym czasie z drugim urządzeniem. Pozwala to bezproblemowo przeskakiwać między słuchaniem ulubionej muzyki, a ważnymi rozmowami telefonicznymi. Evolve2 50 współpracuje ze wszystkimi platformami spotkań wirtualnych i jest również dostępny w wariancie z certyfikatem Microsoft Teams.
Technologia Jabra Air Comfort
Jabra Evolve2 50 posiada technologię Jabra Air Comfort, dzięki której praca staje się prawdziwą przyjemnością. Warstwy miękkiej pianki wewnątrz wyściełanego pałąka nagłownego zapobiegają uczuciu nacisku i zapewniają lekkość oraz wygodę. Elastyczne nauszniki obracają się z każdym ruchem.
Jabra Video Expert Club
Specyfikacja techniczna Jabra Evolve2 50 UC Stereo 25089-989-799
Produkt | |
| Producent | Jabra |
| Rodzina produktu | Evolve |
| Seria produktu | Evolve2 50 |
| Model produktu | Evolve2 50 UC Stereo |
| Kod producenta (MPN) | 25089-989-799 |
| EAN / GTIN-13 | 5706991034080 |
| Przeznaczenie | Biznes |
Parametry | |
| Typ słuchawek | Stereo |
| Rodzaj słuchawek | Nauszne |
| Typ wykorzystywanej łączności | Bezprzewodowa, Przewodowa |
| Typ łączności bezprzewodowej | Bluetooth 5.2 |
| Zasięg łączności bezprzewodowej słuchawek | 30 m |
| Maksymalna ilość sparowań/jednocześnie podłączonych urządzeń | 8/1 |
| Rodzaj dostępnych złączy | USB-C/A |
| Długość przewodu słuchawek | 1,7 m |
| Wielkość przetwornika | 28 mm |
| Regulacja głośności | Tak |
| Zakres częstotliwości | 20 - 20000 Hz |
| Pasmo przenoszenia słuchawek | 20 - 20000 Hz |
| Mikrofon | Tak |
| Rodzaj mikrofonu | 2 analogowe MEMS, 2 cyfrowe MEMS |
| Czułość mikrofonu | -38 dBV/Pa |
| Pasmo przenoszenia mikrofonu | 20 - 10000 Hz |
| Wyłącznik/wyciszenie mikrofonu | Tak |
| Obsługiwane technologie | ANC - Aktywna redukcja hałasu, Jabra ClearVoice - Blokowanie niepożądanych dźwięków z otoczenia, Jabra SafeTone - Ochrona słuchu przed skokami głośności oraz zmęczeniem, PeakStop - Eliminacja nagłych skoków głośności rozmów |
| Funkcje słuchawek | Jabra Direct/Jabra Xpress, Wskaźnik nadchodzącego połączenia, Wskaźnik zajętości |
| Posiadane certyfikaty/spełnione wymogi | Unified Communications |
| Typ gwarancji | Producenta |
| Czas trwania gwarancji | 24 miesiące |
| Kolor produktu | Czarny |
| Waga produktu | 0,149 kg |
| Wysokość (mm) | 175 |
| Szerokość (mm) | 193 |
| Głębokość (mm) | 65 |
| Wyposażenie | Adapter USB-C/A |
Szczegóły dotyczące zgodności produktu z przepisami | |
| Dane producenta | GN Hearing A/S; Lautrupbjerg 7, 2750 Ballerup, Denmark; [email protected] |
| Osoba odpowiedzialna za produkt | GN Hearing A/S; Lautrupbjerg 7, 2750 Ballerup, Denmark; [email protected] |