Produkt | |
| Producent | Motorola |
| Seria produktu | edge |
| Model produktu | edge 50 pro |
| Kod producenta (MPN) | PB1J0097PL |
| EAN / GTIN-13 | 0840023274589 |
| Klasa produktu | Smartfon |
Procesor | |
| Producent procesora | Qualcomm® |
| Rodzina procesora | Snapdragon® |
| Model procesora | Snapdragon™ 7 Gen 3 |
| Liczba rdzeni procesora | osiem |
| Taktowanie rdzeni procesora | 1x 2,63 GHz + 3x 2,4 GHz + 4x 1,8 GHz |
| Wbudowane NPU | Qualcomm® Hexagon™ |
Matryca | |
| Przekątna matrycy | 6,7'' |
| Ekran dotykowy | Tak |
| Technologia ekranu | pOLED |
| Rozdzielczość matrycy | 2712 x 1220 |
| Jasność matrycy | 2000 nit |
| Częstotliwość odświeżania matrycy | 144 Hz |
| Pokrycie palety barw | 100% DCI-P3 |
| Obsługiwany standard HDR | HDR10+ |
Pamięć / dysk | |
| Zainstalowana pojemność pamięci RAM | 12 GB |
| Pojemność dysku podstawowego | 512 GB |
Komunikacja | |
| Typ bezprzewodowej karty sieciowej | WiFi 6E (802.11 ax) |
| Bluetooth | 5.4 |
| Nawigacja | A-GPS, Galileo, GLONASS, GPS, NavIC, LTEPP, SUPL |
Multimedia | |
| Ilość głośników | 2 |
| Wbudowana kamera przednia | 50 Mpix |
| Wbudowana kamera tylna | 50 Mpix + 13 Mpix + 10 Mpix |
Interfejsy WE/WY | |
| USB 3.2 Gen 1 typ C (5 Gbps) | 1 szt |
System operacyjny | |
| Rodzaj systemu operacyjnego | Android |
| Wersja systemu operacyjnego | Android 14 |
Gwarancja | |
| Typ gwarancji | Producenta |
| Rodzaj gwarancji | Carry-In/Door-To-Door (Naprawa w serwisie) |
| Czas trwania gwarancji | 24 miesiące |
Dodatkowe informacje | |
| Zastosowane technologie | Akcelerometr, Czujnik SAR, Czujnik zbliżeniowy, Face ID, Magnetometr, Żyroskop |
| Czytnik linii papilarnych | Tak |
| Pojemność baterii | 4500 mAh |
| Zasilacz w zestawie | Tak |
Właściwości fizyczne | |
| Klasa IP (pyło i wodoszczelność) | IP68 |
| Materiał wykonania obudowy | Aluminium, Szkło |
| Kolor obudowy | Turkusowy |
| Waga produktu | 0,20 kg |
| Wysokość (mm) | 161 |
| Szerokość (mm) | 72 |
| Głębokość (mm) | 8,2 |
Uwagi | |
| Wyposażenie | Etui ochronne Ładowarka TurboPower™ 125 W Kabel USB Type-C Klucz do wysunięcia tacki z kartą SIM |
| Dodatkowe informacje | Urządzenie obsługuje ładowanie TurboPower™ 125 W oraz bezprzewodowe 15 W. |
Szczegóły dotyczące zgodności produktu z przepisami | |
| Dane producenta | Motorola Mobility (Lenovo), 25 Templer Avenue, Farnborough GU14 6FE, United Kingdom |
| Osoba odpowiedzialna za produkt | Motorola Mobility (Lenovo), Calle Puerto de Somport, 9, 28050 Madrid, Spain |