Produkt | |
| Producent | Motorola |
| Seria produktu | edge |
| Model produktu | edge 60 Fusion |
| Kod producenta (MPN) | PB7E0038PL |
| Klasa produktu | Smartfon |
Procesor | |
| Producent procesora | MediaTek |
| Rodzina procesora | Dimensity |
| Model procesora | Dimensity 7300 |
| Liczba rdzeni procesora | osiem |
| Taktowanie trybu turbo procesora | 2,5 GHz |
Matryca | |
| Przekątna matrycy | 6,67" |
| Ekran dotykowy | Tak |
| Technologia ekranu | pOLED |
| Rozdzielczość matrycy | 2712 x 1220 |
| Jasność matrycy | 4500 nitów |
| Częstotliwość odświeżania matrycy | 120 Hz |
| Pokrycie palety barw | 100% DCI-P3 |
| Obsługiwany standard HDR | HDR10+ |
Pamięć / dysk | |
| Zainstalowana pojemność pamięci RAM | 8 GB |
| Pojemność dysku podstawowego | 256 GB |
| Typ dysku | uMCP |
Komunikacja | |
| Dual SIM | eSIM + nanoSIM |
| Typ bezprzewodowej karty sieciowej | WiFi 6 (802.11 ax) |
| Wbudowany modem | 5G |
| Bluetooth | 5.4 |
| Nawigacja | A-GPS, Galileo, GLONASS, GPS, LTEPP, SUPL |
| NFC (Near Field Connection) | Tak |
Multimedia | |
| Ilość głośników | 2 |
| Wbudowana kamera przednia | 32 MPix |
| Wbudowana kamera tylna | 50 MPix + 13 MPix |
Interfejsy WE/WY | |
| USB 2.0 typ C (480 Mbps) | 1 szt |
System operacyjny | |
| Wersja systemu operacyjnego | Android 15 |
Gwarancja | |
| Typ gwarancji | Producenta |
| Rodzaj gwarancji | Carry-In/Door-To-Door (Naprawa w serwisie) |
| Czas trwania gwarancji | 24 miesiące |
Dodatkowe informacje | |
| Zastosowane technologie | Akcelerometr, Czujnik SAR, Czujnik zbliżeniowy, Magnetometr, Żyroskop, Czujnik światła otoczenia |
| Czytnik linii papilarnych | Tak |
| Pojemność baterii | 5200 mAh |
| Zasilacz w zestawie | Nie |
Właściwości fizyczne | |
| Klasa efektywności energetycznej | A |
| Klasa wytrzymałości na wielokrotne upadki | A |
| Klasa możliwości naprawy | B |
| Żywotność baterii | 1600 cykli |
| Klasa IP (pyło i wodoszczelność) | IP68 |
| Materiał wykonania obudowy | Tworzywa sztuczne |
| Kolor obudowy | Stalowy |
| Waga produktu | 0,178 kg |
| Wysokość (mm) | 161 |
| Szerokość (mm) | 73 |
| Głębokość (mm) | 8 |
Uwagi | |
| Wyposażenie | Kabel USB-C do USB-C Klucz do karty SIM Etui ochronne |
| Dodatkowe informacje | Odblokowanie za pomocą rozpoznawania twarzy |
Szczegóły dotyczące zgodności produktu z przepisami | |
| Dane producenta | Motorola Mobility (Lenovo), 25 Templer Avenue, Farnborough GU14 6FE, United Kingdom |
| Osoba odpowiedzialna za produkt | Motorola Mobility (Lenovo), Calle Puerto de Somport, 9, 28050 Madrid, Spain |