Smartfon Motorola moto g56 5G PB7Y0030PL Dimensity 7060 6,72'' 120Hz 8GB 256GB 5G DS And15 grafitowy
177181
Omówienie Motorola moto g56 5G PB7Y0030PL
Odkryj Motorola Moto G56 5G Business Edition
Smartfon zaprojektowany z myślą o firmach
Motorola Moto G56 5G Business Edition to urządzenie stworzone dla profesjonalistów, którzy potrzebują niezawodnego, bezpiecznego i odpornego telefonu do pracy w każdych warunkach. Dzięki zaawansowanym funkcjom zabezpieczeń, długiemu wsparciu i solidnej konstrukcji, to narzędzie, które wspiera produktywność i chroni dane firmowe.
Bezpieczeństwo i kontrola
Wytrzymałość klasy militarnej
Wydajność na cały dzień
Smart Connect – współpraca między urządzeniami
Bezpieczeństwo i kontrola
Rozwiązania ThinkShield, Moto Secure i Real Kernel Protection zapewniają ochronę danych i systemu w czasie rzeczywistym. Funkcje takie jak Zero Touch i Moto Device Manager umożliwiają szybkie wdrożenie i zdalne zarządzanie flotą urządzeń.
Wytrzymałość klasy militarnej
Smartfon spełnia normy MIL-STD-810H oraz IP68/IP69, co oznacza większą odporność na wodę, kurz, upadki, temperatury i inne czynniki środowiskowe. To idealny wybór dla pracowników terenowych, techników i służb operacyjnych.
Wydajność na cały dzień
Procesor MediaTek Dimensity®, bateria 5200 mAh i szybkie ładowanie TurboPower™ 30 W zapewniają płynną pracę przez cały dzień. Czysty system Android bez zbędnych aplikacji gwarantuje szybkość działania i łatwość obsługi.
Smart Connect – współpraca między urządzeniami
Dzięki aplikacji Smart Connect możesz płynnie współdzielić pliki, kopiować i wklejać treści między telefonem, tabletem a komputerem z Windows. Obsługa jedną klawiaturą i myszką, streaming aplikacji i wykorzystanie aparatu jako kamery internetowej zwiększają komfort pracy hybrydowej.
Specyfikacja techniczna Motorola moto g56 5G PB7Y0030PL
Produkt | |
| Producent | Motorola |
| Seria produktu | moto g |
| Model produktu | moto g56 5G |
| Kod producenta (MPN) | PB7Y0030PL |
| EAN / GTIN-13 | 840023292187 |
| Klasa produktu | Smartfon |
Procesor | |
| Producent procesora | MediaTek |
| Rodzina procesora | Dimensity |
| Model procesora | Dimensity 7060 |
| Liczba rdzeni procesora | osiem |
| Taktowanie trybu turbo procesora | 2,6 GHz |
Matryca | |
| Przekątna matrycy | 6,72" |
| Ekran dotykowy | Tak |
| Rozdzielczość matrycy | 2400 x 1080 |
| Częstotliwość odświeżania matrycy | 120 Hz |
Pamięć / dysk | |
| Zainstalowana pojemność pamięci RAM | 8 GB |
| Pojemność dysku podstawowego | 256 GB |
Komunikacja | |
| Dual SIM | eSIM + nanoSIM |
| Typ bezprzewodowej karty sieciowej | WiFi 5 (802.11 a/b/g/n/ac) |
| Wbudowany modem | 5G |
| Bluetooth | 5.3 |
| Nawigacja | Beidou, Galileo, GLONASS, GPS, QZSS |
| NFC (Near Field Connection) | Tak |
Multimedia | |
| Ilość głośników | 2 |
| Wbudowana kamera przednia | 32 Mpix |
| Wbudowana kamera tylna | 50 Mpix + 8 Mpix |
| Czytnik kart pamięci | Tak |
| Formaty kart obsługiwane przez czytnik | microSD |
Interfejsy WE/WY | |
| USB 2.0 typ C (480 Mbps) | 1 szt |
| Wyjście słuchawkowe | Minijack |
System operacyjny | |
| Rodzaj systemu operacyjnego | Android |
| Wersja systemu operacyjnego | Android 15 |
Gwarancja | |
| Typ gwarancji | Producenta |
| Rodzaj gwarancji | Carry-In/Door-To-Door (Naprawa w serwisie) |
| Czas trwania gwarancji | 24 miesiące |
Dodatkowe informacje | |
| Zastosowane technologie | Akcelerometr, Czujnik SAR, Czujnik zbliżeniowy, Żyroskop, Czujnik światła otoczenia |
| Czytnik linii papilarnych | Tak |
| Pojemność baterii | 5200 mAh |
Właściwości fizyczne | |
| Klasa efektywności energetycznej | B |
| Klasa wytrzymałości na wielokrotne upadki | A |
| Klasa możliwości naprawy | A |
| Żywotność baterii | 1000 cykli |
| Klasa IP (pyło i wodoszczelność) | IP68, IP69 |
| Materiał wykonania obudowy | Szkło, Tworzywa sztuczne |
| Kolor obudowy | Czarny |
| Waga produktu | 0,20 kg |
| Wysokość (mm) | 166 |
| Szerokość (mm) | 76 |
| Głębokość (mm) | 8 |
Uwagi | |
| Wyposażenie | Etui ochronne Kabel USB Klucz do wysunięcia tacki z kartą SIM |
| Dodatkowe informacje | Odblokowanie za pomocą rozpoznawania twarzy |
Szczegóły dotyczące zgodności produktu z przepisami | |
| Dane producenta | Motorola Mobility (Lenovo), 25 Templer Avenue, Farnborough GU14 6FE, United Kingdom |
| Osoba odpowiedzialna za produkt | Motorola Mobility (Lenovo), Calle Puerto de Somport, 9, 28050 Madrid, Spain |