Produkt | |
| Producent | Motorola |
| Seria produktu | moto g |
| Model produktu | moto g67 |
| Kod producenta (MPN) | PBAU0030PL |
| Klasa produktu | Smartfon |
Procesor | |
| Producent procesora | MediaTek |
| Rodzina procesora | Dimensity |
| Model procesora | Dimensity 6300 |
| Liczba rdzeni procesora | osiem |
| Taktowanie rdzeni procesora | 2x 2,4 GHz + 6x 2,0 GHz |
Matryca | |
| Przekątna matrycy | 6,78'' |
| Ekran dotykowy | Tak |
| Technologia ekranu | pOLED |
| Rozdzielczość matrycy | 2772 x 1272 |
| Jasność matrycy | 5000 nit |
| Częstotliwość odświeżania matrycy | 120 Hz |
| Pokrycie palety barw | 100% DCI-P3 |
Pamięć / dysk | |
| Zainstalowana pojemność pamięci RAM | 8 GB |
| Pojemność dysku podstawowego | 256 GB |
Komunikacja | |
| Dual SIM | eSIM + nanoSIM |
| Typ bezprzewodowej karty sieciowej | WiFi 5 (802.11 a/b/g/n/ac) |
| Wbudowany modem | 5G |
| Bluetooth | 5.4 |
| Nawigacja | Beidou, Galileo, GLONASS, GPS, QZSS |
| NFC (Near Field Connection) | Tak |
Multimedia | |
| Ilość głośników | 2 |
| Wbudowana kamera przednia | 32 Mpix |
| Wbudowana kamera tylna | 50 Mpix + 8 Mpix + 0,08 Mpix |
| Czytnik kart pamięci | Tak |
| Formaty kart obsługiwane przez czytnik | microSD |
Interfejsy WE/WY | |
| USB 2.0 typ C (480 Mbps) | 1 szt |
System operacyjny | |
| Rodzaj systemu operacyjnego | Android |
| Wersja systemu operacyjnego | Android 16 |
Gwarancja | |
| Typ gwarancji | Producenta |
| Rodzaj gwarancji | Carry-In/Door-To-Door (Naprawa w serwisie) |
| Czas trwania gwarancji | 36 miesięcy |
Dodatkowe informacje | |
| Zastosowane technologie | Akcelerometr, Czujnik SAR, Czujnik zbliżeniowy, E-compass, Magnetometr, Żyroskop, Czujnik światła otoczenia |
| Czytnik linii papilarnych | Tak |
| Pojemność baterii | 5200 mAh |
| Zasilacz w zestawie | Tak |
Właściwości fizyczne | |
| Klasa efektywności energetycznej | A |
| Klasa wytrzymałości na wielokrotne upadki | B |
| Klasa możliwości naprawy | A |
| Żywotność baterii | 1200 cykli |
| Klasa IP (pyło i wodoszczelność) | IP64 |
| Materiał wykonania obudowy | Tworzywa sztuczne |
| Kolor obudowy | Szary |
| Waga produktu | 0,182 kg |
| Wysokość (mm) | 164 |
| Szerokość (mm) | 77 |
| Głębokość (mm) | 7 |
Uwagi | |
| Wyposażenie | Ładowarka 33W z gniazdem USB-A Kabel USB-A - USB-C Etui Zestaw słuchawkowy przewodowy Folia hybrydowa |
| Dodatkowe informacje | Odblokowanie za pomocą rozpoznawania twarzy |
Szczegóły dotyczące zgodności produktu z przepisami | |
| Dane producenta | Motorola Mobility (Lenovo), 25 Templer Avenue, Farnborough GU14 6FE, United Kingdom |
| Osoba odpowiedzialna za produkt | Motorola Mobility (Lenovo), Calle Puerto de Somport, 9, 28050 Madrid, Spain |