Sprawdź inne produkty w kategorii Smartfony
Smartfony Produkt | |
| Producent | Motorola |
| Seria produktu | moto g |
| Model produktu | moto g82 5G |
| Kod producenta (MPN) | PAUA0023PL |
| EAN / GTIN-13 | 840023229695 |
| Klasa produktu | Smartfon |
Procesor | |
| Producent procesora | Qualcomm® |
| Rodzina procesora | Snapdragon® |
| Model procesora | Snapdragon™ 695 |
Matryca | |
| Przekątna matrycy | 6,6" |
| Ekran dotykowy | Tak |
| Technologia ekranu | AMOLED |
| Rozdzielczość matrycy | 2400 x 1080 |
| Częstotliwość odświeżania matrycy | 120 Hz |
Pamięć / dysk | |
| Zainstalowana pojemność pamięci RAM | 6 GB |
| Pojemność dysku podstawowego | 128 GB |
Komunikacja | |
| Dual SIM | Tak |
| Typ bezprzewodowej karty sieciowej | WiFi 5 (802.11 a/b/g/n/ac) |
| Wbudowany modem | 5G |
| Bluetooth | 5.1 |
| Nawigacja | A-GPS, Galileo, GLONASS, GPS, LTEPP, SUPL |
| NFC (Near Field Connection) | Tak |
Multimedia | |
| Ilość głośników | 2 |
| Wbudowana kamera przednia | 16 MPix |
| Wbudowana kamera tylna | 50 MPix + 8 MPix + 2 MPix |
| Czytnik kart pamięci | Tak |
| Formaty kart obsługiwane przez czytnik | microSD |
Interfejsy WE/WY | |
| USB 2.0 typ C (480 Mbps) | 1 szt |
| Wyjście słuchawkowe | Minijack |
System operacyjny | |
| Rodzaj systemu operacyjnego | Android |
| Wersja językowa systemu operacyjnego | polska |
| Wersja systemu operacyjnego | Android 12 |
Gwarancja | |
| Typ gwarancji | Producenta |
| Rodzaj gwarancji | Carry-In/Door-To-Door (Naprawa w serwisie) |
| Czas trwania gwarancji | 24 miesiące |
Dodatkowe informacje | |
| Zastosowane technologie | Akcelerometr, Czujnik światła, Czujnik zbliżeniowy, E-compass, Żyroskop |
| Czytnik linii papilarnych | Tak |
| Pojemność baterii | 5000 mAh |
Właściwości fizyczne | |
| Klasa IP (pyło i wodoszczelność) | IP52 |
| Materiał wykonania obudowy | Szkło, Tworzywa sztuczne |
| Kolor obudowy | Biały |
| Waga produktu | 0,173 kg |
| Wysokość (mm) | 161 |
| Szerokość (mm) | 75 |
| Głębokość (mm) | 8 |
Uwagi | |
| Wyposażenie | Ładowarka Etui ochronne Kabel USB Type-C |
| Dodatkowe informacje | Urządzenie obsługuje ładowanie TurboPower™ 30 W. |
Szczegóły dotyczące zgodności produktu z przepisami | |
| Dane producenta | Motorola Mobility (Lenovo), 25 Templer Avenue, Farnborough GU14 6FE, United Kingdom |
| Osoba odpowiedzialna za produkt | Motorola Mobility (Lenovo), Calle Puerto de Somport, 9, 28050 Madrid, Spain |