Produkt |
| Producent | Motorola |
| Seria produktu | razr |
| Model produktu | razr 70 Ultra |
| Kod producenta (MPN) | PBB20014PL |
| EAN / GTIN-13 | 0840493612782 |
| Klasa produktu | Smartfon |
Procesor |
| Producent procesora | Qualcomm® |
| Rodzina procesora | Snapdragon® |
| Model procesora | Snapdragon® 8 Elite |
| Liczba rdzeni procesora | osiem |
| Taktowanie trybu turbo procesora | 4,3 GHz |
| Wbudowane NPU | Qualcomm® Hexagon™ |
Matryca |
| Przekątna matrycy | 6,96'' |
| Ekran dotykowy | Tak |
| Technologia ekranu | AMOLED |
| Rozdzielczość matrycy | 2992 x 1224 |
| Jasność matrycy | 5000 nit |
| Częstotliwość odświeżania matrycy | 165 Hz |
| Pokrycie palety barw | 100% DCI-P3 |
| Obsługiwane technologie | Dolby® Vision™ |
| Obsługiwany standard HDR | HDR10+ |
Pamięć / dysk |
| Zainstalowana pojemność pamięci RAM | 16 GB |
| Pojemność dysku podstawowego | 512 GB |
Komunikacja |
| Typ bezprzewodowej karty sieciowej | WiFi 7 (802.11 be) |
| Wbudowany modem | 5G |
| Bluetooth | 5.4 |
| Nawigacja | Beidou, Galileo, GLONASS, GPS, QZSS |
| NFC (Near Field Connection) | Tak |
Multimedia |
| Ilość głośników | 2 |
| Wbudowana kamera przednia | 50 Mpix |
| Wbudowana kamera tylna | 50 Mpix + 50 Mpix |
Interfejsy WE/WY |
| USB 2.0 typ C (480 Mbps) | 1 szt |
System operacyjny |
| Wersja systemu operacyjnego | Android 16 |
Gwarancja |
| Typ gwarancji | Producenta |
| Rodzaj gwarancji | Carry-In/Door-To-Door (Naprawa w serwisie) |
| Czas trwania gwarancji | 24 miesiące |
Dodatkowe informacje |
| Zastosowane technologie | Akcelerometr, Barometr, Czujnik SAR, Czujnik zbliżeniowy, Hall sensor, Kompas cyfrowy, Żyroskop, Czujnik światła otoczenia |
| Czytnik linii papilarnych | Tak |
| Pojemność baterii | 5000 mAh |
| Zasilacz w zestawie | Nie |
Właściwości fizyczne |
| Klasa efektywności energetycznej | A |
| Klasa wytrzymałości na wielokrotne upadki | C |
| Klasa możliwości naprawy | B |
| Żywotność baterii | 1200 cykli |
| Klasa IP (pyło i wodoszczelność) | IP48 |
| Materiał wykonania obudowy | Szkło, Tworzywa sztuczne |
| Kolor obudowy | Drewniany |
| Waga produktu | 0,199 kg |
| Wysokość (mm) | 172 |
| Szerokość (mm) | 74 |
| Głębokość (mm) | 7 |
Uwagi |
| Wyposażenie | Kabel USB Type-C Etui ochronne Klucz do karty SIM Markowe opakowanie zapachowe |
| Dodatkowe informacje | Odblokowanie za pomocą rozpoznawania twarzy
Smartfon wyposażono w dodatkowy wyświetlacz: Rozmiar: 4,0" Typ wyświetlacza: Extreme AMOLED Częstotliwość odświeżania: 165 Hz Rozdzielczość: 1272 x 1080 Maksymalna jasność: 3000 nitów (500 domyślnie) |
Szczegóły dotyczące zgodności produktu z przepisami |
| Dane producenta | Motorola Mobility (Lenovo), 25 Templer Avenue, Farnborough GU14 6FE, United Kingdom |
| Osoba odpowiedzialna za produkt | Motorola Mobility (Lenovo), Calle Puerto de Somport, 9, 28050 Madrid, Spain |