- razr fold – 1500 zł
- razr 70 ultra – 1000 zł
- edge 70 pro – 500 zł
Dotrzymaj kroku zmieniającej się codzienności dzięki wyświetlaczowi zewnętrznemu o przekątnej 6,6", który po rozłożeniu ukazuje ogromny ekran 2K LTPO (Low‑Temperature Polycrystalline Oxide) o przekątnej 8,1", częstotliwości odświeżania 120 Hz6 i jasności szczytowej 6200 nitów.5
Rób zdjęcia systemem aparatów, wyróżnionym za doskonałość obrazu znakiem DXOMARK Gold.1
Skorzystaj z czujnika Sony LYTIA™ 828 nowej generacji, naszego największego do tej pory czujnika 50 Mpx, który umożliwia nagranie filmów w jakości kinowej Dolby Vision®.
Twoja kreatywność nie zna granic, podobnie jak Twój telefon. Uchwyć więcej dzięki ultraszerokokątnemu obiektywowi 50 Mpx i polu widzenia wynoszącemu 122°.7
Zaawansowany czujnik Sony LYTIA™ 600 50 Mpx z teleobiektywem peryskopowym zapewnia wyjątkową rozdzielczość nawet z dużej odległości.
Smartfon motorola razr fold został stworzony z myślą o trwałości dzięki innowacjom, takim jak precyzyjny zawias stalowy, Corning® GorillaM® Glass Ceramic 3 i wodoodporność klasy IP49 (Ingress Protection).3,4
Ogromna bateria o pojemności 6000 mAh pozwala na dłuższe słuchanie list odtwarzania, wielogodzinne wideorozmowy z przyjaciółmi i oglądanie ulubionych seriali, aż do końca.
Smartfon motorola razr fold zapewnia Ci moc, szybkość i niezawodność, których potrzebujesz. Masz do dyspozycji wydajność Snapdragon® Gen 5, dużo pamięci RAM (Random Access Memory) i potężną pamięć masową.
Rysik moto pen ultra zamienia Twój smartfon motorola razr fold w cyfrowe płótno i wydajne miejsce do pracy. Ciesz się naturalnością i precyzyjną kontrolą ultracienkiego rysika.2
Pewne funkcje, usługi i aplikacje zależą od sieci i mogą nie być dostępne we wszystkich obszarach. Korzystanie z nich może podlegać dodatkowym warunkom lub opłatom. Aby uzyskać szczegółowe informacje, skontaktuj się z dostawcą usług.
Korzystanie z tego urządzenia podlega warunkom posiadanego planu usług bezprzewodowych. Produkt spełnia obowiązujące wytyczne dotyczące narażenia na promieniowanie częstotliwości radiowej. Akcesoria zostały oznakowane indywidualnie.
MOTOROLA, stylizowane logo M, MOTO oraz rodzina znaków MOTO są znakami towarowymi firmy Motorola Trademark Holdings, LLC. Wszystkie pozostałe znaki towarowe są własnością ich odpowiednich właścicieli. © 2026 Motorola Mobility LLC.
Smartfon motorola razr fold został zaprojektowany i jest produkowany przez spółkę lub dla spółki Motorola Mobility LLC, która jest podmiotem zależnym stanowiącym w całości własność Lenovo.
Qualcomm Snapdragon jest produktem spółki Qualcomm Technologies, Inc. i jej podmiotów zależnych. Qualcomm i Snapdragon są znakami towarowymi spółki Qualcomm Incorporated, zarejestrowanymi w Stanach Zjednoczonych i innych krajach.
Dolby, Dolby Vision, Dolby Atmos i symbol podwójnej litery D są zarejestrowanymi znakami towarowymi Dolby Laboratories Licensing Corporation. Wyprodukowano na licencji firmy Dolby Laboratories.
Corning i Gorilla są zarejestrowanymi znakami towarowymi spółki Corning Incorporated.
LYTIA jest zarejestrowanym znakiem towarowym spółki Sony Group Corporation.
[1] Znak DXOMARK Gold | Na podstawie raportu z testów i rankingu smartfonów DXOMARK z marca 2026 r. Wyniki dotyczą tylko przetestowanych urządzeń.
[2] Moto pen ultra | moto pen ultra jest sprzedawany oddzielnie.
[3] Wodoodporność IP49 | Odporność na wodę i kurz przetestowano zgodnie z normami IP49 w kontrolowanych warunkach laboratoryjnych. Produkt jest odporny na zanurzenie na głębokość maksymalnie 1,5 metra w wodzie słodkiej przez maksymalnie 30 minut i silne strumienie wody o wysokiej temperaturze przez maksymalnie 30 sekund. Narażenie na warunki przekraczające te poziomy nie jest objęte gwarancją. Wytrzymałość zmniejsza się na skutek naturalnego zużycia. Urządzenie nie jest przeznaczone do pracy pod wodą. Urządzenia nie wolno narażać na kontakt z cieczami innymi niż słodka woda. Nie wolno ładować mokrego telefonu. Produkt nie jest odporny na zachlapania.
[4] Corning® Gorilla® Glass Ceramic 3 | Szkło Corning® Gorilla® Glass Ceramic 3 uzyskało ponad 75% lepszą odporność na upadki w wewnętrznych testach telefonu Motorola w porównaniu ze szkłem Gorilla® Glass Ceramic pierwszej generacji. W oddzielnych testach przeprowadzonych w laboratorium szkło Corning wytrzymało upuszczenie z wysokości ponad 2 metrów na powierzchnie przypominające beton i co najmniej 20 powtarzających się upuszczeń z wysokości 1 metra na powierzchnie przypominające asfalt. Wyniki pochodzą z laboratorium Corning i wewnętrznych testów Motorola. Rzeczywista wydajność może się różnić.
[5] Szczytowa jasność 6200 nitów | Dane laboratoryjne Motorola. Wartość odnosi się do szczytowej jasności ekranu, którą może osiągnąć w określonych warunkach, ale rzeczywista wydajność może się różnić w zależności od warunków otoczenia.
[6] Zmienna częstotliwość odświeżania 120 Hz | Rzeczywista częstotliwość odświeżania może być niższa lub różnić się w zależności od ograniczeń i wymagań aplikacji lub treści, ustawień trybów urządzenia i innych czynników.
[7] Ultraszerokokątny obiektyw 50 Mpx | Ultraszerokokątny czujnik 50 Mpx łączy 4 piksele w 1, zapewniając efektywną rozdzielczość zdjęcia na poziomie 12,5 Mpx.
Produkt | |
| Producent | Motorola |
| Seria produktu | razr |
| Model produktu | razr Fold |
| Kod producenta (MPN) | PBAX0003PL |
| EAN / GTIN-13 | 0840493610801 |
| Klasa produktu | Smartfon |
Procesor | |
| Producent procesora | Qualcomm® |
| Rodzina procesora | Snapdragon® |
| Model procesora | Snapdragon® 8 Gen 5 |
| Liczba rdzeni procesora | osiem |
| Taktowanie trybu turbo procesora | 3,8 GHz |
| Wbudowane NPU | Qualcomm® Hexagon™ |
Matryca | |
| Przekątna matrycy | 8,1'' |
| Ekran dotykowy | Tak |
| Technologia ekranu | pOLED |
| Rozdzielczość matrycy | 2484 x 2232 |
| Jasność matrycy | 6000 nit |
| Częstotliwość odświeżania matrycy | 120 Hz |
Pamięć / dysk | |
| Zainstalowana pojemność pamięci RAM | 16 GB |
| Pojemność dysku podstawowego | 512 GB |
| Typ dysku | UFS 4.1 |
Komunikacja | |
| Dual SIM | eSIM + nanoSIM |
| Typ bezprzewodowej karty sieciowej | WiFi 7 (802.11 be) |
| Wbudowany modem | 5G |
| Bluetooth | 6.0 |
| Nawigacja | Beidou, Galileo, GLONASS, GPS, QZSS, NavIC |
| NFC (Near Field Connection) | Tak |
Multimedia | |
| Ilość głośników | 2 |
| Wbudowana kamera przednia | 32 Mpix + 20 Mpix |
| Wbudowana kamera tylna | 50 Mpix + 50 Mpix + 50 Mpix |
Interfejsy WE/WY | |
| USB 3.2 Gen 1 typ C (5 Gbps) | 1 szt (z Display Port) |
System operacyjny | |
| Wersja systemu operacyjnego | Android 16 |
Gwarancja | |
| Typ gwarancji | Producenta |
| Rodzaj gwarancji | Carry-In/Door-To-Door (Naprawa w serwisie) |
| Czas trwania gwarancji | 24 miesiące |
Dodatkowe informacje | |
| Zastosowane technologie | Akcelerometr, Barometr, Czujnik SAR, Czujnik zbliżeniowy, Hall sensor, Kompas cyfrowy, Żyroskop, Czujnik światła otoczenia |
| Czytnik linii papilarnych | Tak |
| Pojemność baterii | 6000 mAh |
| Zasilacz w zestawie | Nie |
Właściwości fizyczne | |
| Klasa efektywności energetycznej | A |
| Klasa wytrzymałości na wielokrotne upadki | C |
| Klasa możliwości naprawy | B |
| Żywotność baterii | 1200 cykli |
| Klasa IP (pyło i wodoszczelność) | IP48 |
| Materiał wykonania obudowy | Szkło, Tworzywa sztuczne |
| Kolor obudowy | Czarny |
| Waga produktu | 0,243 kg |
Uwagi | |
| Wyposażenie | Kabel USB Type-C Etui ochronne Moto Pen Ultra (zestaw) Klucz do karty SIM |
| Dodatkowe informacje | Wymiary: 160,05 × 73,6 × 9,89 mm (zamknięty) 144,47 × 160,05 × 4,55 mm (otwarty) Odblokowanie za pomocą rozpoznawania twarzy Smartfon wyposażono w dodatkowy wyświetlacz: Rozmiar: 6,56" Typ wyświetlacza: LTPO pOLED Częstotliwość odświeżania: 165 Hz Rozdzielczość: 2520 x 1080 Maksymalna jasność: 6000 nitów (domyślnie 500) |
Szczegóły dotyczące zgodności produktu z przepisami | |
| Dane producenta | Motorola Mobility (Lenovo), 25 Templer Avenue, Farnborough GU14 6FE, United Kingdom |
| Osoba odpowiedzialna za produkt | Motorola Mobility (Lenovo), Calle Puerto de Somport, 9, 28050 Madrid, Spain |