Produkt | |
| Producent | Dell |
| Model produktu | SB522A |
| EAN / GTIN-13 | 884116417231 |
Parametry | |
| Zakres częstotliwości głośnika | 180 Hz - 20 kHz |
| Port USB | Tak |
Gwarancja | |
| Typ gwarancji | Producenta |
| Czas trwania gwarancji | 36 miesięcy |
| Szczegółowe warunki gwarancji | Pobierz |
Dodatkowe informacje | |
| Kolor produktu | Szary |
| Materiał wykonania obudowy | Tworzywa sztuczne |
| Waga produktu | 0,14 kg |
Szczegóły dotyczące zgodności produktu z przepisami | |
| Dane producenta | Dell Inc.; 1 Dell Way, Round Rock, TX 78682, US |
| Osoba odpowiedzialna za produkt | Dell Sp. z o.o.; ul. Inflancka 4a, 00-189 Warszawa, PL |