Wzorowa oferta na laptopy dla Nauczyciela!
Wzorowa oferta na laptopy dla Nauczyciela! sprawdź
close Kontakt

Stacja dokująca Logitech Logi Dock UC Grafitowy - 986-000024

ID Produktu: 83969
Producent: Logitech
Gwarancja: 24 miesiące carry-in
Centrum pomocy Pobierz
PDF
Stacja dokująca Logitech Logi Dock UC Grafitowy - widok frontu
ID Produktu:
83969
Ostatnia cena
1 953,08 zł
netto: 1 587,87 zł
Produkt niedostępny Dowiedz się więcej

Omówienie

Logi Dock - baner

Odkryj Logi Dock

Pracuj z domu jak profesjonalista

Praca w domu nie powinna być kompromisem. Logi Dock to stacja dokująca „wszystko w jednym”, która upraszcza konfigurację domowego biura, zmniejsza bałagan na biurku i pomaga pracownikom zdalnym czuć się bardziej produktywnie. Certyfikowany dla wiodących platform wideokonferencyjnych i łatwy w konfiguracji Logi Dock łączy wszystko w jednym schludnym urządzeniu, które zastępuje potrzebę stosowania dodatkowych urządzeń peryferyjnych i eliminuje plątaninę kabli i przewodów.

Usuń bałagan z biurka

Dodaj muzykę do swojej pracy

Podłącz wszystko

Certyfikat dla pewności

Usuń bałagan z biurka

Pracuj swobodnie. Logi Dock łączy i ładuje do pięciu urządzeń peryferyjnych USB i do dwóch monitorów, zastępuje niepotrzebne ładowarki i kable zasilające oraz sprawia, że bałagan na biurku znika. Współpracując bezproblemowo z wiodącymi platformami do obsługi wideo, Logi Dock usprawnia Twoje domowe biuro, dzięki czemu możesz pracować bardziej produktywnie.

Usuń bałagan z biurka

Dodaj muzykę do swojej pracy

Jeśli muzyka jest Twoim idealnym towarzyszem pracy, rozkoszuj się swoimi preferencjami dzięki małym, ale potężnym głośnikom, które zapewniają realistyczny, stereofoniczny dźwięk, potężne basy, które możesz usłyszeć, i głośność, którą możesz znacznie podkręcić. Ciesz się swoimi ulubionymi utworami bez zniekształceń, starannie zbalansowanymi i krystalicznie czystymi.

Dodaj muzykę do swojej pracy

Podłącz wszystko

Przejmij kontrolę nad swoim biurkiem dzięki jednemu prostemu rozwiązaniu, które łączy urządzenia, zasila laptop do 100 W i zmniejsza liczbę ładowarek, kabli i adapterów. Podłącz do pięciu urządzeń peryferyjnych USB przez porty USB-A i USB-C oraz do dwóch monitorów przez port HDMI i DisplayPort. Sparuj ze smartfonem lub tabletem poprzez Bluetooth®, aby strumieniowo przesyłać dźwięk.

Podłącz wszystko

Certyfikat dla pewności

Logi Dock dostepny jest w wariantach z certyfikatami dla między innymi Microsoft Teams®, a także Google Meet™, Google Voice™ i Zoom™, więc działa bez problemu z Twoimi platformami do wideokonferencji. Jest również kompatybilny z popularnymi aplikacjami do prowadzenia rozmów z większością platform i systemów operacyjnych w Twoim ekosystemie IT. A ponieważ jest on łatwy do skonfigurowania przez pracowników, możesz bez obaw wdrożyć Logi Dock u pracowników pracujących zdalnie lub w systemie hybrydowym.

Certyfikat dla pewności

Specyfikacja techniczna

Produkt

Producent Logitech
Typ stacji stacja dokująca

Interfejsy WE/WY

Złącze stacji dokującej USB C
HDMI 1 szt - HDMI 1.4b
Display Port 1 szt - DP 1.4
USB 3.2 Gen 1 (5 Gbps) 2 szt
USB 3.2 Gen 1 typ C (5 Gbps) 3 szt

Dodatkowe informacje

Gniazdo linki zabezpieczającej Tak
Moc zasilacza 230 W
Czas trwania gwarancji 24 miesiące
Kolor obudowy Grafitowy
Waga produktu 0,94 kg
Wysokość (mm) 85
Szerokość (mm) 160
Głębokość (mm) 132
Wyposażenie Kabel zasilający 1,6 m
Przewód zasilający 1,7 m
Kabel USB-C do USB-C 1 m
Informacja o kompatybilności Logi Dock posiada certyfikat Unified communications. Jest również kompatybilny z popularnymi aplikacjami do prowadzenia rozmów z większością platform i systemów operacyjnych.