Sprawdź inne produkty w kategorii Urządzenia sieciowe
Urządzenia sieciowe Produkt | |
| Producent | Synology |
| Model produktu | VS360HD |
| Kod producenta (MPN) | VS360HD |
| EAN / GTIN-13 | 4711174721979 |
| Przeznaczenie | Biznes |
Parametry | |
| Wyjście wideo | 1x VGA, 1x HDMI |
| Obsługiwana rozdzielczość wideo | 1080p 60Hz |
| Wejście liniowe audio | 1 szt (3,5 mm jack) |
| Wyjście liniowe audio | 1 szt (3,5 mm jack) |
| RJ-45 [LAN] | 1 szt |
| USB 2.0 (480 Mbps) | 2 szt |
| USB 3.2 Gen 1 (5 Gbps) | 1 szt |
| Dodatkowe informacje | Zgodność z certyfikatami FCC, CE, BSMI, EN50155, EN45545, EAC, RCM oraz dyrektywą RoHS |
Zasilanie | |
| Moc zasilacza | 36 W |
Gwarancja | |
| Typ gwarancji | Producenta |
| Czas trwania gwarancji | 36 miesięcy |
| Szczegółowe warunki gwarancji | Pobierz |
Właściwości fizyczne | |
| Kolor obudowy | Czarny |
| Waga produktu | 0,30 kg |
| Wysokość (mm) | 32 |
| Szerokość (mm) | 130 |
| Głębokość (mm) | 130 |
| Wyposażenie | Jednostka główna Przewodnik szybkiej instalacji Zasilacz Kabel LAN RJ-45 VESA mounting kit |
Szczegóły dotyczące zgodności produktu z przepisami | |
| Dane producenta | Synology GmbH; Grafenberger Allee 295, Düsseldorf 40237, Niemcy; [email protected] |
| Osoba odpowiedzialna za produkt | Synology GmbH; Grafenberger Allee 295, Düsseldorf 40237, Niemcy; [email protected] |