Switch Cisco C1300-24P-4G 24-port GE PoE+ 195W 4x1Gb SFP
Profit + dla Firm Sprawdź wszystkie korzyści
Centrum pomocy Pobierz
PDF
ID Produktu:
107515
107515
3 136,00 zł
netto: 2 549,59 zł
Produkt dostępny Dowiedz się więcej
Darmowa dostawa Dowiedz się więcej
Raty w Santander od 74,22 zł Pierwsza rata za 5 miesięcy - oblicz
Leasing Oblicz ratę
Finansowanie dla firm Dowiedz się więcej
Autoryzowany Partner Cisco Dlaczego warto kupować u Autoryzowanego Partnera
Specyfikacja techniczna Cisco C1300-24P-4G
Produkt | |
| Producent | Cisco |
| Model produktu | C1300-24P-4G |
| Klasa produktu | Switch |
Zarządzanie | |
| Zarządzalny | Tak |
| Zarządzanie przez przeglądarkę | Tak |
| Obsługiwane warstwy | Warstwa trzecia |
| Możliwość łączenia w stos | Nie |
| QoS | Tak |
| Wirtualna sieć lokalna (VLAN) | 4093 sieci |
| Protokół drzewa rozpinającego (STP) | MSTP, RPVST+, RSTP, Tak, PVST+ |
| Agregacja łącza (LACP) | 8 grup |
| Multicast | Tak |
Zabezpieczenia | |
| Standard sieci | IEEE 802.1d, IEEE 802.1s, IEEE 802.1w, IEEE 802.1x, IEEE 802.3, IEEE 802.3ab, IEEE 802.3ad, IEEE 802.3af, IEEE 802.3at, IEEE 802.3u, IEEE 802.3x, IEEE 802.3z, IEEE 802.3az, IEEE 802.3ae, IEEE 802.3an, IEEE 802.1Q/p |
| Lista kontroli dostępu (ACL) | Tak |
| Blokada HOL (Head-of-Line) | Tak |
| Loopback detection | Tak |
| Filtr adresów MAC | Tak |
| Zabezpieczenie DoS | Tak |
Porty | |
| Ilość i przepustowość portów RJ-45 | 24 szt / 1 Gbps |
| Ilość i przepustowość portów SFP | 4 szt / 1 Gbps |
| Ilość portów PoE+ | 24 szt |
| Moc zasilania PoE+ | 195 W |
| Ilość portów USB | 1x USB-C, 1x port konsoli |
Wydajność | |
| Przepustowość | 56 Gbps |
| Szybkość przekierowań pakietów | 41.66 Mpps |
| Bufor pamięci | 12 Mbit |
| Taktowanie procesora | 1,4 GHz |
| Ilość pamięci flash | 512 MB |
| Ilość pamięci DRAM | 1 GB |
Gwarancja | |
| Typ gwarancji | Producenta |
| Rodzaj gwarancji | Carry-In/Door-To-Door (Naprawa w serwisie) |
| Czas trwania gwarancji | Ograniczona gwarancja dożywotnia (do 5 lat od wycofania z produkcji/sprzedaży przez producenta) |
Właściwości fizyczne | |
| Rodzaj obudowy | RACK 1U |
| Materiał wykonania obudowy | Metal, Tworzywa sztuczne |
| Kolor obudowy | Szary |
| Waga produktu | 3,53 kg |
| Wysokość (mm) | 44 |
| Szerokość (mm) | 445 |
| Głębokość (mm) | 299 |
| Zasilacz | Wbudowany |
Szczegóły dotyczące zgodności produktu z przepisami | |
| Dane producenta | Cisco International Limited; 9-11 New Square Park, Bedfont Lakes, TW14 8HA Feltham, Middlesex, GB; https://www.cisco.com/c/en/us/support/index.html |
| Osoba odpowiedzialna za produkt | Cisco International Limited; 9-11 New Square Park, Bedfont Lakes, TW14 8HA Feltham, Middlesex, GB; https://www.cisco.com/c/en/us/support/index.html |