Switch HPE Aruba Instant On 1430 R8R48A 16-port GE PoE 124W
103884
Omówienie HPE Aruba Instant On 1430 R8R48A
Odkryj Aruba Instant On 1430
Twoja sieć, Twoja prędkość, Twoje bezpieczeństwo.
HPE Aruba Instant On 1430 stworzono do zapewnienia niezawodnego połączenia sieciowego w małych i średnich przedsiębiorstwach. Jego uruchomienie w infrastrukturze maksymalnie uproszczono dzięki zastosowaniu technologii plug-and-play. W serii przełączników Instant On 1430 zapewniono zgodność z najnowszymi standardami bezpieczeństwa, co chroni dane użytkowników. Modele z tej serii oferują wsparcie dla PoE, a dzięki konstrukcji bez wentylatorów są bardzo ciche i energooszczędne. Wszystkie modele z serii objęto ograniczoną, dożywotnią gwarancją oraz całodobowym wsparciem czatu 24/7. Takie wsparcie gwarantuje szybkie rozwiązanie wszelkich problemów, zapewniając spokój ducha i bezproblemowe działanie sieci. Serię HPE Aruba Instant On zaprojektowano tak, aby rozwijała się wraz z Twoim biznesem. Oferuje przy tym skalowalność i elastyczność bez kompromisów w zakresie wydajności i bezpieczeństwa.
Specyfikacja techniczna HPE Aruba Instant On 1430 R8R48A
Produkt | |
| Producent | HPE |
| Rodzina produktu | Aruba |
| Model produktu | Aruba Instant On 1430 |
| Klasa produktu | Switch |
Zarządzanie | |
| Zarządzalny | Nie |
| Obsługiwane warstwy | Warstwa druga |
| Możliwość łączenia w stos | Nie |
| QoS | Tak |
| Protokół drzewa rozpinającego (STP) | Tak |
Zabezpieczenia | |
| Standard sieci | IEEE 802.3ab, IEEE 802.3u |
| Lista kontroli dostępu (ACL) | Tak |
Porty | |
| Ilość i przepustowość portów RJ-45 | 16 szt / 1 Gbps |
| Ilość portów PoE | 16 szt |
| Moc zasilania PoE | 124 W |
Wydajność | |
| Przepustowość | 32 Gbps |
| Szybkość przekierowań pakietów | 23.8 Mpps |
| Bufor pamięci | 2 Mbit |
Gwarancja | |
| Typ gwarancji | Producenta |
| Rodzaj gwarancji | Carry-In/Door-To-Door (Naprawa w serwisie) |
| Czas trwania gwarancji | Ograniczona gwarancja dożywotnia (do 5 lat od wycofania z produkcji/sprzedaży przez producenta) |
Właściwości fizyczne | |
| Rodzaj obudowy | wolnostojący |
| Materiał wykonania obudowy | Metal, Tworzywa sztuczne |
| Kolor obudowy | Szary |
| Waga produktu | 2,10 kg |
| Wysokość (mm) | 44 |
| Szerokość (mm) | 275 |
| Głębokość (mm) | 260 |
| Zasilacz | Wbudowany |
| Kod producenta (MPN) | R8R48A |
Szczegóły dotyczące zgodności produktu z przepisami | |
| Dane producenta | Hewlett Packard Enterprise; Herrenberger Str. 140, 71034 Böblingen; [email protected] |
| Osoba odpowiedzialna za produkt | Hewlett Packard Enterprise; Herrenberger Str. 140, 71034 Böblingen; [email protected] |