Tablet Apple iPad Pro 12.9" M1 128GB LTE Space Grey MHR43FD/A
Ostatnia cena
6444.00 zł
Profit + dla Firm Sprawdź wszystkie korzyści
Centrum pomocy Pobierz
PDF
ID Produktu:
72242
72242
Ostatnia cena
6 444,00 zł
netto: 5 239,02 zł
Produkt wycofany ze sprzedaży
Apple Business Partner Dlaczego warto kupować u Autoryzowanego Partnera
Sprawdź inne produkty w kategorii Tablety
TabletyOmówienie Apple iPad Pro 12.9 MHR43FD/A
Specyfikacja techniczna Apple iPad Pro 12.9 MHR43FD/A
Produkt | |
| Producent | Apple |
| Rodzina produktu | iPad |
| Seria produktu | iPad Pro |
| Model produktu | iPad Pro 12.9 |
| Kod producenta (MPN) | MHR43FD/A |
| EAN / GTIN-13 | 194252211526 |
| Klasa produktu | Tablet |
| Przeznaczenie | Biznes |
Procesor | |
| Producent procesora | Apple |
| Model procesora | Apple M1 |
| Liczba rdzeni procesora | osiem |
| Wbudowane NPU | Apple Neural Engine |
Matryca | |
| Przekątna matrycy | 12,9'' |
| Ekran dotykowy | Tak |
| Technologia dotyku | 10-cio punktowa |
| Rozdzielczość matrycy | 2732 x 2048 |
| Technologia ekranu | IPS |
| Powłoka matrycy | Przeciwodblaskowa |
Pamięć / dysk | |
| Zainstalowana pojemność pamięci RAM | 8 GB |
| Pojemność dysku podstawowego | 128 GB |
| Typ dysku | Flash |
Komunikacja | |
| Typ bezprzewodowej karty sieciowej | WiFi 6 (802.11 ax) |
| Bluetooth | 5.0 |
| Wbudowany modem | 4G/LTE |
| Nawigacja | GPS |
Multimedia | |
| Karta dźwiękowa | HD Audio |
| Ilość głośników | 4 |
| Wbudowana kamera przednia | 12 Mpix |
| Wbudowana kamera tylna | 12 Mpix + 10 Mpix |
| Wbudowany mikrofon | Tak |
System operacyjny | |
| Wersja systemu operacyjnego | iPadOS |
Akumulator | |
| Technologia wykonania baterii | Litowo-polimerowa |
Gwarancja | |
| Typ gwarancji | Producenta |
| Rodzaj gwarancji | Serwis w autoryzowanym punkcie |
| Czas trwania gwarancji | 12 miesięcy |
Właściwości fizyczne | |
| Materiał wykonania obudowy | Metal, Szkło |
| Kolor obudowy | Gwiezdna szarość |
| Waga produktu | 0,68 kg |
| Wysokość (mm) | 281 |
| Szerokość (mm) | 215 |
| Głębokość (mm) | 6 |
Uwagi | |
| Zastosowane technologie | Akcelerometr, Barometr, Czujnik światła, Żyroskop |
| Wyposażenie | Przewód USB‑C do ładowania (1 m) Zasilacz USB‑C o mocy 20 W |
Szczegóły dotyczące zgodności produktu z przepisami | |
| Dane producenta | Apple Inc.; One Apple Park Way, Cupertino, CA 95014, U.S.A. |
| Osoba odpowiedzialna za produkt | Apple Distribution International; Hollyhill Industrial Estate, T23 YK84 Cork, IE; https://support.apple.com/contact |