Produkt |
| Producent | Dell |
| Rodzina produktu | Pro Rugged |
| Seria produktu | Pro Rugged 12 |
| Model produktu | Pro Rugged 12 Tablet RA02260 |
| Kod producenta (MPN) | XCTO_RA02260_EMEA_6 |
| Klasa produktu | Tablet |
| Przeznaczenie | Biznes |
Procesor |
| Producent procesora | Intel® |
| Rodzina procesora | Core™ Ultra 7 |
| Model procesora | Core™ Ultra 7 268V |
| Liczba rdzeni procesora | osiem |
| Liczba rdzeni performance | cztery |
| Liczba rdzeni efficient | cztery (Low Power Efficient) |
| Maksymalne taktowanie rdzeni performance | 5,0 GHz |
| Maksymalne taktowanie rdzeni efficient | 3,7 GHz |
| Pamięć cache procesora | 12 MB |
| Wbudowane NPU | Intel® AI Boost |
Matryca |
| Przekątna matrycy | 12'' |
| Ekran dotykowy | Tak |
| Standard matrycy | Full HD+ |
| Rozdzielczość matrycy | 1920 x 1200 |
| Technologia ekranu | IPS |
| Powłoka matrycy | Przeciwodblaskowa |
| Jasność matrycy | 1200 nit |
| Pokrycie palety barw | 100% sRGB |
| Częstotliwość odświeżania matrycy | 60 Hz |
Pamięć / dysk |
| Zainstalowana pojemność pamięci RAM | 32 GB |
| Technologia wykonania pamięci RAM | LPDDR5X |
| Częstotliwość pamięci RAM | 8533 MHz |
| Pojemność dysku podstawowego | 512 GB |
| Typ dysku | SSD |
Komunikacja |
| Typ bezprzewodowej karty sieciowej | WiFi 7 (802.11 be) |
| Bluetooth | 5.4 |
| Wbudowany modem | Brak |
| NFC (Near Field Connection) | Tak |
Multimedia |
| Karta dźwiękowa | HD Audio |
| Ilość głośników | 2 |
| Moc głośników | 2 W |
| Wbudowana kamera przednia | 8,0 Mpix + IR |
| Wbudowana kamera tylna | 11,0 Mpix |
| Wbudowany mikrofon | Tak |
| Czytnik kart pamięci | Tak |
| Formaty kart obsługiwane przez czytnik | microSD |
Interfejsy WE/WY |
| USB 3.2 Gen 1 (5 Gbps) | 1 szt |
| Thunderbolt | 2 szt - Thunderbolt 4 (z Display Port) |
| Wyjście słuchawkowe | Combo |
| Wejście mikrofonu | Combo |
System operacyjny |
| Wersja systemu operacyjnego | Windows 11 Pro |
| Architektura systemu | 64 bit |
Akumulator |
| Technologia wykonania baterii | Litowo-polimerowa |
| Pojemność baterii | 35,6 Wh |
| Zasilacz w zestawie | Tak |
Gwarancja |
| Typ gwarancji | Producenta |
| Rodzaj gwarancji | Pro Support (Naprawa u klienta) |
| Czas trwania gwarancji | 36 miesięcy |
| Szczegółowe warunki gwarancji | Pobierz |
Właściwości fizyczne |
| Materiał wykonania obudowy | Tworzywa sztuczne |
| Wzmocniona konstrukcja | Tak |
| Kolor obudowy | Czarny |
| Waga produktu | 1,31 kg |
| Wysokość (mm) | 30 |
| Szerokość (mm) | 301 |
| Głębokość (mm) | 208 |
Uwagi |
| Zastosowane technologie | Akcelerometr, Czujnik SAR, Hall sensor, Magnetometr, Żyroskop, Czujnik światła otoczenia |
Szczegóły dotyczące zgodności produktu z przepisami |
| Dane producenta | Dell Inc.; 1 Dell Way, Round Rock, TX 78682, US |
| Osoba odpowiedzialna za produkt | Dell Sp. z o.o.; ul. Inflancka 4a, 00-189 Warszawa, PL |