Wzorowa oferta na laptopy dla Nauczyciela!
Wzorowa oferta na laptopy dla Nauczyciela! sprawdź
close Kontakt
ID Produktu: 74273
Producent: APC
Gwarancja: 24 miesiące carry-in
Centrum pomocy Pobierz
PDF
SMT1500RMI2UC-przód
ID Produktu:
74273
5 030,31 zł
netto: 4 089,68 zł
Produkt dostępny Dowiedz się więcej
Darmowa dostawa Dowiedz się więcej
Raty Santander
Raty w Santander już od 119,05 zł Pierwsza rata za 5 miesięcy - oblicz

Omówienie

UPS APC SMT1500RMI2UC 1500VA

Odkryj UPS APC SMT1500RMI2UC 1500VA

APC SMT1500RMI2UC to wydajny i inteligentny zasilacz awaryjny skonstruowany w topologii line-interactive. Zaprojektowano go z myślą o specjalistach IT oraz administratorach sieci, aby zapewnić ciągłość funkcjonowania firm. UPS jest idealnym rozwiązaniem dla serwerów, terminali POS, routerów, przełączników i koncentratorów. Można go zamontować w szafie rack 2U lub w pozycji stojącej (tower). Dysponuje mocą pozorną 1500VA i mocą czynną 1000W. Niezawodny i funkcjonalny, zapewni ochronę zasilania dla krytycznych urządzeń sieciowych. Dodatkowo jest łatwy w obsłudze i utrzymaniu, a także oferuje wiele możliwości monitorowania oraz zarządzania.

SMT1500RMI2UC-przód front lewy

SmartConnect i AVR

Najważniejszą cechą zasilacza SMT1500RMI2UC jest funkcja SmartConnect, umożliwiająca zdalne monitorowanie jego stanu za pośrednictwem bezpiecznego portalu internetowego. Dzięki temu rozwiązaniu użytkownik zyskuje możliwość otrzymywania automatycznych powiadomień, aktualizacji do najnowszego oprogramowania układowego i zaawansowanych funkcji wsparcia. SmartConnect stanowi dodatkową wartość przy zakupie urządzenia i gwarantuje spokój umysłu. Kolejną istotną cechą zasilacza SMT1500RMI2UC jest funkcja AVR, pomagająca w skorygowaniu natężenia napięcia sieciowego w przypadku spadków lub przepięć. Rozwiązanie zapewnia czystą sinusoidę podczas pracy akumulatorowej i chroni podłączone urządzenia przed uszkodzeniami. Ponadto funkcjonalność zwiększa również żywotność akumulatora i zmniejsza całościowe koszty eksploatacji UPS’a.

SMT1500RMI2UC-przód

Wymienny akumulator oraz Gniazdo SmartSlot

Zasilacz UPS SMT1500RMI2UC jest kompatybilny z dedykowanym akumulatorem, wymienialnym przez użytkownika. Umożliwia to przywrócenie wydajności do oryginalnych parametrów. Akumulator zapewnia podtrzymanie urządzeń przez około 7 minut przy pełnym obciążeniu i około 24 minut przy obciążeniu na poziomie 50%. Baterię objęto 2-letnią gwarancją, a elektronika UPS’a - 3-letnią. SMT1500RMI2UC posiada również gniazdo SmartSlot na opcjonalną kartę sieciową, która jest łatwa w konfiguracji. Umożliwia ona bezpieczne wyłączenie serwerów, maszyn wirtualnych i klastorów HCI za pomocą dodatkowego oprogramowania PowerChute Network Shutdown. Karta rozszerzeń pozwala również na integrację zasilacza z platformami EcoStruxure IT lub innymi systemami zarządzania.

SMT1500RMI2UC-tył

Specyfikacja techniczna

Produkt

Producent APC
Rodzina produktu Smart-UPS
Model produktu Smart-UPS 1500 RM
Klasa produktu UPS

Zasilanie

Moc pozorna 1500 VA
Moc rzeczywista 1000 W
Maks. czas przełączenia na baterię 10 ms
Architektura UPSa Line-interactive
Czas podtrzymania dla obciążenia 100% 7 min
Czas podtrzymania przy obciążeniu 50% 25,8 min
Zimny start Tak
Typ gniazda wejściowego IEC320 C14 (10A)
Liczba i rodzaj gniazdek z utrzymaniem zasilania 4 x IEC320 C13 (10A)
Układ automatycznej regulacji napięcia (AVR) Tak
Sinus podczas pracy na baterii Tak

Komunikacja

Porty komunikacji RJ-45, szeregowy (forma RJ-45), USB

Zabezpieczenia

Alarmy dźwiękowe Słaba bateria

Właściwości fizyczne

Typ obudowy RACK
Rodzaj obudowy 2U
Kolor obudowy Czarny
Waga produktu 26,00 kg
Wysokość (mm) 86
Szerokość (mm) 432
Głębokość (mm) 477

Dodatkowe informacje

Wyposażenie Kabel USB
Elementy montażowe do szafy RACK
Dodatkowe informacje Intuicyjny interfejs z wyświetlaczem LCD dostarcza przejrzystych i precyzyjnych informacji w wielu językach, umożliwia też lokalne konfigurowanie zasilacza UPS za pomocą klawiszy nawigacyjnych.

SmartConnect - Innowacyjna, łatwa w użyciu funkcja zdalnego monitorowania, która zapewnia automatyczne powiadomienia, aktualizacje oprogramowania firmware i zaawansowane wsparcie.

Typ akumulatora: ołowiowo-kwasowy
Typowy czas ponownego ładowania: 3 h