Sprawdź inne produkty w kategorii Drukarki
Drukarki Produkt | |
| Producent | HP |
| Klasa produktu | Urządzenie wielofunkcyjne |
| Rodzina produktu | DeskJet |
| Seria produktu | DeskJet 2000 |
| Model produktu | DeskJet 2620 |
| EAN / GTIN-13 | 190780931752 |
| Przeznaczenie | Uniwersalne |
Cykl pracy | |
| Normatywny cykl pracy (maksimum) | 1000 stron |
| Zalecana miesięczna ilość stron | 50 - 100 stron |
Pamięć RAM | |
| Standardowa pamięć urządzenia | 512 MB |
| Maks. pamięć obsługiwana przez urządzenie | 512 MB |
Drukowanie | |
| Metoda uzyskiwania wydruku | atramentowa kolorowa |
| Technologia druku | HP Thermal Inkjet |
| Maks. prędkość drukowania mono | 20 str/min |
| Maks. prędkość drukowania kolor | 5,5 str/min |
| Maks. rozdzielczość drukowania mono | 1200 x 1200 dpi |
| Maks. rozdzielczość drukowania kolor | 4800 x 1200 dpi |
| Czas pierwszego wydruku czarno-białego | 14 sek |
| Czas pierwszego wydruku w kolorze | 18 sek |
| Automatyczny dupleks | Nie |
| Sterowniki drukarki / emulacje | PCL 3 GUI |
Kopiowanie | |
| Maks. prędkość kopiowania | 6 str/min |
| Maks. rozdzielczość kopiowania | 600 x 300 dpi |
| Maks. ilość kopii | 9 |
Skanowanie | |
| Rozdzielczość optyczna skanowania | 1200 x 1200 dpi |
| Skala szarości skanowania | 8 bit |
| Głębia koloru skanowania | 24 bit |
| Element skanujący | CIS |
Nośniki | |
| Typ obsługiwanych nośników | koperty, papier fotograficzny, papier zwykły |
| Rozmiary obsługiwanych nośników | A4 (210 x 297 mm), A6 (105 x 148 mm), ANSI A (Letter) (216 x 279 mm), B5 (176 x 250 mm), Legal (216 x 356 mm), 100 x 150 mm, 101,6 x 152,4 mm, 127 x 177,8 mm, 203,2 x 254 mm |
| Minimalna gramatura nośnika | 60 g/m2 |
| Maks. gramatura nośnika | 300 g/m2 |
| Rozmiar obsługiwanych kopert | Międzynarodowy DL (110 x 220 mm), US No 10 (104, 7 x 241, 3 mm) |
| Typ zastosowanych podajników | Podajnik główny, Taca odbiorcza |
| Pojemność zastosowanych podajników | Podajnik główny - 60 arkuszy, Taca odbiorcza - 25 arkuszy |
Komunikacja | |
| Porty komunikacji | USB typ B, WiFi |
| Możliwe AirPrint | Tak |
Gwarancja | |
| Typ gwarancji | Producenta |
| Czas trwania gwarancji | 12 miesięcy |
| Rodzaj gwarancji | Carry-In/Door-To-Door (Naprawa w serwisie) |
| Szczegółowe warunki gwarancji | Pobierz |
Właściwości fizyczne | |
| Kolor obudowy | Biały |
| Kolor pokrywy | Biały |
| Materiał wykonania obudowy | Tworzywa sztuczne |
| Waga produktu | 3,40 kg |
| Wysokość (mm) | 149 |
| Szerokość (mm) | 425 |
| Głębokość (mm) | 304 |
Dodatkowe informacje | |
| Obsługa zabezpieczeń dynamicznych | Tak |
| Obsługiwane platformy systemowe | Mac OS, Windows 10, Windows 7, Windows 8, Windows Server 2008, Windows Vista, Windows XP |
| Wyposażenie | Urządzenie wielofunkcyjne HP DeskJet 2620; Oryginalny czarny startowy wkład atramentowy HP 304 (ok. 120 stron); Oryginalny trójkolorowy startowy wkład atramentowy HP 304 (ok. 100 stron); Ulotka informująca o braku płyty CD; Ulotka ostrzegawcza dot. atramentu; Przewód zasilający |
Szczegóły dotyczące zgodności produktu z przepisami | |
| Dane producenta | HP Inc.; 1501 Page Mill Road, Palo Alto, CA 94304, United States; Phone:+ 1 650-857-1501 |
| Osoba odpowiedzialna za produkt | HP REG 23010; 08028 Barcelona, Spain; Email contact: [email protected] |