Urządzenie wielofunkcyjne atramentowe HP DeskJet 2810e - 588Q0B
102040
Omówienie HP DeskJet 2810e
Odkryj HP DeskJet 2810e
Wielofunkcyjna drukarka z obsługą WiFi AirPrint™
HP DeskJet 2810e to drukarka obsługująca zabezpieczenia dynamiczne. Zapewnia ona niezawodną technologię, która zapewni bezproblemową pracę w biurze. Pozwala na drukowanie, kopiowanie i skanowanie. Drukarka obsługuje łączność bezprzewodową. Urządzenie spełniające wymagania usługi HP Instant Ink. Dzięki temu użytkownik otrzyma tusz dostarczany bezpośrednio pod drzwi.
Zwiększona wydajność
HP DeskJet 2810e zapewnia drukowanie do 7,5 stron na minutę w czerni, oraz 5,5 stron na minutę w kolorze. Urządzenie umożliwia skanowanie do pliku PDF. Ponadto urządzenie pozwala wspierać dynamiczny zespół za pomocą szybkiej drukarki, idealnej dla maksymalnie 3 użytkowników.
Zawsze w gotowości do drukowania
HP DeskJet 2810e jest zawsze w gotowości do drukowania, dzięki niezawodnej łączności Wi-Fi®, która automatycznie przywraca zerwane połączenie. Dzięki subskrypcji Instant Ink użytkownik otrzymuje tusz bezpośrednio pod drzwi, zanim się wyczerpie, co pozwala zmniejszyć wydatki na tusz o 70%. Ponadto urządzenie jest wykonane w 60% z tworzyw z recyklingu.
Drukarka obsługująca zabezpieczenia dynamiczne
Ta drukarka jest przeznaczona do użytku wyłącznie z wkładami wyposażonymi w nowy lub używany układ firmy HP. Wykorzystuje ona także dynamiczne zabezpieczenia do blokowania wkładów z nieoryginalnym układem. Okresowe aktualizacje oprogramowania sprzętowego pozwolą utrzymać skuteczność tych zabezpieczeń oraz zablokują wcześniej działające wkłady. Używany układ firmy HP umożliwia korzystanie z używanych, regenerowanych i powtórnie napełnionych wkładów. Więcej informacji na stronie.
HP+
Inteligentny system druku
HP+ to inteligentny system druku, który przewiduje zużycie wkładu drukującego, aby Twoja drukarka była zawsze gotowa do pracy. Zapewnia bezpieczniejsze, wydajniejsze i bardziej ekologiczne drukowanie.
Inteligentna drukarka
Przygotuj się! Każdy moment drukowania jest ważny. Zawsze gotowa i zawsze bezpieczna drukarka dzięki inteligentnemu połączeniu z chmurą.
Inteligentna subskrypcja atramentu
Wypróbuj 3 miesiące okresu próbnego subskrypcji Instant Ink! Dzięki funkcji HP Instant Ink tusz dostarczymy do Twoich drzwi. Nigdy Ci go nie zabraknie! Po 3 miesiącach będzie obowiązywać miesięczna subskrypcja aż do jej anulowania.
Inteligentna aplikacja
Nie pracuj ciężko. Pracuj inteligentnie. Skanuj i wysyłaj dokumenty bez problemu dzięki zaawansowanym funkcjom aplikacji HP Smart.
Inteligentna ochrona środowiska
W ramach HP+ dbamy o naszą planetę, drukując ekologicznie i stosując recycling wkładów. Za każdym razem, gdy drukujesz jedną stronę, HP inwestuje w ochronę i odtwarzanie lasów w ramach programu Forest First.
Szczegóły systemu HP+ na stronie: www.hp.com/pl-pl/printers/hp-plus.html
HP Instant Ink
Drukuj co tylko chcesz po niższych kosztach
Wydawaj na tusz i toner mniej. HP Instant Ink to automatyczna subskrypcja dostawy tuszu oraz tonerów zapewniająca oszczędności, już od 7,59 zł miesięcznie (plan subskrypcji z tuszem) oraz 10,99 zł miesięcznie (plan subskrypcji z tonerem).
Szczegóły subskrypcji HP Instant Ink na stronie: www.hp.com/pl-pl/printers/instant-ink.html
Specyfikacja techniczna HP DeskJet 2810e
Produkt | |
| Producent | HP |
| Klasa produktu | Urządzenie wielofunkcyjne |
| Rodzina produktu | DeskJet |
| Seria produktu | DeskJet 2000 |
| Model produktu | DeskJet 2810e |
| EAN / GTIN-13 | 196337820074 |
| Przeznaczenie | Uniwersalne |
Cykl pracy | |
| Normatywny cykl pracy (maksimum) | 1000 stron |
| Zalecana miesięczna ilość stron | 50 - 100 stron |
Pamięć RAM | |
| Standardowa pamięć urządzenia | 64 MB |
| Maks. pamięć obsługiwana przez urządzenie | 64 MB |
Drukowanie | |
| Metoda uzyskiwania wydruku | atramentowa kolorowa |
| Technologia druku | HP Thermal Inkjet |
| Maks. prędkość drukowania mono | 7,5 str/min |
| Maks. prędkość drukowania kolor | 5,5 str/min |
| Maks. rozdzielczość drukowania mono | 1200 x 1200 dpi |
| Maks. rozdzielczość drukowania kolor | 4800 x 1200 dpi |
| Czas pierwszego wydruku czarno-białego | 15 sek |
| Czas pierwszego wydruku w kolorze | 19 sek |
| Sterowniki drukarki / emulacje | PCL 3 GUI, PCLm, URF |
Kopiowanie | |
| Typ kopiarki | Cyfrowa |
| Maks. rozdzielczość kopiowania | 300 x 300 dpi |
| Maks. ilość kopii | 9 |
Skanowanie | |
| Funkcje skanera | Skanowanie do PDF |
Nośniki | |
| Typ obsługiwanych nośników | koperty, papier do druku broszur, papier fotograficzny, papier zwykły |
| Rozmiary obsługiwanych nośników | A4 (210 x 297 mm), A6 (105 x 148 mm), B5 (176 x 250 mm), 100 x 150 mm, 76 × 127 do 215 × 355 mm |
| Minimalna gramatura nośnika | 60 g/m2 |
| Maks. gramatura nośnika | 300 g/m2 |
| Rozmiar obsługiwanych kopert | Międzynarodowy DL (110 x 220 mm) |
| Pojemność zastosowanych podajników | Podajnik główny - 60 arkuszy, Taca odbiorcza - 25 arkuszy |
Komunikacja | |
| Porty komunikacji | WiFi, 1x USB 2.0 typ B |
| Możliwe AirPrint | Tak |
Gwarancja | |
| Typ gwarancji | Producenta |
| Czas trwania gwarancji | 12 miesięcy |
| Rodzaj gwarancji | Carry-In/Door-To-Door (Naprawa w serwisie) |
| Szczegółowe warunki gwarancji | Pobierz |
Właściwości fizyczne | |
| Kolor obudowy | Biały |
| Kolor pokrywy | Biały |
| Materiał wykonania obudowy | Tworzywa sztuczne |
| Waga produktu | 3,42 kg |
| Wysokość (mm) | 154 - 250 |
| Szerokość (mm) | 425 |
| Głębokość (mm) | 304 - 546 |
Dodatkowe informacje | |
| Obsługa zabezpieczeń dynamicznych | Tak |
| Obsługiwane materiały eksploatacyjne | HP 305 (3YM60AE), HP 305 (3YM61AE), HP 305XL (3YM62AE), HP 305XL (3YM63AE) |
| Obsługiwane platformy systemowe | Mac OS, Windows 10, Windows 11 |
| Wyposażenie | HP 305 czarny wkład startowy HP 305 trójkolorowy wkład startowy |
Szczegóły dotyczące zgodności produktu z przepisami | |
| Dane producenta | HP Inc.; 1501 Page Mill Road, Palo Alto, CA 94304, United States; Phone:+ 1 650-857-1501 |
| Osoba odpowiedzialna za produkt | HP REG 23010; 08028 Barcelona, Spain; Email contact: [email protected] |