Urządzenie wielofunkcyjne atramentowe HP DeskJet 3762 - T8X23B
73145
Sprawdź inne produkty w kategorii Drukarki
DrukarkiOmówienie HP DeskJet 3762
Urządzenie wielofunkcyjne HP DeskJet 3762
Ogrom możliwości dzięki niewielkiemu urządzeniu wielofunkcyjnemu
Dzięki miniaturowemu wielofunkcyjnemu urządzeniu DeskJet 3762, mieszczącemu się dosłownie wszędzie, zyskasz jeszcze więcej przestrzeni i niezbędnej wydajności. Kilka wyrazistych wariantów kolorystycznych do wyboru pomogą Ci ożywić przestrzeń wokół i podkreślić osobisty styl. Szybko skanuj różne grubości nośników papierowych dzięki technologii HP Scroll Scan.
Zaawansowana subskrypcja Instant Ink – Never Run Out
Subskrypcja Instant Ink pozwoli zaoszczędzić na tuszu do 70%. Zagwarantuje też, że drukarka będzie zawsze gotowa do pracy.
Wszechstronne i funkcjonalne urządzenie
Błyskawiczne i nieskomplikowane drukowanie, skanowanie i kopiowanie dowolnych materiałów za pomocą bezprzewodowego urządzenia wielofunkcyjnego w przystępnej cenie.
Niezawodna łączność
Zagwarantuj sobie większy zasięg oraz szybsze i pewniejsze połączenia, korzystając z Wi-Fi® 802.11b/g/n, portu Hi-speed USB 2.0 oraz technologii Apple AirPrint™
Drukarka obsługująca zabezpieczenia dynamiczne
Ta drukarka jest przeznaczona do użytku wyłącznie z wkładami wyposażonymi w nowy lub używany układ firmy HP. Wykorzystuje ona także dynamiczne zabezpieczenia do blokowania wkładów z nieoryginalnym układem. Okresowe aktualizacje oprogramowania sprzętowego pozwolą utrzymać skuteczność tych zabezpieczeń oraz zablokują wcześniej działające wkłady. Używany układ firmy HP umożliwia korzystanie z używanych, regenerowanych i powtórnie napełnionych wkładów. Więcej informacji na stronie.
Specyfikacja techniczna HP DeskJet 3762
Produkt | |
| Producent | HP |
| Klasa produktu | Urządzenie wielofunkcyjne |
| Rodzina produktu | DeskJet |
| Seria produktu | DeskJet 3000 |
| Model produktu | DeskJet 3762 |
| EAN / GTIN-13 | 195697692543 |
| Przeznaczenie | Uniwersalne |
Cykl pracy | |
| Normatywny cykl pracy (maksimum) | 1000 stron |
| Zalecana miesięczna ilość stron | 50 - 200 stron |
Pamięć RAM | |
| Standardowa pamięć urządzenia | 64 MB |
| Maks. pamięć obsługiwana przez urządzenie | 64 MB |
Drukowanie | |
| Metoda uzyskiwania wydruku | atramentowa kolorowa |
| Technologia druku | HP Thermal Inkjet |
| Maks. prędkość drukowania mono | 8 str/min |
| Maks. prędkość drukowania kolor | 5,5 str/min |
| Maks. rozdzielczość drukowania mono | 1200 x 1200 dpi |
| Maks. rozdzielczość drukowania kolor | 4800 x 1200 dpi |
| Czas pierwszego wydruku czarno-białego | 15 sek |
| Czas pierwszego wydruku w kolorze | 18 sek |
| Automatyczny dupleks | Nie |
| Sterowniki drukarki / emulacje | PCL 3 |
Kopiowanie | |
| Typ kopiarki | Cyfrowa |
| Maks. prędkość kopiowania | 4 str/min |
| Maks. rozdzielczość kopiowania | 300 x 300 dpi |
| Maks. ilość kopii | 9 |
Skanowanie | |
| Rozdzielczość optyczna skanowania | 600 x 600 dpi |
| Element skanujący | CIS |
| Funkcje skanera | Skanowanie do e-maila, Skanowanie do obrazu, Skanowanie do PDF |
Nośniki | |
| Typ obsługiwanych nośników | koperty, papier fotograficzny, papier matowy, papier zwykły |
| Rozmiary obsługiwanych nośników | A4 (210 x 297 mm), A6 (105 x 148 mm), B5 (176 x 250 mm), DL (210 x 99 mm), od 76,2 × 127 do 215,9 × 355,6 mm |
| Minimalna gramatura nośnika | 60 g/m2 |
| Maks. gramatura nośnika | 90 g/m2 |
| Typ zastosowanych podajników | Podajnik główny, Taca odbiorcza |
| Pojemność zastosowanych podajników | Podajnik główny - 60 arkuszy, Taca odbiorcza - 25 arkuszy |
Komunikacja | |
| Porty komunikacji | USB, WiFi |
| Możliwe AirPrint | Tak |
Gwarancja | |
| Typ gwarancji | Producenta |
| Czas trwania gwarancji | 12 miesięcy |
| Rodzaj gwarancji | Carry-In/Door-To-Door (Naprawa w serwisie) |
| Szczegółowe warunki gwarancji | Pobierz |
Właściwości fizyczne | |
| Kolor obudowy | Biały, Niebieski |
| Kolor pokrywy | Biały, Niebieski |
| Materiał wykonania obudowy | Tworzywa sztuczne |
| Waga produktu | 2,30 kg |
| Wysokość (mm) | 141 |
| Szerokość (mm) | 403 |
| Głębokość (mm) | 177 |
Dodatkowe informacje | |
| Obsługa zabezpieczeń dynamicznych | Tak |
| Obsługiwane materiały eksploatacyjne | HP 304 (3JB05AE), HP 304 (N9K05AE), HP 304 (N9K06AE), HP 304A (CC530AD), HP 304XL (N9K07AE), HP 304XL (N9K08AE) |
| Obsługiwane platformy systemowe | Mac OS, Windows 10, Windows 7, Windows 8, Windows XP |
| Wyposażenie | Czarny startowy wkład atramentowy HP 304 (ok. 120 stron) Trójkolorowy startowy wkład atramentowy HP 304 (ok. 100 stron) |
Szczegóły dotyczące zgodności produktu z przepisami | |
| Dane producenta | HP Inc.; 1501 Page Mill Road, Palo Alto, CA 94304, United States; Phone:+ 1 650-857-1501 |
| Osoba odpowiedzialna za produkt | HP REG 23010; 08028 Barcelona, Spain; Email contact: [email protected] |