Sprawdź inne produkty w kategorii Drukarki
Drukarki Produkt | |
| Producent | HP |
| Klasa produktu | Urządzenie wielofunkcyjne |
| Rodzina produktu | DeskJet |
| Seria produktu | DeskJet Ink Advantage |
| Przeznaczenie | Biznes, Uniwersalne |
Cykl pracy | |
| Normatywny cykl pracy (maksimum) | 1000 stron |
| Zalecana miesięczna ilość stron | 50 - 200 stron |
Pamięć RAM | |
| Standardowa pamięć urządzenia | 64 MB |
| Maks. pamięć obsługiwana przez urządzenie | 64 MB |
Drukowanie | |
| Metoda uzyskiwania wydruku | atramentowa kolorowa |
| Technologia druku | HP Thermal Inkjet |
| Maks. prędkość drukowania mono | 8 str/min |
| Maks. prędkość drukowania kolor | 5,5 str/min |
| Maks. rozdzielczość drukowania mono | 1200 x 1200 dpi |
| Maks. rozdzielczość drukowania kolor | 4800 x 1200 dpi |
| Czas pierwszego wydruku czarno-białego | 15 sek |
| Czas pierwszego wydruku w kolorze | 18 sek |
| Automatyczny dupleks | Nie |
| Sterowniki drukarki / emulacje | PCL 3 GUI |
Kopiowanie | |
| Maks. prędkość kopiowania | 4 str/min |
| Maks. rozdzielczość kopiowania | 300 x 300 dpi |
| Maks. ilość kopii | 9 |
Skanowanie | |
| Rozdzielczość optyczna skanowania | 600 x 600 dpi |
| Skala szarości skanowania | 8 bit |
| Głębia koloru skanowania | 24 bit |
| Element skanujący | CIS |
Nośniki | |
| Typ obsługiwanych nośników | koperty, papier błyszczący, papier fotograficzny, papier matowy, papier zwykły |
| Rozmiary obsługiwanych nośników | A4 (210 x 297 mm), A6 (105 x 148 mm), B5 (176 x 250 mm), 76,2 x 127 mm, 215,9 x 355,6 mm |
| Minimalna gramatura nośnika | 60 g/m2 |
| Maks. gramatura nośnika | 300 g/m2 |
| Rozmiar obsługiwanych kopert | Międzynarodowy DL (110 x 220 mm) |
| Typ zastosowanych podajników | Podajnik główny, Taca odbiorcza |
| Pojemność zastosowanych podajników | Podajnik główny - 60 arkuszy, Taca odbiorcza - 25 arkuszy |
Komunikacja | |
| Porty komunikacji | USB typ B, WiFi |
Gwarancja | |
| Typ gwarancji | Producenta |
| Czas trwania gwarancji | 12 miesięcy |
| Rodzaj gwarancji | Carry-In/Door-To-Door (Naprawa w serwisie) |
| Czas reakcji serwisu | Standardowy |
Właściwości fizyczne | |
| Kolor obudowy | Biały |
| Kolor pokrywy | Biały |
| Materiał wykonania obudowy | Plastik |
| Waga produktu | 2,40 kg |
| Wysokość (mm) | 141 |
| Szerokość (mm) | 403 |
| Głębokość (mm) | 177 |
Dodatkowe informacje | |
| Obsługiwane materiały eksploatacyjne | HP 652 (F6V24AE), HP 652 (F6V25AE) |
| Obsługiwane platformy systemowe | Mac OS, Windows 7, Windows 8, Windows Vista |
| Wyposażenie | Urządzenie wielofunkcyjne HP DeskJet Ink Advantage 3775; Czarny konfiguracyjny wkład atramentowy HP 652 (ok. 120 stron); Trójkolorowy konfiguracyjny wkład atramentowy HP 652 (ok. 100 str.); Arkusz instalacyjny; Przewód zasilający |
Szczegóły dotyczące zgodności produktu z przepisami | |
| Dane producenta | HP Inc.; 1501 Page Mill Road, Palo Alto, CA 94304, United States; Phone:+ 1 650-857-1501 |
| Osoba odpowiedzialna za produkt | HP REG 23010; 08028 Barcelona, Spain; Email contact: [email protected] |