Sprawdź inne produkty w kategorii Drukarki
Drukarki
Łatwe uzupełnianie zbiorników atramentu Ink Tank Wireless 415 dzięki zamykanym butelkom zapobiegającym rozlewaniu. Kontroluj z łatwością poziomy atramentów i wymieniaj oryginalne wkłady HP kiedy tylko zapragniesz. Przezroczyste zbiorniki atramentu pokazują jego aktualną ilość i pozwalają zdecydować, kiedy dolać poszczególnych kolorów.
Z pomocą smartfona skanuj, drukuj i udostępniaj materiały z niemal dowolnego miejsca. Prostota wydruku z wykorzystaniem urządzeń mobilnych.
Duża pojemność systemu zbiornikowego pozwoli na wydruk tysięcy stron. Do 8000 stron używając butelek z kolorowym atramentem HP lub do 15000 stron używając butelek z czarnym atramentem HP. System zbiorników z atramentem o dużej pojemności wpływa na druk dużych nakładów przy skrajnie niskim koszcie w przeliczeniu na stronę.
Ciemniejszy i ostrzejszy tekst przy każdym dokonanym wydruku. Zdjęcia do 22 razy bardziej trwale, dzięki oryginalnym atramentom firmy HP. Twórz broszury, ulotki, zdjęcia i inne dokumenty bez marginesów, wyglądające doskonale – bezpośrednio z biura.
Produkt | |
| Producent | HP |
| Klasa produktu | Urządzenie wielofunkcyjne |
| Rodzina produktu | Ink |
| Seria produktu | Ink Tank |
| Model produktu | Ink Tank 415 |
| Przeznaczenie | Biznes |
Cykl pracy | |
| Normatywny cykl pracy (maksimum) | 1000 stron |
| Zalecana miesięczna ilość stron | 400 - 800 stron |
Drukowanie | |
| Metoda uzyskiwania wydruku | atramentowa kolorowa |
| Technologia druku | HP Thermal Inkjet |
| Maks. prędkość drukowania mono | 19 str/min |
| Maks. prędkość drukowania kolor | 15 str/min |
| Maks. rozdzielczość drukowania mono | 1200 x 1200 dpi |
| Maks. rozdzielczość drukowania kolor | 4800 x 1200 dpi |
| Czas pierwszego wydruku czarno-białego | 14 sek |
| Czas pierwszego wydruku w kolorze | 18 sek |
| Automatyczny dupleks | Nie |
| Sterowniki drukarki / emulacje | PCL 3 GUI |
Kopiowanie | |
| Maks. prędkość kopiowania | 7 str/min |
| Maks. rozdzielczość kopiowania | 600 x 300 dpi |
| Maks. ilość kopii | 9 |
Skanowanie | |
| Rozdzielczość optyczna skanowania | 1200 x 1200 dpi |
| Skala szarości skanowania | 8 bit |
| Głębia koloru skanowania | 24 bit |
| Element skanujący | CIS |
| Funkcje skanera | Skanowanie do obrazu, Skanowanie do PDF |
Nośniki | |
| Typ obsługiwanych nośników | karty, papier błyszczący, papier fotograficzny, papier matowy, papier zwykły |
| Rozmiary obsługiwanych nośników | A4 (210 x 297 mm), A6 (105 x 148 mm), ANSI A (Letter) (216 x 279 mm), B5 (176 x 250 mm), Legal (216 x 356 mm), 76,2 x 127 mm, 100 x 150 mm |
| Minimalna gramatura nośnika | 60 g/m2 |
| Maks. gramatura nośnika | 300 g/m2 |
| Rozmiar obsługiwanych kopert | Międzynarodowy DL (110 x 220 mm), US No 10 (104, 7 x 241, 3 mm) |
| Typ zastosowanych podajników | Podajnik główny, Taca odbiorcza |
| Pojemność zastosowanych podajników | Podajnik główny - 60 arkuszy, Taca odbiorcza - 25 arkuszy |
Komunikacja | |
| Porty komunikacji | USB typ B, WiFi |
| Możliwe AirPrint | Tak |
| Protokoły bezpieczeństwa i własności | Wi-Fi Direct |
Gwarancja | |
| Typ gwarancji | Producenta |
| Czas trwania gwarancji | 12 miesięcy |
| Rodzaj gwarancji | Carry-In/Door-To-Door (Naprawa w serwisie) |
| Szczegółowe warunki gwarancji | Pobierz |
Właściwości fizyczne | |
| Kolor obudowy | Czarny |
| Kolor pokrywy | Czarny |
| Materiał wykonania obudowy | Tworzywa sztuczne |
| Waga produktu | 4,70 kg |
| Wysokość (mm) | 158 |
| Szerokość (mm) | 525 |
| Głębokość (mm) | 310 |
Dodatkowe informacje | |
| Obsługiwane materiały eksploatacyjne | HP 30 (1VU29AE), HP 31 (1VU26AE), HP 31 (1VU27AE), HP 31 (1VU28AE), HP GT51 (M0H57AE), HP GT51XL (X4E40AE), HP GT52 (M0H54AE), HP GT52 (M0H55AE), HP GT52 (M0H56AE) |
| Obsługiwane platformy systemowe | Mac OS, Windows 10, Windows 7, Windows 8, Windows Server 2008, Windows Server 2012 , Windows Server 2016, Windows Vista, Windows XP |
| Wyposażenie | Urządzenie HP Ink Tank Wireless 415; HP GT51XXL – butelka z czarnym atramentem (170 ml, ok. 15 000 stron) – 2 szt.; HP GT52 – butelka z błękitnym atramentem (70 ml, 8000 stron); HP GT52 – butelka z purpurowym atramentem (70 ml, 8000 stron); HP GT52 – butelka z żółtym atramentem (70 ml, 8000 stron); Arkusz instalacyjny; Przewód zasilający |
Szczegóły dotyczące zgodności produktu z przepisami | |
| Dane producenta | HP Inc.; 1501 Page Mill Road, Palo Alto, CA 94304, United States; Phone:+ 1 650-857-1501 |
| Osoba odpowiedzialna za produkt | HP REG 23010; 08028 Barcelona, Spain; Email contact: [email protected] |