Sprawdź inne produkty w kategorii Drukarki
Drukarki
Innowacyjna konstrukcja drukarki Smart Tank 516, z automatycznym podajnikiem mieszczącym 100 arkuszy papieru, pozwoliła na uzyskanie szybkości druku na poziomie 11 stron na minutę w czerni i 5 stron na minutę w kolorze. Zestaw atramentów znajdujących się w zestawie wystarczy na wydruk do 18 000 stron w czerni lub do 8 000 stron w kolorze.
Maksymalną rozdzielczość 1200x1200 dpi zapewnia najnowsza technologia druku firmy HP. Dzięki temu otrzymasz wyraziste kolory i ostry tekst o głębokiej czerni na wszystkich przeprowadzonych wydrukach.
Zamiast wymiennych kartridżów, HP Smart Tank 516 posiada proste w uzupełnianiu pojemniki. Specjalny system uzupełniania, z oryginalną butelką z atramentem HP, pozwoli Ci na napełnienie ich sprawnie i bez rozlewania.
Zapewnij sobie niezawodne połączenie między urządzeniem a Twoim telefonem, dzięki aplikacji mobilnej HP Smart i dwuzakresowej sieci Wi-Fi. Dzięki drukowi szybszemu o nawet 38% w porównaniu z poprzednim modelem, HP Smart Tank znacznie zwiększa produktywność.
Produkt | |
| Producent | HP |
| Klasa produktu | Urządzenie wielofunkcyjne |
| Seria produktu | Smart Tank |
| Model produktu | Smart Tank 516 |
| EAN / GTIN-13 | 194721488985 |
| Przeznaczenie | Biznes, Uniwersalne |
Cykl pracy | |
| Normatywny cykl pracy (maksimum) | 1000 stron |
Pamięć RAM | |
| Standardowa pamięć urządzenia | 256 MB |
| Maks. pamięć obsługiwana przez urządzenie | 256 MB |
Drukowanie | |
| Metoda uzyskiwania wydruku | atramentowa kolorowa |
| Technologia druku | HP Thermal Inkjet |
| Maks. prędkość drukowania mono | 11 str/min |
| Maks. prędkość drukowania kolor | 5 str/min |
| Maks. rozdzielczość drukowania mono | 1200 x 1200 dpi |
| Maks. rozdzielczość drukowania kolor | 1200 x 1200 dpi |
| Automatyczny dupleks | Nie |
| Sterowniki drukarki / emulacje | PCL 3 GUI |
Kopiowanie | |
| Maks. powiększenie kopiowanego dokumentu | 400% |
| Maks. pomniejszenie kopiowanego dokumentu | 25% |
| Maks. ilość kopii | 99 |
Skanowanie | |
| Rozdzielczość optyczna skanowania | 1200 x 1200 dpi |
| Głębia koloru skanowania | 24 bit |
| Element skanujący | CIS |
Nośniki | |
| Typ obsługiwanych nośników | koperty, papier błyszczący, papier fotograficzny, papier matowy, papier zwykły |
| Rozmiary obsługiwanych nośników | A4 (210 x 297 mm), A6 (105 x 148 mm), B5 (176 x 250 mm) |
| Minimalna gramatura nośnika | 60 g/m2 |
| Maks. gramatura nośnika | 300 g/m2 |
| Rozmiar obsługiwanych kopert | Międzynarodowy DL (110 x 220 mm) |
| Typ zastosowanych podajników | Podajnik główny, Taca odbiorcza |
| Pojemność zastosowanych podajników | Podajnik główny - 100 arkuszy, Taca odbiorcza - 30 arkuszy |
Komunikacja | |
| Porty komunikacji | Bluetooth, USB, WiFi |
Gwarancja | |
| Typ gwarancji | Producenta |
| Czas trwania gwarancji | 12 miesięcy |
| Rodzaj gwarancji | Carry-In/Door-To-Door (Naprawa w serwisie) |
| Szczegółowe warunki gwarancji | Pobierz |
Właściwości fizyczne | |
| Kolor obudowy | Czarny |
| Kolor pokrywy | Niebieski |
| Materiał wykonania obudowy | Tworzywa sztuczne |
| Waga produktu | 5,10 kg |
| Wysokość (mm) | 259 |
| Szerokość (mm) | 449 |
| Głębokość (mm) | 606 |
Dodatkowe informacje | |
| Obsługiwane materiały eksploatacyjne | HP GT51XL (X4E40AE), HP GT52 (M0H54AE), HP GT52 (M0H55AE), HP GT52 (M0H56AE), HP GT53XL (1VV21AE), 1VV22AE |
| Obsługiwane platformy systemowe | Mac OS, Windows 10, Windows 7, Windows 8 |
| Wyposażenie | Urządzenie wielofunkcyjne HP Smart Tank 516 3 butelki 135 ml z oryginalnym czarnym atramentem HP GT53XL Butelka z oryginalnym błękitnym atramentem HP GT52 Butelka z oryginalnym purpurowym atramentem HP GT52 Butelka z oryginalnym żółtym atramentem HP GT52 |
Szczegóły dotyczące zgodności produktu z przepisami | |
| Dane producenta | HP Inc.; 1501 Page Mill Road, Palo Alto, CA 94304, United States; Phone:+ 1 650-857-1501 |
| Osoba odpowiedzialna za produkt | HP REG 23010; 08028 Barcelona, Spain; Email contact: [email protected] |