Urządzenie wielofunkcyjne atramentowe HP Smart Tank 585 - 1F3Y4A
99163
Omówienie HP Smart Tank 585
Odkryj HP Smart Tank 585
Wielofunkcyjne urządzenie do zadań codziennych
HP Smart Tank 585 to drukarka wielofunkcyjna, która jest doskonałym narzędziem do pracy zarówno dla indywidualnych użytkowników, jak i dla małych zespołów. Drukarka zapewnia drukowanie 18 000 stron w czerni. Posiada systemem uzupełnienia tuszu bez rozlewania oraz z niezawodnym połączeniem Wi-Fi.
Zwiększona wydajność
HP Smart Tank 585 zapewnia zwiększoną wydajność za sprawą mobilnej konfiguracji. Urządzenie zapewnia drukowanie z szybkością do 12 stron na minutę w czerni i 5 stron na minutę w kolorze. Ponadto do zestawu dołączone są tusze które zapewnią drukowanie 18 000 stron w czerni lub 6000 stron w kolorze.
Zawsze w gotowości do drukowania
HP Smart Tank 585 posiada systemem uzupełnienia tuszu bez rozlewania. Natomiast czujniki atramentu pomagają zapobiegać kosztownym wymianom głowic drukujących. Ponadto pozwala zachować łączność i kontynuować drukowanie, dzięki samonaprawiającej się komunikacji Wi-Fi. Dzięki aplikacji HP Smart można drukować, skanować i udostępniać pliki z każdego miejsca i o każdym czasie.
Specyfikacja techniczna HP Smart Tank 585
Produkt | |
| Producent | HP |
| Klasa produktu | Urządzenie wielofunkcyjne |
| Rodzina produktu | Smart |
| Seria produktu | Smart Tank |
| Model produktu | Smart Tank 585 |
| EAN / GTIN-13 | 196548866847 |
| Przeznaczenie | Uniwersalne |
Cykl pracy | |
| Normatywny cykl pracy (maksimum) | 3000 stron |
| Zalecana miesięczna ilość stron | 400 - 800 stron |
Pamięć RAM | |
| Standardowa pamięć urządzenia | 64 MB |
Drukowanie | |
| Metoda uzyskiwania wydruku | atramentowa kolorowa |
| Technologia druku | HP Thermal Inkjet |
| Maks. prędkość drukowania mono | 12 str/min |
| Maks. prędkość drukowania kolor | 5 str/min |
| Maks. rozdzielczość drukowania mono | 1200 x 1200 dpi |
| Maks. rozdzielczość drukowania kolor | 4800 x 1200 dpi |
| Czas pierwszego wydruku czarno-białego | 14 sek |
| Czas pierwszego wydruku w kolorze | 21 sek |
| Sterowniki drukarki / emulacje | PCL 3 GUI, PCLm, URF |
Kopiowanie | |
| Maks. prędkość kopiowania | 10 str/min |
| Maks. rozdzielczość kopiowania | 1200 x 1200 dpi |
| Maks. ilość kopii | 99 |
Skanowanie | |
| Typ skanera | Płaski |
| Rozdzielczość optyczna skanowania | 1200 x 1200 dpi |
| Element skanujący | CIS |
| Funkcje skanera | Skanowanie do obrazu, Skanowanie do PDF, Skanowanie do pliku |
Nośniki | |
| Typ obsługiwanych nośników | koperty, papier fotograficzny, papier zwykły, pocztówki |
| Rozmiary obsługiwanych nośników | A4 (210 x 297 mm), B5 (176 x 250 mm), DL (210 x 99 mm), Legal (216 x 356 mm), od 89 x 127 do 216 x 356 mm |
| Minimalna gramatura nośnika | 60 g/m2 |
| Maks. gramatura nośnika | 300 g/m2 |
| Typ zastosowanych podajników | Podajnik główny, Taca odbiorcza |
| Pojemność zastosowanych podajników | Podajnik główny - 100 arkuszy, Taca odbiorcza - 30 arkuszy |
Komunikacja | |
| Porty komunikacji | USB typ B, WiFi |
| Możliwe AirPrint | Tak |
| Protokoły bezpieczeństwa i własności | Wi-Fi Direct |
Gwarancja | |
| Typ gwarancji | Producenta |
| Czas trwania gwarancji | 12 miesięcy |
| Rodzaj gwarancji | Carry-In/Door-To-Door (Naprawa w serwisie) |
| Szczegółowe warunki gwarancji | Pobierz |
Właściwości fizyczne | |
| Kolor obudowy | Biały |
| Kolor pokrywy | Niebieski |
| Materiał wykonania obudowy | Tworzywa sztuczne |
| Waga produktu | 5,03 kg |
| Wysokość (mm) | 157 - 259 |
| Szerokość (mm) | 435 |
| Głębokość (mm) | 362 - 581 |
Dodatkowe informacje | |
| Obsługiwane materiały eksploatacyjne | HP GT52 (M0H54AE), HP GT52 (M0H55AE), HP GT52 (M0H56AE), HP GT53XL (1VV21AE), 6ZA18AE |
| Wyposażenie | Zestaw 3 butelek z oryginalnym czarnym atramentem HP GT53XL 135ml (1VV24A); Butelka z oryginalnym błękitnym atramentem HPGT52 50 ml (6ZE03A); Butelka z oryginalnym purpurowymatramentem HP GT52 50 ml (6ZE04A); Butelka z oryginalnymżółtym atramentem HP GT52 50 ml (6ZE05A) |
Szczegóły dotyczące zgodności produktu z przepisami | |
| Dane producenta | HP Inc.; 1501 Page Mill Road, Palo Alto, CA 94304, United States; Phone:+ 1 650-857-1501 |
| Osoba odpowiedzialna za produkt | HP REG 23010; 08028 Barcelona, Spain; Email contact: [email protected] |