Urządzenie wielofunkcyjne atramentowe HP Smart Tank 720 - 6UU46A
99160
Promocje
Omówienie HP Smart Tank 720
Odkryj HP Smart Tank 720
Wielofunkcyjne urządzenie do biur
HP Smart Tank 720 to drukarka wielofunkcyjna, która jest doskonałym narzędziem do pracy zarówno dla indywidualnych użytkowników, jak i dla małych zespołów. Drukarka zapewnia drukowanie 18 000 stron w czerni. A dzięki funkcji automatycznego druku dwustronnego można szybko drukować wielostronicowe dokumenty. Posiada systemem uzupełnienia tuszu bez rozlewania oraz z niezawodnym połączeniem Wi-Fi. Ponadto drukarka została częściowo wykonana z materiałów pochodzących z recyklingu.
Zwiększona wydajność
HP Smart Tank 720 zapewnia zwiększoną wydajność za sprawą mobilnej konfiguracji. Dzięki filmikom z instrukcjami krok po kroku można szybko skonfigurować urządzenie. Do zestawu dołączone są tusze które zapewnią drukowanie 18 000 stron w czerni lub 8000 stron w kolorze. Dzięki funkcji automatycznego druku dwustronnego można szybko drukować wielostronicowe dokumenty.
Zawsze w gotowości do drukowania
HP Smart Tank 720 posiada systemem uzupełnienia tuszu bez rozlewania oraz z niezawodnym połączeniem Wi-Fi. Dzięki aplikacji HP Smart można drukować, skanować i udostępniać pliki z każdego miejsca i o każdym czasie. Ponadto drukarka została częściowo wykonana z materiałów pochodzących z recyklingu drukarek i innych urządzeń elektronicznych, które stanowią ponad 25% masy użytych tworzyw sztucznych. To sprawia, że jest przyjazna środowisku.
Specyfikacja techniczna HP Smart Tank 720
Produkt | |
| Producent | HP |
| Klasa produktu | Urządzenie wielofunkcyjne |
| Rodzina produktu | Smart |
| Seria produktu | Smart Tank |
| Model produktu | Smart Tank 720 |
| EAN / GTIN-13 | 195908302995 |
| Przeznaczenie | Uniwersalne |
Cykl pracy | |
| Normatywny cykl pracy (maksimum) | 5000 stron |
| Zalecana miesięczna ilość stron | 400 - 800 stron |
Pamięć RAM | |
| Standardowa pamięć urządzenia | 128 MB |
Drukowanie | |
| Metoda uzyskiwania wydruku | atramentowa kolorowa |
| Technologia druku | HP Thermal Inkjet |
| Maks. prędkość drukowania mono | 15 str/min |
| Maks. prędkość drukowania kolor | 9 str/min |
| Maks. rozdzielczość drukowania mono | 1200 x 1200 dpi |
| Maks. rozdzielczość drukowania kolor | 4800 x 1200 dpi |
| Czas pierwszego wydruku czarno-białego | 14 sek |
| Czas pierwszego wydruku w kolorze | 16 sek |
| Sterowniki drukarki / emulacje | PCL 3 GUI |
Kopiowanie | |
| Maks. prędkość kopiowania | 13 str/min |
| Maks. rozdzielczość kopiowania | 600 x 600 dpi |
| Maks. ilość kopii | 99 |
Skanowanie | |
| Typ skanera | Płaski |
| Rozdzielczość optyczna skanowania | 1200 x 1200 dpi |
| Element skanujący | CIS |
| Funkcje skanera | Skanowanie do obrazu, Skanowanie do PDF, Skanowanie do pliku |
Nośniki | |
| Typ obsługiwanych nośników | cienki papier, papier fotograficzny, papier matowy, papier zwykły, matowy papier broszurowy, błyszczący papier broszurowy |
| Rozmiary obsługiwanych nośników | A4 (210 x 297 mm), A5 (148 x 210 mm), A6 (105 x 148 mm), C5 (162 x 229 mm), C6 (114 x 162 mm), DL (210 x 99 mm), JIS B5 (182 x 257 mm) |
| Minimalna gramatura nośnika | 60 g/m2 |
| Maks. gramatura nośnika | 250 g/m2 |
| Typ zastosowanych podajników | Podajnik główny, Taca odbiorcza |
| Pojemność zastosowanych podajników | Podajnik główny - 250 arkuszy, Taca odbiorcza - 100 arkuszy |
Komunikacja | |
| Porty komunikacji | Bluetooth, WiFi, 1x USB 2.0 typ A |
| Możliwe AirPrint | Tak |
| Protokoły bezpieczeństwa i własności | Wi-Fi Direct |
Gwarancja | |
| Typ gwarancji | Producenta |
| Czas trwania gwarancji | 12 miesięcy |
| Rodzaj gwarancji | Carry-In/Door-To-Door (Naprawa w serwisie) |
| Szczegółowe warunki gwarancji | Pobierz |
Właściwości fizyczne | |
| Kolor obudowy | Biały, Czarny |
| Kolor pokrywy | Grafitowy |
| Materiał wykonania obudowy | Tworzywa sztuczne |
| Waga produktu | 6,38 kg |
| Wysokość (mm) | 199 |
| Szerokość (mm) | 428 |
| Głębokość (mm) | 364 - 441 |
Dodatkowe informacje | |
| Obsługiwane materiały eksploatacyjne | HP GT52 (M0H54AE), HP GT52 (M0H55AE), HP GT52 (M0H56AE), HP GT53XL (1VV21AE), 3YP17AE, 6ZA17AE |
| Wyposażenie | 3 x butelka z oryginalnym czarnym atramentem HP GT53XL 135ml; Butelka z oryginalnym błękitnym atramentem HP GT52; Butelka z oryginalnym purpurowym atramentem HP GT52; Butelka z oryginalnym żółtym atramentem HP GT52; |
Szczegóły dotyczące zgodności produktu z przepisami | |
| Dane producenta | HP Inc.; 1501 Page Mill Road, Palo Alto, CA 94304, United States; Phone:+ 1 650-857-1501 |
| Osoba odpowiedzialna za produkt | HP REG 23010; 08028 Barcelona, Spain; Email contact: [email protected] |