Urządzenie wielofunkcyjne laserowe HP LaserJet MFP M234dwe - 6GW99E
83249
Sprawdź inne produkty w kategorii Drukarki
DrukarkiOmówienie HP LaserJet MFP M234dwe
Odkryj LaserJet MFP M234dwe
Pracuj efektywnie
Najszybszy w swojej klasie druk dwustronny skutkuje przetwarzaniem wielostronicowych dokumentów w krótszym czasie. Dzięki swojej kompaktowej budowie urządzenie LaserJet możesz ustawić w niemal dowolnym miejscu. Przyśpiesz wykonywanie projektów dzięki drukarce, która wejdzie niemalże w każdy kąt. Dwupasmowa sieć Wi-Fi z opcją samoczynnego resetowania zapewni większy zasięg i sprawi, że połączenia będą bardziej niezawodne. Obecność sieci przewodowej oraz bezprzewodowej umożliwi łatwe drukowanie i uzyskanie dostępu do dokumentów.
Pozostań produktywny z każdego miejsca
Aplikacji HP Smart umożliwi wykonywanie wysokiej jakości skanów i udostępnianie ich za pomocą Google Drive, poczty elektronicznej, chmury lub Dropbox. Pozwala ona również na zachowanie łączności z drukarką z praktycznie każdego miejsca. Podczas drukowania, skanowania lub kopiowania otrzymywać będziesz także powiadomienia o stanie prac.
Prostota konfiguracji oraz korzystania
HP Smart przeprowadzi użytkownika przez proces konfiguracji krok po kroku, przyśpieszając w ten sposób rozpoczęcie pracy. Aplikacja połączy się również z siecią i udostępni drukarkę wszystkim urządzeniom. Pomocne w tym będą także inteligentne przyciski, które zapewnią intuicyjną obsługę, znacząco ułatwiając zarządzanie zadaniami. Przyciski pojawiają się tylko wtedy, gdy będą potrzebne.
Pozytywny wpływ na środowisko
Urządzenie to spełnia wymogi Eco Label, w tym ENERGY STAR i BLUE ANGEL. Zużywa ono również do 20% mniej energii niż modele poprzedniej generacji. Technologia HP Auto-On/Auto-Off włączy drukarkę kiedy będzie potrzebna i uśpi ją, gdy skończysz z niej korzystać.
Drukarka obsługująca zabezpieczenia dynamiczne
Ta drukarka jest przeznaczona do użytku wyłącznie z wkładami wyposażonymi w nowy lub używany układ firmy HP. Wykorzystuje ona także dynamiczne zabezpieczenia do blokowania wkładów z nieoryginalnym układem. Okresowe aktualizacje oprogramowania sprzętowego pozwolą utrzymać skuteczność tych zabezpieczeń oraz zablokują wcześniej działające wkłady. Używany układ firmy HP umożliwia korzystanie z używanych, regenerowanych i powtórnie napełnionych wkładów. Więcej informacji na stronie.
HP+
Inteligentny system druku
HP+ to inteligentny system druku, który przewiduje zużycie wkładu drukującego, aby Twoja drukarka była zawsze gotowa do pracy. Zapewnia bezpieczniejsze, wydajniejsze i bardziej ekologiczne drukowanie.
Inteligentna drukarka
Przygotuj się! Każdy moment drukowania jest ważny. Zawsze gotowa i zawsze bezpieczna drukarka dzięki inteligentnemu połączeniu z chmurą.
Inteligentna subskrypcja atramentu
Wypróbuj 3 miesiące okresu próbnego subskrypcji Instant Ink! Dzięki funkcji HP Instant Ink tusz dostarczymy do Twoich drzwi. Nigdy Ci go nie zabraknie! Po 3 miesiącach będzie obowiązywać miesięczna subskrypcja aż do jej anulowania.
Inteligentna aplikacja
Nie pracuj ciężko. Pracuj inteligentnie. Skanuj i wysyłaj dokumenty bez problemu dzięki zaawansowanym funkcjom aplikacji HP Smart.
Inteligentna ochrona środowiska
W ramach HP+ dbamy o naszą planetę, drukując ekologicznie i stosując recycling wkładów. Za każdym razem, gdy drukujesz jedną stronę, HP inwestuje w ochronę i odtwarzanie lasów w ramach programu Forest First.
Szczegóły systemu HP+ na stronie: www.hp.com/pl-pl/printers/hp-plus.html
HP Instant Ink
Drukuj co tylko chcesz po niższych kosztach
Wydawaj na tusz i toner mniej. HP Instant Ink to automatyczna subskrypcja dostawy tuszu oraz tonerów zapewniająca oszczędności, już od 7,59 zł miesięcznie (plan subskrypcji z tuszem) oraz 10,99 zł miesięcznie (plan subskrypcji z tonerem).
Szczegóły subskrypcji HP Instant Ink na stronie: www.hp.com/pl-pl/printers/instant-ink.html
Specyfikacja techniczna HP LaserJet MFP M234dwe
Produkt | |
| Producent | HP |
| Klasa produktu | Urządzenie wielofunkcyjne |
| Rodzina produktu | LaserJet |
| Seria produktu | LaserJet M |
| Model produktu | LaserJet MFP M234dwe |
| EAN / GTIN-13 | 194850827754 |
| Przeznaczenie | Biznes |
Cykl pracy | |
| Normatywny cykl pracy (maksimum) | 20000 stron |
| Zalecana miesięczna ilość stron | 200 - 2000 stron |
Pamięć RAM | |
| Standardowa pamięć urządzenia | 64 MB |
| Maks. pamięć obsługiwana przez urządzenie | 64 MB |
Drukowanie | |
| Metoda uzyskiwania wydruku | laserowa monochromatyczna |
| Maks. prędkość drukowania mono | 29 str/min |
| Maks. rozdzielczość drukowania mono | 600 x 600 dpi |
| Czas pierwszego wydruku czarno-białego | 7 sek |
| Automatyczny dupleks | Tak |
| Sterowniki drukarki / emulacje | PCLmS, PWG, URF |
Kopiowanie | |
| Maks. prędkość kopiowania | 29 str/min |
| Maks. powiększenie kopiowanego dokumentu | 400% |
| Maks. pomniejszenie kopiowanego dokumentu | 25% |
| Maks. ilość kopii | 99 |
Skanowanie | |
| Typ skanera | Płaski |
| Rozdzielczość optyczna skanowania | 600 x 600 dpi |
| Element skanujący | CIS |
| Funkcje skanera | Skanowanie do obrazu, Skanowanie do PDF |
Nośniki | |
| Typ obsługiwanych nośników | etykiety, koperty, papier welinowy, papier zwykły, pocztówki |
| Rozmiary obsługiwanych nośników | A4 (210 x 297 mm), A5 (148 x 210 mm), A6 (105 x 148 mm), JIS B5 (182 x 257 mm), 101,6 x 152,4 - 216 x 356 mm |
| Minimalna gramatura nośnika | 60 g/m2 |
| Maks. gramatura nośnika | 163 g/m2 |
| Pojemność zastosowanych podajników | Podajnik główny - 150 arkuszy, Taca odbiorcza - 100 arkuszy |
Komunikacja | |
| Porty komunikacji | Bluetooth, WiFi, 1x RJ-45, 1x USB 2.0 typ B |
| Możliwe AirPrint | Tak |
| Protokoły bezpieczeństwa i własności | Wi-Fi Direct |
Gwarancja | |
| Typ gwarancji | Producenta |
| Czas trwania gwarancji | 12 miesięcy |
| Rodzaj gwarancji | Carry-In/Door-To-Door (Naprawa w serwisie) |
| Szczegółowe warunki gwarancji | Pobierz |
Właściwości fizyczne | |
| Kolor obudowy | Biały, Grafitowy |
| Kolor pokrywy | Grafitowy |
| Materiał wykonania obudowy | Tworzywa sztuczne |
| Waga produktu | 7,60 kg |
| Wysokość (mm) | 242 - 436 |
| Szerokość (mm) | 368 |
| Głębokość (mm) | 299 - 420 |
Dodatkowe informacje | |
| Obsługa zabezpieczeń dynamicznych | Tak |
| Obsługiwane materiały eksploatacyjne | HP 135A (W1350A), HP 135X (W1350X) |
| Obsługiwane platformy systemowe | Mac OS, Windows 10 |
| Wyposażenie | Toner HP LaserJet czarny (700 stron) |
Szczegóły dotyczące zgodności produktu z przepisami | |
| Dane producenta | HP Inc.; 1501 Page Mill Road, Palo Alto, CA 94304, United States; Phone:+ 1 650-857-1501 |
| Osoba odpowiedzialna za produkt | HP REG 23010; 08028 Barcelona, Spain; Email contact: [email protected] |