Sprawdź inne produkty w kategorii Drukarki
Drukarki Produkt | |
| Producent | HP |
| Klasa produktu | Urządzenie wielofunkcyjne |
| Rodzina produktu | LaserJet |
| Seria produktu | LaserJet Pro |
| Model produktu | LaserJet Pro M130nw |
| Przeznaczenie | Biznes |
Cykl pracy | |
| Normatywny cykl pracy (maksimum) | 10000 stron |
| Zalecana miesięczna ilość stron | 150 - 1500 stron |
Pamięć RAM | |
| Standardowa pamięć urządzenia | 256 MB |
| Maks. pamięć obsługiwana przez urządzenie | 256 MB |
Drukowanie | |
| Metoda uzyskiwania wydruku | laserowa monochromatyczna |
| Maks. prędkość drukowania mono | 22 str/min |
| Maks. rozdzielczość drukowania mono | 600 x 600 dpi |
| Czas pierwszego wydruku czarno-białego | 7,3 sek |
| Automatyczny dupleks | Nie |
| Sterowniki drukarki / emulacje | PCLmS, PWG, URF |
Kopiowanie | |
| Maks. prędkość kopiowania | 22 str/min |
| Maks. rozdzielczość kopiowania | 600 x 600 dpi |
| Maks. powiększenie kopiowanego dokumentu | 400% |
| Maks. pomniejszenie kopiowanego dokumentu | 25% |
| Maks. ilość kopii | 99 |
Skanowanie | |
| Rozdzielczość optyczna skanowania | 600 x 600 dpi, 1200 x 1200 dpi |
| Skala szarości skanowania | 8 bit |
| Głębia koloru skanowania | 24 bit |
| Element skanujący | CIS |
Nośniki | |
| Typ obsługiwanych nośników | etykiety, kartki, koperty, papier fotograficzny, papier welinowy, papier zwykły, pocztówki |
| Rozmiary obsługiwanych nośników | A4 (210 x 297 mm), A5 (148 x 210 mm), A6 (105 x 148 mm), JIS B5 (182 x 257 mm) |
| Minimalna gramatura nośnika | 60 g/m2 |
| Maks. gramatura nośnika | 163 g/m2 |
| Typ zastosowanych podajników | Podajnik główny, Taca odbiorcza |
| Pojemność zastosowanych podajników | Podajnik główny - 150 arkuszy, Taca odbiorcza - 100 arkuszy |
Komunikacja | |
| Porty komunikacji | RJ-45, USB typ B, WiFi |
| Możliwe AirPrint | Tak |
Gwarancja | |
| Typ gwarancji | Producenta |
| Czas trwania gwarancji | 12 miesięcy |
| Rodzaj gwarancji | Carry-In/Door-To-Door (Naprawa w serwisie) |
| Czas reakcji serwisu | Standardowy |
Właściwości fizyczne | |
| Kolor obudowy | Biały |
| Kolor pokrywy | Biały |
| Materiał wykonania obudowy | Plastik |
| Waga produktu | 6,80 kg |
| Wysokość (mm) | 231 |
| Szerokość (mm) | 398 |
| Głębokość (mm) | 288 |
Dodatkowe informacje | |
| Obsługiwane materiały eksploatacyjne | HP 17A (CF217A), HP 19A (CF219A) |
| Obsługiwane platformy systemowe | Mac OS, Windows 10, Windows 7, Windows 8 |
| Wyposażenie | Urządzenie wielofunkcyjne HP LaserJet Pro M130nw; Wkład startowy HP LaserJet z czarnym tonerem (700 stron); Bęben światłoczuły HP LaserJet (12 000 stron); Przewód zasilający; Przewód USB; Podręcznik użytkownika; Plakat instalacyjny; Ulotka dot. pomocy technicznej; Dokumentacja drukarki i oprogramowanie na płycie CD |
| Dodatkowe informacje | Rozdzielczość skanowania 1200 dpi dotyczy skanów czarno-białych, a 600 dpi - kolorowych |
Szczegóły dotyczące zgodności produktu z przepisami | |
| Dane producenta | HP Inc.; 1501 Page Mill Road, Palo Alto, CA 94304, United States; Phone:+ 1 650-857-1501 |
| Osoba odpowiedzialna za produkt | HP REG 23010; 08028 Barcelona, Spain; Email contact: [email protected] |