Zasilacz Lenovo ThinkPad 4X21M37469 100W AC Adapter (USB Type-C)
231.00 zł
Profit + dla Firm Sprawdź wszystkie korzyści
Centrum pomocy Pobierz
PDF
ID Produktu:
99679
99679
231,00 zł
netto: 187,80 zł
Na zamówienie Dowiedz się więcej
Dostawa 9,00 zł Dowiedz się więcej
Platinum Partner Lenovo Dlaczego warto kupować u Autoryzowanego Partnera
Specyfikacja techniczna
Produkt | |
| Producent | Lenovo |
| Napięcie wejściowe | 100-240V/1.5A 50-60Hz |
| Moc zasilacza | 100 W |
| Czas trwania gwarancji | 12 miesięcy |
| Waga produktu | 0,55 kg |
| Wysokość (mm) | 37 |
| Szerokość (mm) | 108 |
| Głębokość (mm) | 57 |
Szczegóły dotyczące zgodności produktu z przepisami | |
| Dane producenta | Lenovo Group Limited; 23rd Floor, Lincoln House, Taikoo Place, 979 King's Road, Quarry Bay, Hong Kong S.A.R. of China |
| Osoba odpowiedzialna za produkt | Lenovo (Slovakia), Landererova 12, 811 09 Bratislava, Slovakia, [email protected] |