Produkt | |
| Producent | Lenovo |
| Informacja o kompatybilności | ThinkPad P16 Gen 321RQ,21RR ThinkPad T16g Gen 321V5,21V6 |
| Napięcie wejściowe | 100 V/60 Hz do 240 V/50 Hz |
| Moc zasilacza | 180 W |
| Waga produktu | 0,52 kg |
| Wysokość (mm) | 22 |
| Szerokość (mm) | 148 |
| Głębokość (mm) | 69 |
| Kod producenta (MPN) | 4X21U28835 |
Szczegóły dotyczące zgodności produktu z przepisami | |
| Dane producenta | Lenovo Group Limited; 23rd Floor, Lincoln House, Taikoo Place, 979 King's Road, Quarry Bay, Hong Kong S.A.R. of China |
| Osoba odpowiedzialna za produkt | Lenovo (Slovakia), Landererova 12, 811 09 Bratislava, Slovakia, [email protected] |