Zasilacz Lenovo ThinkPad Mobile Workstation 4X21U28818 140W USB-C GaN Slim AC Adapter - EU
Profit + dla Firm Sprawdź wszystkie korzyści
Centrum pomocy Pobierz
PDF
ID Produktu:
186684
186684
310,00 zł
netto: 252,03 zł
Produkt dostępny Dowiedz się więcej
Dostawa 9,00 zł Dowiedz się więcej
Raty w Santander od 7,34 zł Pierwsza rata za 5 miesięcy - oblicz
Platinum Partner Lenovo Dlaczego warto kupować u Autoryzowanego Partnera
Specyfikacja techniczna
Produkt | |
| Producent | Lenovo |
| Informacja o kompatybilności | ThinkPad P1 Gen 8 ThinkPad P16v Gen 3 (Intel) ThinkPad T1g Gen 8 |
| Napięcie wejściowe | 100-240 V |
| Moc zasilacza | 140 W |
| Waga produktu | 0,45 kg |
| Wysokość (mm) | 22 |
| Szerokość (mm) | 120 |
| Głębokość (mm) | 63 |
| Kod producenta (MPN) | 4X21U28818 |
Szczegóły dotyczące zgodności produktu z przepisami | |
| Dane producenta | Lenovo Group Limited; 23rd Floor, Lincoln House, Taikoo Place, 979 King's Road, Quarry Bay, Hong Kong S.A.R. of China |
| Osoba odpowiedzialna za produkt | Lenovo (Slovakia), Landererova 12, 811 09 Bratislava, Slovakia, [email protected] |