Zasilacz Lenovo ThinkStation Slim 4X21U34353 330W AC Adapter (Slim tip) - EU
Profit + dla Firm Sprawdź wszystkie korzyści
Centrum pomocy Pobierz
PDF
ID Produktu:
186685
186685
624,00 zł
netto: 507,32 zł
Produkt dostępny Dowiedz się więcej
Dostawa 9,00 zł Dowiedz się więcej
Raty w Santander od 14,77 zł Pierwsza rata za 5 miesięcy - oblicz
Platinum Partner Lenovo Dlaczego warto kupować u Autoryzowanego Partnera
Specyfikacja techniczna
Produkt | |
| Producent | Lenovo |
| Informacja o kompatybilności | ThinkStation P3 Tiny Gen 2 ThinkStation P3 Ultra SFF Gen 2 ThinkStation P Series - ThinkStation P3 Tiny Gen 2 ThinkStation P Series - ThinkStation P3 Ultra SFF G2 |
| Napięcie wejściowe | 100-240 V |
| Moc zasilacza | 330 W |
| Waga produktu | 1,03 kg |
| Wysokość (mm) | 30 |
| Szerokość (mm) | 180 |
| Głębokość (mm) | 82 |
| Kod producenta (MPN) | 4X21U34353 |
Szczegóły dotyczące zgodności produktu z przepisami | |
| Dane producenta | Lenovo Group Limited; 23rd Floor, Lincoln House, Taikoo Place, 979 King's Road, Quarry Bay, Hong Kong S.A.R. of China |
| Osoba odpowiedzialna za produkt | Lenovo (Slovakia), Landererova 12, 811 09 Bratislava, Slovakia, [email protected] |