Sprawdź inne produkty w kategorii Zasilacze UPS
Zasilacze UPS Produkt | |
| Producent | APC |
| Rodzina produktu | Smart-UPS |
| Model produktu | Smart-UPS SMT750I |
| EAN / GTIN-13 | 731304269069 |
| Klasa produktu | UPS |
Zasilanie | |
| Moc pozorna | 750 VA |
| Moc rzeczywista | 500 W |
| Maks. czas przełączenia na baterię | 10 ms |
| Architektura UPSa | Line-interactive |
| Typ gniazda wejściowego | IEC320 C14 (10A) |
| Liczba i rodzaj gniazdek z utrzymaniem zasilania | 2 x IEC Jumpers, 6 x IEC320 C13 (10A) |
| Układ automatycznej regulacji napięcia (AVR) | Tak |
| Sinus podczas pracy na baterii | Tak |
| Zakres napięcia wejściowego w trybie podstawowym | 160V - 280V |
Zabezpieczenia | |
| Alarmy dźwiękowe | Tak |
Właściwości fizyczne | |
| Typ obudowy | Tower |
| Kolor obudowy | Czarny |
| Waga produktu | 11,80 kg |
| Wysokość (mm) | 161 |
| Szerokość (mm) | 138 |
| Głębokość (mm) | 369 |
Szczegóły dotyczące zgodności produktu z przepisami | |
| Dane producenta | Schneider Electric SAS; 35 Rue Joseph Monier, 92500 Rueil-Malmaison, France; [email protected] |
| Osoba odpowiedzialna za produkt | Schneider Electric SAS; 35 Rue Joseph Monier, 92500 Rueil-Malmaison, France; [email protected] |