Zasilacz UPS APC srt3000rmxlw-iec 3000VA
Profit + dla Firm Sprawdź wszystkie korzyści
Centrum pomocy Pobierz
PDF
ID Produktu:
93427
93427
Produkt wycofany ze sprzedaży
Finansowanie dla firm Dowiedz się więcej
Premier Partner APC Dlaczego warto kupować u Autoryzowanego Partnera
Sprawdź inne produkty w kategorii Zasilacze UPS
Zasilacze UPSSpecyfikacja techniczna APC Smart-UPS On-Line SRT3000RMXLW-IEC
Produkt | |
| Producent | APC |
| Rodzina produktu | Smart-UPS |
| Seria produktu | Smart-UPS On-Line |
| Model produktu | Smart-UPS On-Line SRT3000RMXLW-IEC |
| EAN / GTIN-13 | 731304320074 |
| Klasa produktu | UPS |
Zasilanie | |
| Moc pozorna | 3000 VA |
| Moc rzeczywista | 2700 W |
| Architektura UPSa | On-line double conversion |
| Typ gniazda wejściowego | BS1363A Brytyjski, IEC60320 C20, SCHUKO |
| Liczba i rodzaj gniazdek z utrzymaniem zasilania | 2 x IEC60320 C19, 2 x IEC Jumpers, 6 x IEC60320 C13 |
| Sinus podczas pracy na baterii | Tak |
| Zakres napięcia wejściowego w trybie podstawowym | 100V - 275V |
Zabezpieczenia | |
| Alarmy dźwiękowe | Tak |
Właściwości fizyczne | |
| Typ obudowy | RACK |
| Rodzaj obudowy | 2U |
| Kolor obudowy | Czarny |
| Waga produktu | 31,30 kg |
| Wysokość (mm) | 85 |
| Szerokość (mm) | 432 |
| Głębokość (mm) | 635 |
Szczegóły dotyczące zgodności produktu z przepisami | |
| Dane producenta | Schneider Electric SAS; 35 Rue Joseph Monier, 92500 Rueil-Malmaison, France; [email protected] |
| Osoba odpowiedzialna za produkt | Schneider Electric SAS; 35 Rue Joseph Monier, 92500 Rueil-Malmaison, France; [email protected] |