Zasilacz UPS Delta Electronics Amplon RT-3K PRO ups302r2rt1b035 3000VA
Profit + dla Firm Sprawdź wszystkie korzyści
Centrum pomocy Pobierz
PDF
ID Produktu:
179870
179870
4 116,00 zł
netto: 3 346,34 zł
Produkt dostępny Dowiedz się więcej
Darmowa dostawa Dowiedz się więcej
Raty w Santander od 97,41 zł Pierwsza rata za 5 miesięcy - oblicz
Leasing Oblicz ratę
Finansowanie dla firm Dowiedz się więcej
Autoryzowany Partner Delta Dlaczego warto kupować u Autoryzowanego Partnera
Specyfikacja techniczna Delta Electronics Amplon RT-3K PRO UPS302R2RT1B035
Produkt | |
| Producent | Delta Electronics |
| Rodzina produktu | Amplon |
| Seria produktu | Amplon RT |
| Model produktu | Amplon RT-3K PRO |
| Kod producenta (MPN) | UPS302R2RT1B035 |
| EAN / GTIN-13 | 4718018491432 |
| Klasa produktu | UPS |
Zasilanie | |
| Moc pozorna | 3000 VA |
| Moc rzeczywista | 3000 W |
| Architektura UPSa | On-line double conversion |
| Czas podtrzymania dla obciążenia 100% | 2,7 min |
| Liczba i rodzaj gniazdek z utrzymaniem zasilania | 1 x IEC C19, 2 x IEC C13 |
Komunikacja | |
| Porty komunikacji | REPO, RS232, 1 x USB 2.0, Mini Slot |
Właściwości fizyczne | |
| Typ obudowy | Tower |
| Rodzaj obudowy | 2U |
| Kolor obudowy | Czarny |
| Waga produktu | 28,00 kg |
| Wysokość (mm) | 88 |
| Szerokość (mm) | 440 |
| Głębokość (mm) | 565 |
Szczegóły dotyczące zgodności produktu z przepisami | |
| Dane producenta | Delta Electronics (Poland) Sp. z.o.o.; Poleczki 23, 02-822 Warszawa; [email protected] |
| Osoba odpowiedzialna za produkt | Delta Electronics (Poland) Sp. z.o.o.; Poleczki 23, 02-822 Warszawa; [email protected] |