Zasilacz UPS Delta Electronics Amplon RT-6K Standard ups602r2rt0b035 6000VA
Profit + dla Firm Sprawdź wszystkie korzyści
Centrum pomocy Pobierz
PDF
ID Produktu:
179875
179875
10 824,00 zł
netto: 8 800,00 zł
Produkt dostępny Dowiedz się więcej
Darmowa dostawa Dowiedz się więcej
Raty w Santander od 256,17 zł Pierwsza rata za 5 miesięcy - oblicz
Leasing Oblicz ratę
Finansowanie dla firm Dowiedz się więcej
Autoryzowany Partner Delta Dlaczego warto kupować u Autoryzowanego Partnera
Specyfikacja techniczna Delta Electronics Amplon RT-6K UPS602R2RT0B035
Produkt | |
| Producent | Delta Electronics |
| Rodzina produktu | Amplon |
| Seria produktu | Amplon RT |
| Model produktu | Amplon RT-6K |
| Kod producenta (MPN) | UPS602R2RT0B035 |
| EAN / GTIN-13 | 4710901730925 |
| Klasa produktu | UPS |
Zasilanie | |
| Moc pozorna | 6000 VA |
| Moc rzeczywista | 6000 W |
| Architektura UPSa | On-line double conversion |
| Liczba i rodzaj gniazdek z utrzymaniem zasilania | 6 x IEC C13, 3 x IEC-C19 |
Komunikacja | |
| Porty komunikacji | RS-485, RS232, 1 x USB 2.0 |
Właściwości fizyczne | |
| Typ obudowy | RACK, Tower |
| Kolor obudowy | Czarny |
| Waga produktu | 52,00 kg |
| Wysokość (mm) | 89 |
| Szerokość (mm) | 440 |
| Głębokość (mm) | 671 |
Szczegóły dotyczące zgodności produktu z przepisami | |
| Dane producenta | Delta Electronics (Poland) Sp. z.o.o.; Poleczki 23, 02-822 Warszawa; [email protected] |
| Osoba odpowiedzialna za produkt | Delta Electronics (Poland) Sp. z.o.o.; Poleczki 23, 02-822 Warszawa; [email protected] |