Zestaw do wideokonferencji Logitech Rally Bar biały - 960-001323
78396
Skonfiguruj swoje urządzenie Logitech Rally Bar 960-001323
W zależności od rodzaju usługi serwisowej czas oczekiwania na dostarczenie wynosi od 1 do 30 dni.
Dedykowane Rozwiązania i Usługi
Rozwiązania do wideokonferencji
Microsoft Teams Rooms (MTR)
Omówienie Logitech Rally Bar 960-001323
Odkryj Logitech Rally Bar Biały
Logitech Rally Bar panel wideo idealny do konferencji zdalnych
Logitech Rally Bar to panel wideo dla średnich i dużych sal konferencyjnych, który zapewnia prostą konfigurację typu „wszystko w jednym” do wideokonferencji. Posiada kamerę z możliwością obracania w rozdzielczości 4K. Dźwięk i tłumienie szumów oparte są na algorytmie AI. Dzięki Logitech Sync można zdalnie monitorować stan pomieszczeń. Technologie RightSense™ odpowiadają za normalizowanie odcienia skóry i przyciszanie dźwięku otoczenia. Jest łatwy w połączeniu z dowolnym komputerem za sprawą kabla USB. Posiada certyfikaty Zoom oraz Microsoft Teams.
Sztuczna inteligencja wideo
Technologia RightSense™
Certyfikaty UC i MS
Łatwy w połączeniu
Sztuczna inteligencja wideo
Logitech Rally Bar ma wbudowanych 6 mikrofonów formujących wiązkę z układem MEMS. Posiada algorytm usuwania szumów oparty na AI. Na potrzeby większych sal konferencyjnych można podłączyć do 4 dodatkowych paneli mikrofonowych Rally i 2 koncentratorów paneli mikrofonowych. Zaawansowana inżynieria dźwięku Rally Bar zapewnia potężny dźwięk i sprawia, że każdy głos jest wyraźny. Logitech Rally Bar posiada kamerę wizyjną z możliwością obracania, pochylania i powiększania obiektywów (PTZ). Kamera ma zasięg do 7 m, a obraz jest w rozdzielczości 4K. Dzięki widokowi siatki wykrywa i kadruje wszystkich uczestników spotkania w celu stworzenia odpowiednich spotkań hybrydowych.
Technologia RightSense™
Logitech Rally Bar pozwala z łatwością zarządzać urządzeniami dzięki Logitech Sync. Ułatwia to monitorowanie stanu pomieszczeń, wdrażanie aktualizacji i modyfikowanie ustawień. To wszystko za pomocą jednej platformy opartej na chmurze. Rally Bar posiada technologie RightSense™. RightLight odpowiada za naturalnie wyglądające odcienie barw skóry każdego uczestnika. RightSight ustawia w kadrze aktywnego mówcę, podczas gdy wizjer AI uchwyci wszystkich obecnych w pomieszczeniu. Z kolei RightSound odróżnia mowę od innych dźwięków i automatycznie poziomuje jej głośność, przyciszając dźwięki otoczenia.
Certyfikaty UC i MS
Logitech Rally Bar posiada certyfikaty, które pozwolą na obsługę aplikacji do wideokonferencji bezpośrednio na urządzeniu bez potrzeby używania komputera lub laptopa.
Łatwy w połączeniu
Logitech Rally Bar łączy się z dowolnym komputerem za pomocą kabla USB. Ma obudowę wielofunkcyjną z wbudowanym statywem stołowym i opatentowanym systemem zawieszenia głośników, eliminującym drgania filmów wideo i dźwięki otoczenia. Posiada trzy wejścia HDMI, trzy wejścia USB-A i jedno USB-C.
Case Study Cosmo Group - Poznaj rozwiązania wideokonferencyjne Logitech
Jednym z najlepszych sposobów na zapoznanie się ze sprzętem oraz korzyściami jakie przynosi, to przyjrzenie się poszczególnym przypadkom wdrożeń. Eksperci Delkom, we współpracy z naszymi Partnerami, dobierają sprzęt i rozwiązania spełniające specyficzne potrzeby każdego Klienta. Sprawdź jak ułatwiło to prowadzenie działalności naszemu Partnerowi biznesowemu - Cosmo Group Sp. z o.o.
Specyfikacja techniczna Logitech Rally Bar 960-001323
Produkt | |
| Producent | Logitech |
| Model produktu | Rally Bar |
| Kod producenta (MPN) | 960-001323 |
| EAN / GTIN-13 | 5099206089365 |
| Obsługiwane standardy WiFi | IEEE 802.11a, IEEE 802.11ac, IEEE 802.11b, IEEE 802.11g, IEEE 802.11n |
| Obsługiwane szyfrowanie | AES (128-bit) |
| Kamera przeznaczona do | Średnie pomieszczenie |
| Rozdzielczość kamery | 2160p / 30 kl./s |
| Regulacja ostrości | automatyczne ustawianie ostrości |
| Zoom | 3x cyfrowy, 5x optyczny |
| Pole widzenia kamery | 82 stopnie |
| Zakres ruchu kamery | 30° wertykalnie, 50° horyzontalnie |
| Pasmo przenoszenia mikrofonu | 90 Hz - 16 kHz |
| Czułość mikrofonu | -36 dBFS +/-1 dB |
| Maksymalny zasięg zbierania dźwięku | około 4,5 m |
| Funkcje mikrofonu | Eliminacja dźwięków w tle, Usuwanie echa akustycznego (AEC), Wykrywanie aktywności głosowej (VAD) |
| Wielkość przetwornika | 70 mm |
| Czułość głośnika | 92 dB SPL |
| Pilot w zestawie | Tak |
| Porty komunikacji | WiFi, 1x RJ-45, 1x USB 3.0 typ C, 3x HDMI, 3x USB 3.0 typ A |
| Posiadane certyfikaty/zgodności | Microsoft Teams, Zoom |
| Typ gwarancji | Producenta |
| Czas trwania gwarancji | 24 miesiące |
| Kolor produktu | Biały |
| Waga produktu | 7,10 kg |
| Wysokość (mm) | 164 |
| Szerokość (mm) | 910 |
| Głębokość (mm) | 131 |
| Dodatkowe informacje | Przewód DC: 1,5 m Przewód AC: 1 m Przewód HDMI 1.4: 2 m Przewód USB-A do USB-C 3.0: 2,2 m Elementy wbudowane: 6 mikrofonów formujących wiązkę, kamera PTZ, 2 głośniki, wizjer AI, system zarządzania i utrzymania przewodów, statyw stołowy, platforma CollabOS Logitech |
| Wyposażenie | Panel Rally Zasilacz Przewód zasilający Kabel HDMI Kabel USB Pilot Zaślepka do obiektywu głównego i wizjera AI Dokumentacja użytkownika |
Szczegóły dotyczące zgodności produktu z przepisami | |
| Dane producenta | Logitech Europe S.A.; EPFL - Quartier de l’Innovation, CH - 1015 Lausanne, Switzerland |
| Osoba odpowiedzialna za produkt | Logitech Europe S.A.; Catharijnesingel 47, 3511GC Utrecht, The Netherlands; https://support.logi.com |
