Sprawdź inne produkty w kategorii Wideokonferencje
WideokonferencjeRozwiązania do wideokonferencji
Microsoft Teams Rooms (MTR)
Produkt | |
| Producent | Yealink |
| Rodzina produktu | MVC |
| Seria produktu | MVC400 |
| Model produktu | MVC400-C3-000 |
| Kod producenta (MPN) | 1106971 |
| EAN / GTIN-13 | 6938818305731 |
| Producent procesora | Intel® |
| Rodzina procesora | Core™ i5 |
| Liczba rdzeni procesora | cztery |
| Zainstalowana pojemność pamięci RAM | 8 GB |
| Pojemność dysku podstawowego | 128 GB |
| Typ dysku | SSD |
| HDMI | 2 szt |
| USB 3.2 Gen 1 (5 Gbps) | 4 szt |
| RJ-45 [LAN] | 2 szt |
| Rodzaj systemu operacyjnego | Windows |
| Wersja systemu operacyjnego | Windows 10 IoT Enterprise |
| Kamera przeznaczona do | Małe pomieszczenie |
| Rozdzielczość kamery | 2160p |
| Regulacja ostrości | automatyczne ustawianie ostrości |
| Zoom | 8x |
| Pole widzenia kamery | 133 stopnie |
| Długość przewodu kamery | 7 m |
| Porty komunikacji | WiFi, 1x RJ-45, 1x USB 2.0 typ A, 1x USB 3.0 typ B, 1x wejście audio 3,5 mm |
| Typ gwarancji | Producenta |
| Rodzaj gwarancji | Carry-In/Door-To-Door (Naprawa w serwisie) |
| Czas trwania gwarancji | 24 miesiące |
| Kolor produktu | Czarny, Srebrny |
| Dodatkowe informacje | Specyfika dostarczonego w zestawie MTouch II: - 8 calowy ekran IPS - rozdzielczość 1280 x 800 - ekran dotykowy 10-cio punktowy - jack audio 3,5 mm - czujnik ruchu - regulacja kąta nachylenia (28° ~ 50°) - wsparcie dla przewodowego i bezprzewodowego współdzielenia treści (1080p/30fps) - wbudowany Wi-Fi AP dla prezenterów bezprzewodowych Yealink - wejście video HDMI/USB-C Specyfika UVC40: Wbudowane łącznie 8 mikrofonów MEMS Wbudowany głośnik o mocy 5W Obsługa zewnętrznych mikrofonów za pośrednictwem dedykowanego portu RJ-45 Dźwięk full-duplex Jeden z portów RJ-45 w komputerze MCore Mini-PC jest portem VCH |
| Wyposażenie | W skład zestawu wchodzą: - MCore Mini-PC - MTouch II - UVC40 USB Video Bar |