Sprawdź inne produkty w kategorii Wideokonferencje
WideokonferencjeRozwiązania do wideokonferencji
Microsoft Teams Rooms (MTR)
Produkt | |
| Producent | Yealink |
| Rodzina produktu | MVC |
| Seria produktu | MVC400 |
| Model produktu | MVC400-C4-000 |
| Kod producenta (MPN) | 1106992 |
| EAN / GTIN-13 | 6938818316508 |
| Producent procesora | Intel® |
| Rodzina procesora | Core™ i5 |
| Model procesora | Core™ i5-1135G7 |
| Liczba rdzeni procesora | cztery |
| Taktowanie rdzeni procesora | 2,4 GHz |
| Taktowanie trybu turbo procesora | 4,2 GHz |
| Ekran dotykowy | Tak |
| Technologia dotyku | 10-cio punktowa |
| Przekątna matrycy | 8'' |
| Standard matrycy | HD |
| Rozdzielczość matrycy | 1280 x 800 |
| Technologia ekranu | IPS |
| Zainstalowana pojemność pamięci RAM | 8 GB |
| Pojemność dysku podstawowego | 128 GB |
| Typ dysku | SSD |
| HDMI | 3 szt |
| USB 3.2 Gen 1 (5 Gbps) | 4 szt |
| RJ-45 [LAN] | 1 szt |
| Typ bezprzewodowej karty sieciowej | WiFi 6 (802.11 ax) |
| Obsługiwane standardy WiFi | IEEE 802.11a, IEEE 802.11ac, IEEE 802.11ax, IEEE 802.11b, IEEE 802.11g, IEEE 802.11n |
| Bluetooth | 5.2 |
| Kamera przeznaczona do | Małe pomieszczenie |
| Pole widzenia kamery | 133 stopnie |
| Funkcje mikrofonu | Full-duplex, Usuwanie echa akustycznego (AEC), Yealink Noise Proof Technology |
| Typ gwarancji | Producenta |
| Rodzaj gwarancji | Carry-In/Door-To-Door (Naprawa w serwisie) |
| Czas trwania gwarancji | 24 miesiące |
| Kolor produktu | Czarny |
| Wyposażenie | MCore Pro, minikomputer trzeciej generacji MTouch E2, panel dotykowy Gen-3 Video Bar UVC40 |