Sprawdź inne produkty w kategorii Wideokonferencje
WideokonferencjeRozwiązania do wideokonferencji
Microsoft Teams Rooms (MTR)
Produkt | |
| Producent | Yealink |
| Model produktu | MVC840-C5-000 |
| Kod producenta (MPN) | 1106985 |
| EAN / GTIN-13 | 6938818316294 |
| Producent procesora | Intel® |
| Rodzina procesora | Core™ i5 |
| Model procesora | Core™ i5-1135G7 |
| Liczba rdzeni procesora | cztery |
| Taktowanie rdzeni procesora | 2,4 GHz |
| Taktowanie trybu turbo procesora | 4,2 GHz |
| Pamięć cache procesora | 8 MB |
| Przekątna matrycy | 11,6'' |
| Standard matrycy | Full HD |
| Rozdzielczość matrycy | 1920 x 1080 |
| Technologia ekranu | IPS |
| Zainstalowana pojemność pamięci RAM | 8 GB |
| Pojemność dysku podstawowego | 128 GB |
| Typ dysku | SSD |
| HDMI | 3 szt |
| USB 3.2 Gen 1 (5 Gbps) | 4 szt |
| RJ-45 [LAN] | 1 szt |
| Typ bezprzewodowej karty sieciowej | WiFi 6 (802.11 ax) |
| Bluetooth | 5.2 |
| Kamera przeznaczona do | Średnie pomieszczenie |
| Rozdzielczość kamery | 2160p |
| Regulacja ostrości | automatyczne ustawianie ostrości |
| Zoom | 3x cyfrowy, 12x optyczny |
| Pole widzenia kamery | 80 stopni |
| Zakres ruchu kamery | + 40° / - 90° wertykalnie, 100° horyzontalnie |
| Typ gwarancji | Producenta |
| Rodzaj gwarancji | Carry-In/Door-To-Door (Naprawa w serwisie) |
| Czas trwania gwarancji | 24 miesiące |
| Kolor produktu | Czarny |
| Wyposażenie | Kamera UVC84 Mini-PC MCore Pro Panel MTouch Plus RoomSensor |