Sprawdź inne produkty w kategorii Wideokonferencje
WideokonferencjeRozwiązania do wideokonferencji
Microsoft Teams Rooms (MTR)
Produkt | |
| Producent | Lenovo |
| Rodzina produktu | Google Meet Series One Room |
| Model produktu | Google Meet Series One Room (Medium Kit) |
| Kod producenta (MPN) | 20WA0007PB |
| EAN / GTIN-13 | 0196118129402 |
| Producent procesora | Intel® |
| Rodzina procesora | Core™ i7 |
| Model procesora | Core™ i7-8550U |
| Liczba rdzeni procesora | cztery |
| Taktowanie rdzeni procesora | 1,8 GHz |
| Taktowanie trybu turbo procesora | 4,0 GHz |
| Pamięć cache procesora | 8 MB |
| Zainstalowana pojemność pamięci RAM | 4 GB |
| Technologia wykonania pamięci RAM | SODIMM DDR4 |
| Częstotliwość pamięci RAM | 2400 MHz |
| Pojemność dysku podstawowego | 128 GB |
| Typ dysku | SSD |
| HDMI | 3 szt |
| USB 3.2 Gen 1 (5 Gbps) | 3 szt (tylny panel) |
| USB 3.2 Gen 1 typ C (5 Gbps) | 1 szt (tylny panel) |
| RJ-45 [LAN] | 1 szt |
| Wyjście słuchawkowe | Combo |
| Wejście mikrofonu | Combo |
| Karta dźwiękowa | HD Audio |
| Typ bezprzewodowej karty sieciowej | WiFi 5 (802.11 b/g/n/ac) |
| Bluetooth | 4.2 |
| Wersja systemu operacyjnego | Chrome OS |
| Kamera przeznaczona do | Średnie pomieszczenie |
| Rozdzielczość kamery | 1080p / 30 kl./s |
| Typ obiektywu | szklany |
| Pole widzenia kamery | 120 stopni |
| Pasmo przenoszenia mikrofonu | 100 Hz - 24 kHz |
| Maksymalny zasięg zbierania dźwięku | do 2 m |
| Zakres częstotliwości głośnika | 80 Hz - 24 kHz |
| Pasmo przenoszenia mikrofonu | 100 Hz - 24 kHz |
| Maksymalny zasięg zbierania dźwięku mikrofonu | 4 m |
| Typ gwarancji | Producenta |
| Rodzaj gwarancji | Premier Support (Naprawa u klienta ze wsparciem technicznym 24/7) |
| Czas trwania gwarancji | 36 miesięcy |
| Kolor produktu | Czarny |
| Wysokość (mm) | Jednostka centralna: 29 Kamera: 42 Audio Bar: 133 Kontroler: 91 Mikrofon zewnętrzny: 30 |
| Szerokość (mm) | Jednostka centralna: 284 Kamera: 107 Audio Bar: 705 Kontroler: 245 Mikrofon zewnętrzny: 95 |
| Głębokość (mm) | Jednostka centralna: 135 Kamera: 84 Audio Bar: 95 Kontroler: 164 Mikrofon zewnętrzny: 95 |
| Dodatkowe informacje | Jednostka centralna posiada łącznie 5 portów RJ-45, z czego 4 są przeznaczone wyłącznie do podłączania akcesoriów. Jeden z portów HDMI jednostki centralnej jest wejściem obrazu. Smart Audio Bar posiada trzy złącza RJ-45 z czego jedno służy do podłączania do jednostki centralnej, a dwa pozostałe pozwalają podłączyć zewnętrzne mikrofony. Smart Camera podpinana jest bezpośrednio do jednostki centralnej z wykorzystaniem portu RJ-45. Mikrofon zewnętrzny posiada zasięg zbierania dźwięku do 2 metrów, natomiast Smart Audio Bar zapewnia 4 metry zasięgu. Mikrofon posiada 2 porty RJ-45: jeden służy do połączenia do Smart Audio Bar, natomiast drugi do szeregowego podłączenia dodatkowego mikrofonu (w jednym ciągu znajdować się może do 4 mikrofonów). Specyfikacja kontrolera dotykowego: Przekątna: 10,1 cala Rozdzielczość: 1280 x 800 pikseli Kąty widzenia: 178 stopni (wertykalnie i horyzontalnie) Jasność: 350 nitów Kontrast: 800:1 Porty: 1x RJ-45 (PoE, do podłączenia jednostki centralnej) Obsługa dwóch punktów dotyku jednocześnie |
| Wyposażenie | Jednostka centralna Smart Camera Smart Audio Bar Kontroler z ekranem dotykowym Mikrofon zewnętrzny |
Szczegóły dotyczące zgodności produktu z przepisami | |
| Dane producenta | Lenovo Group Limited; 23rd Floor, Lincoln House, Taikoo Place, 979 King's Road, Quarry Bay, Hong Kong S.A.R. of China |
| Osoba odpowiedzialna za produkt | Lenovo (Slovakia), Landererova 12, 811 09 Bratislava, Slovakia, [email protected] |