close Kontakt

Kompleksowe rozwiązanie podpisów w wiadomościach e-mail Microsoft 365

Kobieta bizneswoman z uśmiechem

Twój wizerunek w e- biznesie

Podpis odzwierciedlający Twój profesjonalizm

Bez względu na wielkość firmy czy jesteś małą firmą czy dużym przedsiębiorstwem wiadomość email to najczęstszy i pierwszy sposób komunikacji, a jak mówi stare przysłowie „Jak Cię widzą tak Cię piszą”, a może trawestując … Jak się piszesz tak Cię widzą?
Warto zatem zadbać o profesjonalny wygląd wiadomości email. Składa się na to nie tylko sama treść, ale także forma graficzna oraz unifikacja podpisów w obrębie całej firmy.

Nasze rozwiązanie

Maile w podpisem

CodeTwo Email Signatures for Office 365

To kompleksowe rozwiązanie pozwalające na zarządzanie podpisami oraz notami prawnymi (tzw. stopki) w usługach Microsoft365 oraz Office 365 w całej firmie. Dzięki informacjom zawartym w Azure Active Directory można tworzyć indywidualne (dla konkretnego pracownika), a zarazem ujednolicone formą i treścią, „stopki” dla całej organizacji (lub działów) dosłownie w kilku kliknięciach.

Dwa w jednym dzięki CodeTwo

To także doskonałe narzędzie do marketingu. Umieszczenie banneru reklamowego Państwa produktów lub usług jeszcze nigdy nie było tak proste, a dodatkowo mamy pewność, że konkretna reklama będzie zawsze załączona do treści email (wybranych pracowników, działu czy całej organizacji). Banery reklamowe mogą linkować bezpośrednio do produktów, a Państwo możecie śledzić skuteczność swojej reklamy (np. poprzez unikatowe linki i usługi Google).

Komputer z automatyczny systemem podpisów
codetwo wizualizacja 2

Podpisy dodawane bezpośrednio w programie Outlook podczas komponowania wiadomości e-mail

CodeTwo Email Signatures for Office 365 to nie tylko podpisy email po stronie serwera. CodeTwo we współpracy z Microsoftem stworzyło pierwszy na świecie nowoczesny dodatek Web Signatures, który bezproblemowo integruje się z Outlookiem na WWW (OWA) i Outlookiem dla Windows.

Obsługa wszystkich klientów poczty elektronicznej i urządzeń mobilnych

Nie ma absolutnie żadnych ograniczeń, jeśli chodzi o klientów poczty elektronicznej. Program może wstawiać podpisy email do wiadomości wysyłanych z dosłownie każdego urządzenia mobilnego.

codetwo wizualizacja 1
codetwo wizualizacja 3

Loga, banery i przyciski mediów społecznościowych w podpisach

Zdjęcia, banery, przyciski mediów społecznościowych i inne grafiki są w pełni obsługiwane i można je dowolnie wykorzystywać w swoich szablonach podpisów email. To nie tylko sprawia, że Twoje wiadomości wyglądają bardziej profesjonalnie, ale także otwiera nowe możliwości w zakresie email marketingu.

Obsługa Azure AD i zdjęć użytkowników

CodeTwo Email Signatures for Office 365 odczytuje informacje o użytkownikach z Azure AD i na bieżąco uzupełnia nimi podpisy email. Warunkowe zmienne mogą być używane do dodawania niestandardowych elementów podpisu e-mail (tekst, obrazy i inne) dla określonych użytkowników i grup lub wstawiania ogólnych informacji, gdy brakuje atrybutów Azure AD użytkowników. Zdjęcia w podpisach emaili dodają osobisty akcent prowadzonej przez Ciebie korespondencji.

codetwo wizualizacja 4

Licencja

Licencje na program nabywa się poprzez wykupienie miesięcznej lub rocznej subskrypcji. Koszt subskrypcji jest uzależniony od typu subskrypcji (wybierając roczną subskrypcję, oszczędzisz około 20% w skali roku) oraz liczby licencji. Licencje są przypisywane użytkownikom (i współdzielonym / shared skrzynkom pocztowym), których wiadomości email dostają podpisy. Minimalna liczba licencji/skrzynek wynosi 10.Wielkość zniżki zależy także od liczby zakupionych licencji – im więcej licencji zamawiasz, tym są one tańsze!

Koszt użytkownika (przy zakupie 10 licencji) - od 36,71 netto rocznie


Wdrożenie

Podstawą do wdrożenia usług CodeTwo Email Signatures for Office 365 jest posiadanie jednego z pakietów Microsoft 365 lub Office 365  - nie masz? Zgłoś się do nas już dziś! Drugim i ostatnim elementem jest podpis/reklama którą chcą Państwo umieścić w swoich wiadomościach email.

Wdrożenie w 4 prostych krokach:

1. Analiza

Analiza danych zawartych w Azure Active Directory oraz dostarczonych materiałach graficznych.

2. Ustalenia

Ustalenie reguł wyświetlania stopek.

3. Akceptacja

Akceptacja zaproponowanego projektu.

4. Wdrożenie

Wdrożenie ,,stopek'' w całej organizacji.

Już od 400 zł netto

Administracja

Dodawanie lub usuwanie użytkowników nie wymaga żadnych dodatkowych prac – wszystko dzięki danym w Azure Active Directory oraz regułom stworzonym podczas wdrożenia.

Jeśli zamierzasz zmieniać zawartość swoich podpisów regularnie (np. zmieniać zawarte tam reklamy wraz z ich linkowaniem) i nie chcesz tego robić sam – zleć to nam, zaufaj ekspertom Delkom.

Już od 99 zł netto miesięcznie

Jesteś zainteresowany, a może masz pytania?

Napisz do nas.

Stopka z kopertą
Dodaj kolejny załącznik