close Kontakt

Kompleksowe rozwiązanie podpisów w wiadomościach e-mail Microsoft 365

Kobieta bizneswoman z uśmiechem

Twój wizerunek w e- biznesie

Podpis odzwierciedlający Twój profesjonalizm

Bez względu na wielkość firmy czy jesteś małą firmą czy dużym przedsiębiorstwem wiadomość email to najczęstszy i pierwszy sposób komunikacji, a jak mówi stare przysłowie „Jak Cię widzą tak Cię piszą”, a może trawestując … Jak się piszesz tak Cię widzą?
Warto zatem zadbać o profesjonalny wygląd wiadomości email. Składa się na to nie tylko sama treść, ale także forma graficzna oraz unifikacja podpisów w obrębie całej firmy.

Nasze rozwiązanie

Maile w podpisem

CodeTwo Email Signatures for Office 365

To kompleksowe rozwiązanie pozwalające na zarządzanie podpisami oraz notami prawnymi (tzw. stopki) w usługach Microsoft365 oraz Office 365 w całej firmie. Dzięki informacjom zawartym w Azure Active Directory można tworzyć indywidualne (dla konkretnego pracownika), a zarazem ujednolicone formą i treścią, „stopki” dla całej organizacji (lub działów) dosłownie w kilku kliknięciach.

Dwa w jednym dzięki CodeTwo

To także doskonałe narzędzie do marketingu. Umieszczenie banneru reklamowego Państwa produktów lub usług jeszcze nigdy nie było tak proste, a dodatkowo mamy pewność, że konkretna reklama będzie zawsze załączona do treści email (wybranych pracowników, działu czy całej organizacji). Banery reklamowe mogą linkować bezpośrednio do produktów, a Państwo możecie śledzić skuteczność swojej reklamy (np. poprzez unikatowe linki i usługi Google).

Komputer z automatyczny systemem podpisów
codetwo wizualizacja 2

Podpisy dodawane bezpośrednio w programie Outlook podczas komponowania wiadomości e-mail

CodeTwo Email Signatures for Office 365 to nie tylko podpisy email po stronie serwera. CodeTwo we współpracy z Microsoftem stworzyło pierwszy na świecie nowoczesny dodatek Web Signatures, który bezproblemowo integruje się z Outlookiem na WWW (OWA) i Outlookiem dla Windows.

Obsługa wszystkich klientów poczty elektronicznej i urządzeń mobilnych

Nie ma absolutnie żadnych ograniczeń, jeśli chodzi o klientów poczty elektronicznej. Program może wstawiać podpisy email do wiadomości wysyłanych z dosłownie każdego urządzenia mobilnego.

codetwo wizualizacja 1
codetwo wizualizacja 3

Loga, banery i przyciski mediów społecznościowych w podpisach

Zdjęcia, banery, przyciski mediów społecznościowych i inne grafiki są w pełni obsługiwane i można je dowolnie wykorzystywać w swoich szablonach podpisów email. To nie tylko sprawia, że Twoje wiadomości wyglądają bardziej profesjonalnie, ale także otwiera nowe możliwości w zakresie email marketingu.

Obsługa Microsoft Entra i zdjęć użytkowników

CodeTwo Email Signatures for Office 365 odczytuje informacje o użytkownikach z Microsoft Entra i na bieżąco uzupełnia nimi podpisy email. Warunkowe zmienne mogą być używane do dodawania niestandardowych elementów podpisu e-mail (tekst, obrazy i inne) dla określonych użytkowników i grup lub wstawiania ogólnych informacji, gdy brakuje atrybutów Microsoft Entra użytkowników. Zdjęcia w podpisach emaili dodają osobisty akcent prowadzonej przez Ciebie korespondencji.

codetwo wizualizacja 4.1

Licencja

Licencje na program nabywa się poprzez wykupienie miesięcznej lub rocznej subskrypcji. Koszt subskrypcji jest uzależniony od typu subskrypcji (wybierając roczną subskrypcję, oszczędzisz około 20% w skali roku) oraz liczby licencji. Licencje są przypisywane użytkownikom (i współdzielonym / shared skrzynkom pocztowym), których wiadomości email dostają podpisy. Minimalna liczba licencji/skrzynek wynosi 10.Wielkość zniżki zależy także od liczby zakupionych licencji – im więcej licencji zamawiasz, tym są one tańsze!

Koszt użytkownika (przy zakupie 10 licencji) - od 69,03 netto rocznie


Wdrożenie

Podstawą do wdrożenia usług CodeTwo Email Signatures for Office 365 jest posiadanie jednego z pakietów Microsoft 365 lub Office 365  - nie masz? Zgłoś się do nas już dziś! Drugim i ostatnim elementem jest podpis/reklama którą chcą Państwo umieścić w swoich wiadomościach email.

Wdrożenie w 4 prostych krokach:

1. Analiza

Analiza danych zawartych w Azure Active Directory oraz dostarczonych materiałach graficznych.

2. Ustalenia

Ustalenie reguł wyświetlania stopek.

3. Akceptacja

Akceptacja zaproponowanego projektu.

4. Wdrożenie

Wdrożenie ,,stopek'' w całej organizacji.

Już od 400 zł netto

Administracja

Dodawanie lub usuwanie użytkowników nie wymaga żadnych dodatkowych prac – wszystko dzięki danym w Azure Active Directory oraz regułom stworzonym podczas wdrożenia.

Jeśli zamierzasz zmieniać zawartość swoich podpisów regularnie (np. zmieniać zawarte tam reklamy wraz z ich linkowaniem) i nie chcesz tego robić sam – zleć to nam, zaufaj ekspertom Delkom.

Już od 99 zł netto miesięcznie

Jesteś zainteresowany, a może masz pytania?

Napisz do nas.

Stopka z kopertą
Dodaj kolejny załącznik