close Kontakt

DaaS - Komputer na abonament z oprogramowaniem Office i pakietem usług

Uśmiechnięty biznesmen z komputerem

DaaS w Twojej firmie

Dużo więcej niż wynajem lub leasing.

Model usługowy Device as a Service (DaaS – sprzęt jako usługa) to nowoczesne i elastyczne podejście do sposobu zarządzania IT w firmie, łączące sprzęt, oprogramowanie, bezpieczeństwo i zarządzanie w jedną kompleksową usługę płatną miesięcznie w ramach abonamentu.

Nasza usługa

Spadające wizytówki Delkom i Foxo365

Dlaczego Foxo365 DaaS?

W czasach, kiedy wszystko może być usługą, Delkom oddaje w ręce klientów nowoczesne rozwiązanie Foxo365 w modelu usługowym, które zapewnia klientom biznesowym zawsze zaawansowany technologicznie sprzęt, pakiet oprogramowania z aktualizacją do najnowszych wersji, wsparcie serwisowe, bezpieczeństwo i zarządzanie w chmurze w ramach miesięcznego abonamentu.

Od własności do usług

Usługa pozwala zwiększyć produktywność i elastyczność w korzystaniu z zasobów IT, zapewnia stabilność i przewidywalność wydatków, przez co pozytywnie wpływa na finanse firmy, a pracownicy mogą czerpać więcej satysfakcji korzystając z nowoczesnego i bezpiecznego sprzętu.

Laprop front foxo

Uwolnij się od IT w swojej firmie

W organizacjach posiadających własne działy IT rozwiązanie pozwoli uwolnić pracowników tych działów od podstawowych zadań związanych z wdrażaniem i utrzymaniem urządzeń użytkowników, dostarczy im narzędzi do zarządzania, a dzięki temu umożliwi skupienie się na zadaniach związanych z optymalizacją procesów IT oraz na bezpośrednim wsparciu biznesu.

Laptop na stole w domu z foxo365

Foxo365 Daas to inteligentne, elastyczne i profesjonalne plany taryfowe dostosowane do wielkości i potrzeb Twojego biznesu.

Już od 179 zł netto miesięcznie

Jesteś zainteresowany, a może masz pytania?

Napisz do nas.

Stopka z kopertą
Dodaj kolejny załącznik