close Kontakt

Wdrożenie i migracja do Microsoft 365

Kobieta pracownik biurowy

Chmura dla firmy

Wdrożenie i migracja do Microsoft 365

Niezależnie od tego, czy rozważasz migrację niektórych funkcji do chmury, czy chcesz sprawdzić, jakie nowe aplikacje i funkcje można wykorzystać w chmurze, możemy Ci pomóc.

Nasze usługi

Kobieta i mężczyzna przed komputerem w pracy biurowe

Technologiczna przewaga

Możemy ocenić Twoją firmę, obecną technologię i wymagania, aby sprawdzić, czy chmura jest dobrym rozwiązaniem dla Twojego biznesu. Pakiet Microsoft 365 to potężny zestaw aplikacji z narzędziami do zwiększania produktywności, współpracy i udostępniania plików. Możemy pomóc w przejściu z konfiguracji on-prem do opartego na subskrypcji pakietu Microsoft 365.

Migracja poczty e-mail do Microsoft 365 może pomóc Twojej firmie.

Niezbędne jest posiadanie niezawodnego systemu poczty elektronicznej dla Twojej firmy w celu podtrzymania takich aspektów komunikacji, jak kontakt z klientem, kontakt z dostawcą, komunikacja wewnętrzna i wysyłanie faktur. Bez tego istotnego aspektu komunikacji Twoja firma może łatwo zostać sparaliżowana. Wraz z postępem technologicznym, bardziej niezawodne rozwiązania i systemy poczty elektronicznej, takie jak
Microsoft 365 w chmurze, zostały opracowane w celu przejęcia tradycyjnych, lokalnych serwerów Microsoft Exchange.

Dlaczego warto przejście na Exchange Online?

Elastyczność pracy z dowolnego miejsca

Wysoka dostępność – 99,99%

Duża pojemność – 50GB/100GB (zależnie od wybranego planu)

Współpraca w czasie rzeczywistym

Zaawansowane funkcje bezpieczeństwa

Ochrona przed spamem i malware’em

Archiwum online o nieograniczonej pojemności

Szyfrowanie poczty oraz dwustopniowa autentykacja

Jeśli jeszcze nie przeniosłeś swojej poczty e-mail do usługi Microsoft 365, dołącz już teraz
od 1470 zł netto

Miasto połączeń chmurowych


Korzyści z migracji do Microsoft 365 z Delkom

 
 

Zwiększona dostępność (w dowolnym miejscu i czasie)

Dzięki pakietowi Microsoft 365 można uzyskać dostęp do poczty e-mail i innych aplikacji biurowych z dowolnego miejsca i w dowolnym czasie. Hosting w chmurze umożliwia łatwy dostęp do poczty, plików i aplikacji w miejscu pracy, w domu, a nawet w podróży. Nie musisz już logować się do służbowego komputera stacjonarnego lub laptopa, aby bezpiecznie przeglądać pocztę. Korzystaj z komputera PC, tabletu, Maca lub nawet smartfona, aby przeglądać pocztę nawet w podróży.

Oszczędzaj na kosztach dzięki usłudze pay-as-you-go

Usługa Microsoft 365 to najlepsza platforma do prowadzenia opłacalnych rozwiązań poczty e-mail. Dzięki niej możesz płacić w miarę upływu czasu, co oznacza większą przewidywalność i elastyczność usługi. Możesz zatem kupić tyle licencji, ile chcesz, i być w stanie skalować w górę lub w dół w znacznie prostszy sposób niż w przypadku serwera lokalnego. To może zaoszczędzić Ci ogromne koszty początkowe.

Automatyczne tworzenie kopii zapasowych plików

Nikt nie lubi tracić pliku, ponieważ nie został on zapisany w odpowiednim momencie. Powoduje to marnowanie czasu i zbyt wiele kłopotów z pisaniem lub tworzeniem ponownie tych samych treści. Microsoft 365 zdejmuje z Ciebie kłopot zapisywania tych plików. Automatycznie zapisuje pliki i zapewnia kopie zapasowe, gwarantując, że najnowsza wersja dowolnego pliku jest automatycznie aktualizowana i nigdy nie zostanie utracona.

Lepsza komunikacja dzięki współpracy

Błędna komunikacja może spowolnić lub całkowicie uniemożliwić działalność firmy. Zwiększ wydajność Twojego biznesu i usprawnij współpracę, przenosząc pocztę elektroniczną do Microsoft 365. Każdy może mieć dostęp do tego samego dokumentu w tym samym czasie, dzięki czemu nie ma miejsca na błędną komunikację lub nieporozumienia.

Konferencje online

Nadeszła era spotkań i połączeń online. Usługa Microsoft 365 oferuje doskonałe narzędzie do prowadzenia konferencji - usługę Teams, dzięki któremu możesz łączyć się ze swoimi współpracownikami, robiąc notatki, dzieląc się ekranem i prowadząc wideorozmowy za pośrednictwem jednej aplikacji.

Technologia idealna dla Ciebie.

Wybór licencji Microsoft 365 z Exchange Online

Wdrożenie i migracja
do Microsoft 365

kup teraz

LICENCJA | URZĄDZENIA | KONFIGURACJA

kup teraz
Stopka z kopertą

Jesteś zainteresowany, a może masz pytania?

Napisz do nas.

Dodaj kolejny załącznik