Stworzone dla Ambitnych Firm - Laptopy HP ProBook oraz EliteBook teraz do 500zł taniej!
Stworzone dla Ambitnych Firm - Laptopy HP ProBook oraz EliteBook teraz do 500zł taniej! Sprawdź
close Kontakt
Kategorie
Filtry

Znaleziono produktów:: 6
Cena
-
Rodzina procesora
Przekątna matrycy
-
[6]
Standard matrycy
[6]
Powłoka matrycy
[6]
Technologia ekranu
IPS
[6]
Zainstalowana pojemność pamięci RAM
[3]
[3]
Pojemność dysku
[2]
[2]
[2]
Seria karty dedykowanej
Model karty dedykowanej
Podświetlenie klawiatury
Wersja systemu operacyjnego
[6]
Gwarancja
Waga produktu
-
Producent
[6]
Rodzina produktu
[6]
Seria produktu
[6]
Model produktu
Klasa produktu
[6]
Przeznaczenie
[6]
Producent procesora
[6]
Model procesora
Liczba rdzeni procesora
Liczba rdzeni performance
[6]
Liczba rdzeni efficient
[6]
Taktowanie rdzeni procesora
Taktowanie trybu turbo procesora
Pamięć cache procesora
[6]
Rozdzielczość matrycy
Częstotliwość odświeżania matrycy
[6]
Ilość slotów pamięci RAM
2
[6]
Ilość wolnych slotów pamięci RAM
0
[6]
Możliwość rozbudowy pamięci RAM do
[6]
Częstotliwość pamięci RAM
[6]
Technologia wykonania pamięci RAM
Ilość zainstalowanych dysków
[6]
Typ dysku
SSD
[6]
Pojemność dysku podstawowego
[2]
[2]
[2]
Interfejs dysku
Producent karty zintegrowanej
[6]
Model karty zintegrowanej
Producent karty dedykowanej
[6]
Pamięć karty dedykowanej
[6]
Technologia pamięci karty dedykowanej
[6]
TGP dedykowanej karty graficznej
Karta sieciowa przewodowa
Typ bezprzewodowej karty sieciowej
Bluetooth
5.0
[6]
HDMI
USB 3.2 Gen 1 (5 Gbps)
[6]
USB 3.2 Gen 2 (10 Gbps)
[6]
Thunderbolt
RJ-45 [LAN]
[6]
Wyjście słuchawkowe
[6]
Wejście mikrofonu
[6]
Karta dźwiękowa
[6]
Ilość głośników
2
[6]
Kamera
[6]
Wbudowany mikrofon
Tak
[6]
Układ klawiatury
Panel numeryczny klawiatury
Tak
[6]
Typ urządzenia wskazującego
[6]
Technologia wykonania baterii
Ilość komór baterii
Pojemność baterii
[6]
Gniazdo linki zabezpieczającej
Tak
[6]
Typ gwarancji
Rodzaj gwarancji
Czas trwania gwarancji
Materiał wykonania obudowy
Kolor obudowy
[6]
Kolor pokrywy
[6]
Kolor klawiatury
[6]
Kolor ramki matrycy
[6]
Sortuj
z 1
Omówienie Specyfikacja techniczna
4 799,00 zł
netto: 3 901,63 zł
Omówienie Specyfikacja techniczna
4 949,00 zł
netto: 4 023,58 zł
Omówienie Specyfikacja techniczna
5 249,00 zł
netto: 4 267,48 zł
Omówienie Specyfikacja techniczna
5 099,00 zł
netto: 4 145,53 zł
Omówienie Specyfikacja techniczna
5 549,00 zł
netto: 4 511,38 zł
Omówienie Specyfikacja techniczna
5 249,00 zł
netto: 4 267,48 zł
Pokaż

Laptopy Acer – szeroka oferta dla różnych odbiorców

Acer to tajwańskie przedsiębiorstwo z sektora IT, które powstało w 1976 roku. Jego działalność obejmuje nie tylko produkcję, ale też badania, projektowanie i obsługę posprzedażową sprzętu komputerowego. Wytwarzane przez nie laptopy to jednak jeden z najbardziej rozpoznawalnych produktów tej firmy. Cieszą się one przy tym bardzo dobrą opinią i niejednokrotnie ustanawiały nowe standardy. Dziś, dzięki bardzo szerokiej ofercie, Acer stanowi kuszącą propozycję zarówno jako laptop do pracy, jak i propozycja sprzętu dla graczy. 

Szeroka oferta dla zróżnicowanych użytkowników

Laptopy Acer podzielono na rodziny o zróżnicowanym przeznaczeniu. Wśród dostępnych modeli spotkać można notebooki uniwersalne, bardzo dobrze sprawdzające się w roli komputera domowego. Podzespoły, w które wyposażono ten sprzęt, pozwalają mu na szybkie i sprawne działanie. Czynności takie jak przeglądanie internetu lub odtwarzanie filmów w wysokiej jakości nie stanowią dla niego wyzwania. Łatwo też znaleźć egzemplarze z ekranami o dobrych parametrach wyświetlania obrazu. Zapewnia to między innymi odpowiednią rozdzielczość, ostrość i głębię koloru. Laptopy o przeznaczeniu uniwersalnym dobrze sprawdzą się również jako pomoce naukowe dla uczniów i studentów. Opcjonalna kamera internetowa oraz wbudowany mikrofon sprawią, że bez problemu będą oni mogli uczestniczyć w zajęciach online. Odpowiednia wydajność komputerów skutkuje możliwością łatwego uruchamiania programów niezbędnych np. podczas odrabiania prac domowych. Do grona omówionych laptopów zaliczyć można na przykład Acer Aspire. 

Pracuj w terenie z laptopami Acer

Dla zastosowań biurowych Acer przygotował między innymi serię TravelMate. Komputery te charakteryzują się dobrą wydajnością, pozwalającą na szybkie wypełnianie codziennych obowiązków. Dodatkowo notebooki te są odpowiednio przystosowane do pracy mobilnej. Na ich zdecydowaną korzyść przemawia wytrzymała bateria oraz konstrukcja, dzięki której urządzenie jest bardziej odporne na przeciwności losu. Notebooki Acer TravelMate posiadają również opcjonalną kamerę internetową, która przyda się podczas spotkań online. Odpowiednia pojemność dysku twardego zapewni miejsce na wszystkie niezbędne pliki. Duża ilość opcjonalnych zabezpieczeń zadba natomiast o ich prawidłową ochronę. Acer oferuje także serię Extensa, która jest rozwiązaniem dla firm, skupiającą się na dostarczeniu maksymalnej wartości względem swojej ceny. Jest to sprzęt dla użytkowników wymagających szybkiego wykonywania zadań w podstawowych programach biurowych czy edytorach tekstu. Niewielkie gabaryty pozwolą na umieszczenie komputera w torbie podręcznej i pracę w środkach komunikacji, takich jak pociąg lub samolot. 

Wysoka wydajność specjalnie dla graczy

Acer nie zapomniał również o wymagających użytkownikach, jakim są gracze. Przygotował bowiem serię, która wyposaża w najlepsze w danym okresie czasu podzespoły. Mowa oczywiście o komputerach Acer Nitro. Ich cechą charakterystyczną jest futurystyczny design. Klasyczna kolorystyka w połączeniu z często kontrastowymi dodatkami powoduje, że urządzenia prezentują się bardzo dobrze. Najnowsze generacje procesorów, współpracujące z pamięcią RAM o opcjonalnej pojemności, to przepis na wysoką wydajność w wielu różnych grach. Dodatkowo podświetlane klawiatury świetnie sprawdzają się podczas rozgrywki po zmroku. W ofercie spotkać można urządzenia, których ekrany cechują się bardzo dobrymi parametrami. Ponadprzeciętna częstotliwość odświeżania obrazu i niski czas reakcji matrycy, w połączeniu z dedykowaną kartą graficzną, zagwarantują płynność animacji oraz bogaty w detale obraz. Warto również wspomnieć o obecności zaawansowanego chłodzenia najważniejszych podzespołów. Zapewni ono stabilność działania i dostęp do pełnej mocy komputera, zarówno na początku rozgrywki, jak i po wielu jej godzinach.

Najlepsze Laptopy Acer - kwiecień 2023.

1. Acer Nitro 5 NH.QGZEP.009

Laptop Acer Nitro 5 o kodzie producenta NH.QGZEP.009 jest produktem o przeznaczeniu gamignowym. Wyposażono go w procesor AMD® Ryzen™ 5 6600H, pamięć RAM o pojemności 16 GB oraz dysk 512 GB SSD. Matowa, 15,6" matryca Full HD pozwala na wyświetlenie obrazu o maksymalnej rozdzielczości 1920 x 1080 pikseli. Zastosowane układy graficzne – Zintegrowany: AMD® Radeon™ 680M, Dedykowany: NVIDIA® GeForce RTX 3060. Łączność bezprzewodową zapewnia karta pracująca w standardzie WiFi 6E (802.11 ax). Czarny kolor pokrywy oraz obudowy laptopa to dominujące barwy w jego designie, a waga notebooka to około 2,50 kg. Materiał wykorzystany do konstrukcji jego obudowy to tworzywo sztuczne. Produkt objęty jest gwarancją Carry-In/Door-To-Door (Naprawa w serwisie) producenta, a okres obowiązywania to 24 miesiące. Dodatkowe informacje: Częstotliwość odświeżania ekranu 165 Hz, podświetlenie RBG klawiatury, moduł Bluetooth 5.2.

2. Acer Nitro 5 NH.QFWEP.003

Laptop Acer Nitro 5 o kodzie producenta NH.QFWEP.003 jest produktem o przeznaczeniu gamignowym. Wyposażono go w procesor Intel® Core™ i5-12500H o taktowaniu 3,3 GHz, pamięć RAM o pojemności 8 GB oraz dysk 512 GB SSD. Matowa, 17,3" matryca Full HD pozwala na wyświetlenie obrazu o maksymalnej rozdzielczości 1920 x 1080 pikseli. Zastosowane układy graficzne – Zintegrowany: Intel® Iris Xe Graphics, Dedykowany: NVIDIA® GeForce RTX 3060. Łączność bezprzewodową zapewnia karta pracująca w standardzie WiFi 6 (802.11 ax). Czarny kolor pokrywy oraz obudowy laptopa to dominujące barwy w jego designie, a waga notebooka to około 3,00 kg. Materiał wykorzystany do konstrukcji jego obudowy to tworzywo sztuczne. Produkt objęty jest gwarancją Carry-In/Door-To-Door (Naprawa w serwisie) producenta, a okres obowiązywania to 24 miesiące. Dodatkowe informacje: Częstotliwość odświeżania ekranu 165 Hz, podświetlenie RBG klawiatury, moduł Bluetooth 5.2.

3. Acer Nitro 5 NH.QGZEP.008

Laptop Acer Nitro 5 o kodzie producenta NH.QGZEP.008 jest produktem o przeznaczeniu gamignowym. Wyposażono go w procesor AMD® Ryzen™ 7 6800H, pamięć RAM o pojemności 16 GB oraz dysk 512 GB SSD. Matowa, 15,6" matryca Full HD pozwala na wyświetlenie obrazu o maksymalnej rozdzielczości 1920 x 1080 pikseli. Zastosowane układy graficzne – Zintegrowany: AMD® Radeon™ 680M, Dedykowany: NVIDIA® GeForce RTX 3060. Łączność bezprzewodową zapewnia karta pracująca w standardzie WiFi 6E (802.11 ax). Czarny kolor pokrywy oraz obudowy laptopa to dominujące barwy w jego designie, a waga notebooka to około 2,50 kg. Materiał wykorzystany do konstrukcji jego obudowy to tworzywo sztuczne. Produkt objęty jest gwarancją Carry-In/Door-To-Door (Naprawa w serwisie) producenta, a okres obowiązywania to 24 miesiące. Dodatkowe informacje: Częstotliwość odświeżania ekranu 165 Hz, podświetlenie RBG klawiatury, moduł Bluetooth 5.2.

Sortuj