Wzorowa oferta na laptopy dla Nauczyciela!
Wzorowa oferta na laptopy dla Nauczyciela! sprawdź
close Kontakt
Sortuj
z 0

Produkty z tej kategorii są czasowo niedostępne.

Sprawdź inne produkty w kategorii Laptopy
Laptopy

Dell Latitude 5430 - Niezawodne narzędzie efektywnej pracy

Dell Latitude 5430 to komputer idealnie sprawdzający się w trakcie pracy mobilnej. Składa się na to wiele czynników, wśród których można wyróżnić nowoczesne i wydajne procesory Intel® Core™ 12-tej generacji. Zapewniana przez nie moc obliczeniowa pozwoli na efektywne wykonywanie obowiązków przez użytkownika laptopa. Dzięki energooszczędności CPU, a także wytrzymałej baterii urządzenia, nie jest konieczne ciągłe pozostawanie w pobliżu gniazdka sieci elektrycznej. Nawet jeśli nastąpi moment, w którym koniecznej jest uzupełnienie zapasów energii, funkcja szybkiego ładowania skróci czas tego procesu do minimum. Dzięki obecności wielu portów z łatwością będzie można podłączyć różne rodzaje przydatnych akcesoriów, przyczyniających się do wzrostu efektywności posiadacza laptopa.

Pracuj tak, jak chcesz

Jednymi z czynników potrzebnych do efektywnej pracy są wygoda i komfort. Dlatego w laptopach Latitude 5430 zastosowano ekrany zapewniającego dobrą jakość wyświetlanego obrazu. Część notebooków wyposażono także w jego warianty z funkcją obsługi dotykowej. Sprawdzi się to szczególnie w niewielkich przestrzeniach, które ograniczają możliwość korzystania np. z myszy komputerowej. Wysoką wydajność zapewniają natomiast odpowiednio dobrane podzespoły, dzięki którym laptop gwarantuje płynność działania i szybkość reakcji. Notebook dobrze poradzi sobie ze wszystkimi zadaniami, których podjął się jego użytkownik. Wszystko to w kompaktowej formie, umożliwiającej swobodny transport urządzenia. Wystarczy torba podręczna lub plecak, aby zabrać komputer tam, gdzie będzie chciał tego jego właściciel.

Ogromne możliwości rozszerzeń

Notebooki Latitude 5430 wyposażono w duża ilość nowoczesnych portów. W jego specyfikacji znajdują się opcjonalne złącza, takie jak np. Thunderbolt 4. Dzięki dostosowaniu komputera do nowych technologii, możliwe jest podłączanie wielu zróżnicowanych urządzeń zewnętrznych. Dzięki portowi HDMI, użytkownik bez problemów skorzysta z dodatkowego monitora lub innego urządzenia do wyświetlania obrazu. Porty USB w wersji 3.2 zadbają o szybki transfer plików oraz dadzą swobodę podłączania zróżnicowanych akcesoriów. Znajdują się wśród nich między innymi klawiatury i myszy lub też zewnętrzne nośniki danych. Dodatkowy moduł Bluetooth umożliwi np. bezprzewodową łączność ze słuchawkami.

Zabezpieczenia na miarę oczekiwań 

Serię Latitude 5430 wyposażono we wszystkie zabezpieczenia, których można oczekiwać po komputerze biznesowym. Przeglądając specyfikację urządzeń dostrzec można obecność modułu TPM, który służy do efektywnego szyfrowania zawartości dysku twardego komputera. Opcjonalny czytnik linii papilarnych stanie z kolei na straży fizycznego dostępu do systemu operacyjnego, powstrzymując wszystkie osoby niepowołane. Podobną rolę pełnić może opcjonalny czytnik Smart Card, którego działanie opiera się o specjalnie spreparowane na potrzeby przedsiębiorstwa karty inteligentne.

Najlepsze laptopy Dell Latitude 5430 - Maj 2024

Sortuj