Wzorowa oferta na laptopy dla Nauczyciela!
Wzorowa oferta na laptopy dla Nauczyciela! sprawdź
close Kontakt
Kategorie
Filtry

Znaleziono produktów:: 0
Sortuj
z 0

Produkty z tej kategorii są czasowo niedostępne.

Sprawdź inne produkty w kategorii Laptopy
Laptopy

Dell Precision 3571 - idealny dla wymagających użytkowników

Głównym celem laptopów Dell Precision 3571 jako mobilnych stacji roboczych jest zapewnienie użytkownikowi dużej mocy obliczeniowej. Zagwarantowano to poprzez zastosowanie procesorów Intel® Core™ 12-tej generacji współpracujących z szybką pamięcią RAM DDR5. Oprogramowanie Dell Optimizer for Precision zadba z kolei o podział zasobów komputera podczas pracy wielowątkowej. Dzięki temu użytkownik będzie miał możliwość swobodnej pracy z wieloma programami w tym samym momencie. Zaawansowane zabezpieczenia zadbają o bezpieczeństwo danych i prywatności użytkownika. Relatywnie niskie wymiary i waga laptopa pozwolą natomiast przenieść go wszędzie tam, gdzie jego funkcje sprawdzą się najlepiej.

Odpowiedź na potrzeby profesjonalistów

Seria Precision 3571 zaspokoi potrzeby nawet najbardziej wymagających użytkowników. Ogromna moc obliczeniowa zróżnicowanych konfiguracji, jakie są dostępne w tej linii komputerów, skutkowała uzyskaniem wielu certyfikatów ISV. Oznacza to, że sprzęt jest kompatybilny ze specjalistycznym oprogramowaniem i umożliwi swobodną pracę z aplikacjami takimi jak Adobe Photoshop, Autodesk AutoCAD, ANSYS Workbench etc. Dodatkiem optymalizacyjnym jest Dell Optimizer for Precision. Jego zadaniem jest przydzielenie zasobów komputera do wykonywanych zadań w zależności od aktualnych potrzeb. Oczyści on również pamięć RAM z niepotrzebnych plików, które mogłyby spowolnić pracę komputera.

Bez obaw o Twoje pliki

Niezbędną przestrzeń na pliki użytkownika zapewniają zaawansowane dyski twarde o zróżnicowanej pojemności. Istotna jest także obecność nowoczesnych złączy multimedialnych, dzięki którym ewentualny transfer plików odbywa się błyskawicznie. Najważniejszym aspektem są jednak zastosowane zabezpieczenia. Serię Precision 3571 wyposażono w moduł TPM szyfrujący dane przechowywane na dysku. Oznacza to, że nikt, bez zezwolenia właściciela sprzętu, nie będzie w stanie odczytać znajdujących się na nim plików. Komputery wyposażono także w wiele opcjonalnych, lecz bardzo zaawansowanych zabezpieczeń. Mowa tutaj między innymi o czytniku linii papilarnych oraz kamerze na podczerwień, które zadbają jednocześnie o wygodę podczas logowania oraz skuteczne zatrzymywanie osób niepowołanych.

Zwiększona mobilność

Element, na który warto zwrócić uwagę w serii Precision 3571 jest mobilność tych urządzeń. Laptopy cechują się gabarytami pozwalającymi na swobodny transport np. w torbie podręcznej. Kiedy zajdzie taka potrzeba, użytkownik będzie mógł z niego skorzystać w dowolnym momencie bez obaw o brak energii. To wszystko dzięki energooszczędności podzespołów połączonym z pojemną i trwałą baterią. Z tego względu jest to notebook, który bardzo dobrze sprawdzi się jako narzędzie pracy często podróżującej osoby.

Najlepsze laptopy Dell Precision 3571 - Kwiecień 2024

Sortuj