Wzorowa oferta na laptopy dla Nauczyciela!
Wzorowa oferta na laptopy dla Nauczyciela! sprawdź
close Kontakt
Sortuj
z 1
Pokaż

Dell Precision 5480 - perfekcja w precyzji

Dell Precision 5480 to nie tylko laptop. To perfekcyjne połączenie mocy i precyzji, które przekształca codzienne wyzwania w nowe doświadczenia. Jego kompaktowy design i wysoka wydajność kształtują nowy standard elegancji. Tworzy to idealne narzędzie dla wymagających profesjonalistów, którzy oczekują nie tylko najnowocześniejszych technologii. Towarzyszy temu także harmonia z elegancją w pracy i życiu codziennym. Idealnie integrując moc i precyzję, ta mobilna stacja robocza przenosi doświadczenia użytkownika na nowy poziom. Oferuje niezapomnianą mieszankę elegancji i wydajności, której można oczekiwać od sprzętu najwyższej klasy.

Potęga wydajności w kompaktowej formie

Laptop Dell Precision 5480 redefiniuje standardy wydajności zamknięte w kompaktowej formie. Zastosowany, potężny procesor stanowi gwarancję, że każde zadanie, bez względu na stopień skomplikowania, przebiegnie z nadzwyczajną precyzją. Laptop ten nie ogranicza się jednak jedynie do bycia narzędziem pracy. To potężna maszyna, gotowa sprostać najbardziej wymagającym zadaniom, utrzymując jednocześnie elegancję swojego kompaktowego designu. Zastosowane dyski SSD zapewniają nowy wymiar szybkości i efektywności, podnosząc doświadczenia użytkownika na wyższy poziom. Kartę graficzną w laptopie Dell Precision starannie dobrano, aby sprostać potrzebom profesjonalistów pracujących w obszarze grafiki, projektowania bądź inżynierii. Bez względu na to, nad czym pracujesz, karta graficzna w Precision 5480 dostarczy wyjątkowo klarowny i szczegółowy obraz. To kluczowy element dla osób, które cenią sobie nie tylko wydajność, ale także precyzyjne odwzorowanie kolorów i doskonałą wydajność.

Wyrafinowany design, bezgraniczne możliwości

Laptop Dell Precision to nie tylko potęga w świecie technologii, ale także arcydzieło designu. Smukła obudowa, o precyzyjnych proporcjach, nie tylko zachwyca swoją estetyką, lecz również redefiniuje standardy elegancji w dziedzinie laptopów. Każdy aspekt tej smukłej konstrukcji starannie przemyślano, tworząc niezapomniany balans między funkcjonalnością, a estetyką. Laptop Dell Precision emanuje wyrafinowaniem, zaczynając od starannie dobranych materiałów najwyższej jakości, które gwarantują trwałość i ekskluzywność. Kompaktowy design czyni go praktycznym narzędziem pracy. Detale takie jak precyzyjne wstawki, delikatne wykończenia czy ergonomicznie zaprojektowane krawędzie, podkreślają nie tylko funkcjonalność, ale również niepowtarzalny charakter. 

Ekran, który przenosi do innej rzeczywistości

Matryca Dell Precision 5480 nie tylko przekracza granice oczekiwań, ale otwiera furtkę do zupełnie nowego wymiaru wizualnej doskonałości. Intensywne kolory i wyraziste detale są nie tylko obietnicą. Stanowią rzeczywistość, która sprawia, że praca z grafiką czy projektowanie staje się niezwykle satysfakcjonującym doświadczeniem. Intensywność kolorów na ekranie laptopa często przekracza standardy, dostarczając obrazów, które wydają się żyć własnym życiem. Paleta barw jest nie tylko dokładna, ale również bogata, co pozwala na realistyczne odwzorowanie wszelkich szczegółów i niuansów. Bez względu na to, jakie masz zamiary, matryca tego laptopa przenosi cię do świata nieskończonych możliwości. Dodatkowym atutem jest bezramkowy design ekranu, który nie tylko sprawia, że laptop prezentuje się nowocześnie. Oferuje również pełną immersję w prezentowanych treściach.

Najlepsze laptopy Dell Precision 5480 - Czerwiec 2024

1. Mobilna stacja robocza Dell Precision 5480 N006P5480EMEA_VP i7-13700H 14" FHD+ 16GB 512SSD RTXA1000 W11Pro

Mobilna stacja robocza Dell Precision 5480 o kodzie producenta N006P5480EMEA_VP jest produktem o przeznaczeniu: Biznes. Wyposażono go w procesor Intel® Core™ i7-13700H, pamięć RAM o pojemności 16 GB oraz dysk 512 GB SSD. Matowa, 14'' matryca Full HD+ pozwala na wyświetlenie obrazu o maksymalnej rozdzielczości 1920 x 1200 pikseli. Zastosowane układy graficzne – Zintegrowany: Intel Iris Xe Graphics, Dedykowany: RTX A1000 4 GB GDDR6. Łączność bezprzewodową zapewnia karta pracująca w standardzie WiFi 6E (802.11 ax). Szary kolor pokrywy laptopa oraz Czarny, Szary kolor obudowy to dominujące barwy w jego designie, a waga notebooka to około 1,48 kg. Materiały wykorzystane do konstrukcji jego obudowy to: Aluminium, Tworzywa sztuczne. Produkt objęty jest gwarancją Pro Support (Naprawa u klienta) Producenta, a okres obowiązywania to 36 miesięcy. System operacyjny: Windows 11 Pro. Dodatkowa charakterystyka tego modelu: ,

2. Mobilna stacja robocza Dell Precision 5480 N008P5480EMEA_VP i7-13800H 14" FHD+ 32GB 1000SSD RTX2000Ada W11Pro

Mobilna stacja robocza Dell Precision 5480 o kodzie producenta N008P5480EMEA_VP jest produktem o przeznaczeniu: Biznes. Wyposażono go w procesor Intel® Core™ i7-13800H, pamięć RAM o pojemności 32 GB oraz dysk 1000 GB SSD. Matowa, 14'' matryca Full HD+ pozwala na wyświetlenie obrazu o maksymalnej rozdzielczości 1920 x 1200 pikseli. Zastosowane układy graficzne – Zintegrowany: Intel Iris Xe Graphics, Dedykowany: RTX 2000 Ada Generation 8 GB GDDR6. Łączność bezprzewodową zapewnia karta pracująca w standardzie WiFi 6E (802.11 ax). Szary kolor pokrywy laptopa oraz Czarny, Szary kolor obudowy to dominujące barwy w jego designie, a waga notebooka to około 1,48 kg. Materiały wykorzystane do konstrukcji jego obudowy to: Aluminium, Tworzywa sztuczne. Produkt objęty jest gwarancją Pro Support (Naprawa u klienta) Producenta, a okres obowiązywania to 36 miesięcy. System operacyjny: Windows 11 Pro. Dodatkowa charakterystyka tego modelu: ,

Sortuj