close Kontakt
Kategorie
Filtry
Cena
-
Rodzina procesora
Przekątna matrycy
-
[2]
Standard matrycy
[2]
Powłoka matrycy
[2]
Zainstalowana pojemność pamięci RAM
[2]
Pojemność dysku
[2]
Model karty dedykowanej
[2]
Wersja systemu operacyjnego
Gwarancja
Waga produktu
-
Producent
[2]
Rodzina produktu
[2]
Seria produktu
[2]
Model produktu
[2]
Klasa produktu
[2]
Przeznaczenie
Producent procesora
[2]
Model procesora
Liczba rdzeni procesora
[1]
[1]
Taktowanie rdzeni procesora
[1]
[1]
Taktowanie trybu turbo procesora
[1]
[1]
Pamięć cache procesora
[2]
Rozdzielczość matrycy
Technologia ekranu
SVA
[2]
Jasność matrycy
[2]
Ilość slotów pamięci RAM
2
[2]
Ilość wolnych slotów pamięci RAM
1
[2]
Możliwość rozbudowy pamięci RAM do
[2]
Częstotliwość pamięci RAM
[2]
Technologia wykonania pamięci RAM
Ilość zainstalowanych dysków
[2]
Typ dysku
SSD
[2]
Pojemność dysku podstawowego
[2]
Interfejs dysku
Producent karty zintegrowanej
[2]
Model karty zintegrowanej
Karta sieciowa przewodowa
Typ bezprzewodowej karty sieciowej
[2]
Bluetooth
5.0
[2]
HDMI
USB 3.2 Gen 1 (5 Gbps)
[2]
USB 3.2 Gen 1 typ C (5 Gbps)
[2]
RJ-45 [LAN]
[2]
Wyjście słuchawkowe
[2]
Wejście mikrofonu
[2]
Karta dźwiękowa
[2]
Ilość głośników
2
[2]
Moc głośników
2 W
[2]
Kamera
[2]
Wbudowany mikrofon
Tak
[2]
Czytnik kart pamięci
Tak
[2]
Układ klawiatury
Panel numeryczny klawiatury
Tak
[2]
Typ urządzenia wskazującego
[2]
Architektura systemu
[2]
Technologia wykonania baterii
Ilość komór baterii
Pojemność baterii
[2]
Szyfrowanie TPM
Tak
[2]
Typ gwarancji
Rodzaj gwarancji
Czas trwania gwarancji
Materiał wykonania obudowy
Kolor obudowy
[2]
Kolor pokrywy
[2]
Kolor klawiatury
[2]
Kolor ramki matrycy
[2]
Sortuj
z 1
Omówienie Specyfikacja techniczna
2 567,21 zł
netto: 2 087,16 zł
Omówienie Specyfikacja techniczna
2 759,16 zł
netto: 2 243,22 zł
Pokaż

HP 255 – fundament pod każdy nowoczesny biznes

Laptopy HP 255 to idealne rozwiązanie dla przedsiębiorców, którzy potrzebują przyjaznych budżetowi i wydajnych komputerów. Nowoczesne procesory AMD® zapewniają szybką reakcję na działania użytkownika i realizację zadań, a także oszczędność energii. Przekłada się to na wysoką produktywność, nawet w przypadku pracy poza biurem. Wyprowadzone na bokach obudowy porty gwarantują możliwość rozszerzenia funkcjonalności przez dodatkowe akcesoria. Łatwy dostęp do informacji to zasługa szybkiej łączności z siecią – zarówno przewodowo, jak i bezprzewodowo. HP 255 pozwoli bez problemu zbudować pozytywny wizerunek firmy, dzięki wszystkim swoim zaletom.

Procesor podstawą wydajności

Elementem napędzającym cały komputer serii HP 255 jest jego nowoczesny procesor firmy AMD ®. Dostępne są one w różnych kategoriach, które determinują ich ogólną wydajność. Ich wspólną cechą jest jednak fakt, że każdy z nich dostarczy dość mocy obliczeniowej do realizacji typowych zadań biurowych. Zapewnia to więc o odpowiedniej szybkości działania komputera, a także płynnym funkcjonowaniu uruchamianych aplikacji. Wraz z wspomnianymi CPU współpracują zaawansowane pamięci RAM o zróżnicowanej pojemności. Ich częstotliwość pracy również w znaczącym stopniu wpływa na ogólną wydajność laptopa, pozwalając na swobodną pracę z wieloma programami w tym samym momencie. Specyfikację uzupełniają dyski twarde, których charakterystyka pozwala na bardzo szybki zapis i odczyt danych.

Energooszczędność, czyli efektywna praca poza biurem

Wspomniane wcześniej podzespoły posiadają również jedną, bardzo ważną cechę. Zmniejszone zużycie energii przez komputery znacznie wydłuża ich czas pracy na baterii. Dzięki temu użytkownik otrzymuje możliwość wypełniania swoich obowiązków w niemal dowolnym miejscu. Same akumulatory natomiast cechują się dużą pojemnością i wysoką wydajnością. Opcjonalna obsługa technologii szybkiego ładowania sprawi, że w ciągu kilku chwil komputer będzie ponownie gotowy do dalszego użytkowania. Z tego względu HP 255 to bardzo dobra propozycja dla firm, których pracownicy często muszą opuścić swoje stanowisko pracy.

Rozszerzaj funkcjonalności laptopa

Dużą zaletą omawianej serii są ogromne możliwości pod względem zwiększania funkcjonalności notebooka. Zapewniono to poprzez zastosowanie nowoczesnych portów i złącz multimedialnych, które pozwolą na podłączenie różnych peryferii w dowolnym momencie. Obecność modułu takiego jak Bluetooth umożliwia podłączenie bezprzewodowych akcesoriów jak np. mysz lub też słuchawki. Karty sieciowe pozwolą na błyskawiczne łączenie się z siecią, zarówno bezprzewodową, jak i przewodową. Dzięki temu użytkownik będzie mógł być w stałym kontakcie ze swoimi klientami.

Najlepsze laptopy serii HP 255 - grudzień 2022

1. HP 255 G8 3V5H3EA

Laptop HP 255 G8 o kodzie producenta 3V5H3EA jest produktem o przeznaczeniu uniwersalnym. Wyposażono go w procesor AMD® Ryzen™ 5 5500U, pamięć RAM o pojemności 8 GB oraz dysk 256 GB SSD. Matowa, 15,6" matryca Full HD pozwala na wyświetlenie obrazu o maksymalnej rozdzielczości 1920 x 1080 pikseli. Zastosowane układy graficzne – Zintegrowany: AMD® Radeon™ Graphics, Dedykowany: Brak . Łączność bezprzewodową zapewnia karta pracująca w standardzie WiFi 5 (802.11 a/b/g/n/ac). Czarny kolor pokrywy oraz obudowy laptopa to dominująca barwa w jego designie, a waga notebooka to około 1,75 kg. Materiały wykorzystane do konstrukcji jego obudowy to tworzywa sztuczne. Produkt objęty jest gwarancją Carry-In/Door-To-Door (Naprawa w serwisie) producenta, a okres obowiązywania to 12 miesięcy. System operacyjny: Windows 10 Home.

2. HP 255 G8 3V5H0EA

Laptop HP 255 G8 o kodzie producenta 3V5H5EA jest produktem o przeznaczeniu uniwersalnym. Wyposażono go w procesor AMD® Ryzen™ 7 5700U, pamięć RAM o pojemności 8 GB oraz dysk 256 GB SSD. Matowa, 15,6" matryca Full HD pozwala na wyświetlenie obrazu o maksymalnej rozdzielczości 1920 x 1080 pikseli. Zastosowane układy graficzne – Zintegrowany: AMD® Radeon™ Graphics, Dedykowany: Brak . Łączność bezprzewodową zapewnia karta pracująca w standardzie WiFi 5 (802.11 a/b/g/n/ac). Czarny kolor pokrywy oraz obudowy laptopa to dominująca barwa w jego designie, a waga notebooka to około 1,75 kg. Materiały wykorzystane do konstrukcji jego obudowy to tworzywa sztuczne. Produkt objęty jest gwarancją Carry-In/Door-To-Door (Naprawa w serwisie) producenta, a okres obowiązywania to 12 miesięcy. System operacyjny: Windows 10 Home.

Sortuj