Wzorowa oferta na laptopy dla Nauczyciela!
Wzorowa oferta na laptopy dla Nauczyciela! sprawdź
close Kontakt
Sortuj
z 0

Produkty z tej kategorii są czasowo niedostępne.

Sprawdź inne produkty w kategorii Laptopy
Laptopy

HP ProBook 650 – stylowy laptop z wachlarzem możliwości

Laptopy HP ProBook 650 są zaprojektowane tak, aby imponować zarówno wyglądem, jak i innymi cechami charakterystycznymi dla laptopów. Ich stylowa obudowa przyciąga uwagę nie tylko kolegów użytkownika, ale również potencjalnych klientów, co może być ważne podczas rozmów biznesowych. Wysoką wydajność laptopa zapewnia nowoczesny procesor, który gwarantuje szybką reakcję na polecenia i płynne wykonywanie zadań. Dzięki temu użytkownik może efektywnie pracować i osiągać pożądane rezultaty. Bezpieczeństwo danych jest priorytetem w laptopach HP ProBook 650. Zastosowane autorskie rozwiązania HP w dziedzinie bezpieczeństwa chronią poufne informacje użytkownika i zapewniają ochronę przed zagrożeniami. To daje użytkownikowi pewność, że jego dane są bezpieczne i prywatne. Wszystkie te elementy, w połączeniu z niska waga laptopa, zachęcają do zabierania go ze sobą wszędzie, gdzie to tylko możliwe.

Zrób dobre wrażenie na klientach

HP ProBook 650 to notebooki, które swoim wyglądem zaimponują wielu potencjalnym klientom. Urządzenia tej serii charakteryzują się prostym wzornictwem oraz klasyczną kolorystyką. To połączenie sprawia, że laptop doskonale wpisuje się w środowisko biznesowe, stając się swego rodzaju dodatkiem do ubioru jego użytkownika. Profesjonalizmu i elegancji dodaje również płaska konstrukcja urządzenia. Po otwarciu laptopa dostrzec można natomiast niewielkie ramki wokół jego ekranu. Gwarantuje to nie tylko lepsze wrażenia wzrokowe podczas pracy. Stanowi to też wizualną reprezentację obecności nowoczesnych technologii, których w tej serii nie brakuje.

Wydajność kluczową cechą serii

Odpowiednia moc obliczeniowa komputera jest absolutnie niezbędna do efektywnej pracy. Notebooki HP ProBook 650 oferują swoim użytkownikom szereg nowoczesnych podzespołów, stanowiących podstawę ich funkcjonalności. Wydajne procesory, współpracujące z pamięcią RAM o wysokiej częstotliwości pracy, to gwarancja płynności działania różnych aplikacji. Dyski SSD o dobrych prędkościach zapisu i odczytu, zapewnią przestrzeń niezbędną do przechowywania wszystkich danych. Duża ilość opcjonalnych złącz multimedialnych pozwala wzbogacić komputer o potencjalne funkcjonalności podpinanych akcesoriów. Również dzięki nim transfer plików z i do urządzenia odbywa się błyskawicznie.

Poczuj się bezpiecznie

Ważnym aspektem laptopów biznesowych jest posiadanie zabezpieczeń chroniących użytkownika oraz dane przechowywane na dysku. W przypadku serii ProBook 650 nie ma odstępstwa od tej reguły. W specyfikacji urządzeń odnaleźć można moduł TPM, który szyfruje pliki przechowywane na dysku. Dzięki temu odczytanie informacji zawartych w plikach bez autoryzacji jest wręcz niemożliwe. Opcjonalnie komputery wyposażone są również w czytniki linii papilarnych, czy też gniazdo linki zabezpieczającej. Są to dwa przykłady fizycznych form ochrony, zabezpieczających odpowiednio dostęp do systemu oraz chroniących przed kradzieżą laptopa. Firma HP wyposażyła je również w szereg rozwiązań, których zadaniem jest między innymi blokowanie prób kradzieży danych lub włamań hakerskich.

Najlepsze laptopy HP ProBook 650 - Czerwiec 2024

Sortuj