Wzorowa oferta na laptopy dla Nauczyciela!
Wzorowa oferta na laptopy dla Nauczyciela! Sprawdź
close Kontakt
Kategorie
Filtry

Znaleziono produktów:: 4
Cena
-
Ustawienia specjalne
[2]
Rodzina procesora
Przekątna matrycy
-
[4]
Standard matrycy
[4]
Powłoka matrycy
[4]
Technologia ekranu
IPS
[4]
Zainstalowana pojemność pamięci RAM
[4]
Pojemność dysku
[4]
Model karty dedykowanej
[4]
Wersja systemu operacyjnego
[1]
Gwarancja
Waga produktu
-
Producent
[4]
Rodzina produktu
[4]
Seria produktu
[4]
Model produktu
Klasa produktu
[4]
Przeznaczenie
Producent procesora
[4]
Model procesora
Liczba rdzeni procesora
[2]
Liczba rdzeni performance
dwa
[4]
Liczba rdzeni efficient
[2]
[2]
Maksymalne taktowanie rdzeni performance
[4]
Maksymalne taktowanie rdzeni efficient
[4]
Pamięć cache procesora
[2]
[2]
Rozdzielczość matrycy
Jasność matrycy
[4]
Kontrast
[4]
Ilość slotów pamięci RAM
1
[4]
Ilość wolnych slotów pamięci RAM
1
[4]
Możliwość rozbudowy pamięci RAM do
[4]
Częstotliwość pamięci RAM
[4]
Technologia wykonania pamięci RAM
Ilość zainstalowanych dysków
[4]
Typ dysku
SSD
[4]
Pojemność dysku podstawowego
[4]
Interfejs dysku
Producent karty zintegrowanej
[4]
Model karty zintegrowanej
Typ bezprzewodowej karty sieciowej
[2]
Bluetooth
5.1
[4]
HDMI
USB 2.0 (480 Mbps)
[4]
USB 3.2 Gen 1 (5 Gbps)
[4]
USB 3.2 Gen 1 typ C (5 Gbps)
Wyjście słuchawkowe
[4]
Wejście mikrofonu
[4]
Karta dźwiękowa
[4]
Ilość głośników
2
[4]
Moc głośników
[4]
Producent głośników
Kamera
[4]
Przesłona kamery
Tak
[4]
Wbudowany mikrofon
Tak
[4]
Czytnik kart pamięci
Tak
[4]
Formaty kart obsługiwane przez czytnik
SD
[2]
Układ klawiatury
Panel numeryczny klawiatury
Tak
[4]
Typ urządzenia wskazującego
[4]
Architektura systemu
[3]
Wersja językowa systemu operacyjnego
[3]
Technologia wykonania baterii
Pojemność baterii
[4]
Moc zasilacza
[4]
Szyfrowanie TPM
Tak
[4]
Typ gwarancji
Rodzaj gwarancji
Czas trwania gwarancji
Materiał wykonania obudowy
Certyfikaty
[4]
Kolor obudowy
[1]
Kolor pokrywy
[1]
Kolor klawiatury
[3]
[1]
Kolor ramki matrycy
[2]
Sortuj
z 1
Omówienie Specyfikacja techniczna
2 299,00 zł
netto: 1 869,11 zł
Omówienie Specyfikacja techniczna
2 699,00 zł
netto: 2 194,31 zł
Omówienie Specyfikacja techniczna
2 499,00 zł
netto: 2 031,71 zł
Omówienie Specyfikacja techniczna
2 499,00 zł
netto: 2 031,71 zł
Pokaż

Lenovo IdeaPad 3 – sprawdzi się wszędzie, gdzie jest potrzebny

Laptopy Lenovo IdeaPad 3 jest komputerem, który może podjąć się szerokiej gamy zadań. Dzięki różnorodności dostępnych konfiguracji, łatwym jest znalezienie takiej, która odpowiada każdemu rodzajowi użytkownika. Przystępna oferta cenowa sprawia z kolei, że łatwo jest go kupić nawet osobom z ograniczonym budżetem. Wydajność IdeaPad 3 nie pozostawia przy tym niczego do życzenia. Laptop dotrzymuje kroku swoim posiadaczom, nawet wtedy, gdy ci działają w pośpiechu. Jest on również bardzo komfortowy w użytkowaniu oraz pozwala łatwo podłączyć dodatkowe akcesoria. Przykładem mogą być dyski zewnętrzne z albumami zdjęć lub filmami itp.

Sprzęt dla każdego

Zaletą serii IdeaPad 3 jest niezwykle szeroka gama dostępnych modeli. Użytkownicy o większych wymaganiach mogą wybrać model wyposażony w podzespoły o znacznie większej mocy obliczeniowej. Dzięki niej komputer zapewnia płynność i bardzo dobrą prędkość działania. Będzie on wiernie wspierał swojego użytkownika zarówno podczas nauki oraz pracy, jak i w trakcie relaksu po ciężkim dniu. W serii dostrzec można również modele, które przykują uwagę osób poszukujących sprzętu do zastosowań domowych w niewygórowanej cenie. Otrzymają oni laptopa sprawdzającego się w takich zastosowaniach jak streaming wideo, przeglądanie e-maili oraz robienie zakupów w internecie, a także wielu innych czynnościach.

Komfort domeną serii

Serię IdeaPad 3 zaprojektowano tak, aby zapewnić jego użytkownikowi komfort. Z tego względu komputery wyposażono między innymi w duże matryce o dobrej rozdzielczości. Oznacza to, że ekran swobodnie można wykorzystywać nie tylko do oglądania/streamowania filmów, ale również do czytania artykułów, czy publikacji naukowych. Duży wybór pod względem przekątnych pozwala dobrać model do konkretnej potrzeby. Osoby ceniące przestronny i wyraźny ekran z pewnością zainteresują się modelami z przekątnymi ekranu sięgającymi 17,3 cala. Dla użytkowników doceniających kompaktowość i mobilność urządzenia przeznaczone są modele z ekranami o przekątnych 15,6 cala. Zaletą notebooków są również klawiatury wypełniające znaczną szerokość komputera. Przyciski są duże i odpowiednio od siebie odseparowane. Opcjonalny panel numeryczny to ukłon w stronę osób wykonujących operacje na liczbach np. uczniów lub studentów.

Duże możliwości rozszerzeń

Notebooki IdeaPad 3 pozwolą swoim użytkownikom podłączyć do nich różnego rodzaju akcesoria i peryferia. Wyposażono je bowiem w nowoczesne złącza multimedialne, które charakteryzują się wysokimi parametrami transferu danych. Z tego względu użytkownik będzie mógł skorzystać np. z pamięci zewnętrznej, aby wykonać kopię istotnych dla siebie plików. Będzie on mógł również podłączyć peryferia komputerowe pokroju mysz i drukarki lub innych urządzeń (aparat fotograficzny, smartfon etc.). Obecność modułu sieci WiFi pozwoli natomiast zachować łączność z internetem w trakcie przemieszczania się np. pomiędzy pomieszczeniami domu rodzinnego.

Najlepsze laptopy serii Lenovo IdeaPad 3 - maj 2023

1. Lenovo IdeaPad 3 15ALC6 82KU00W1PB

Laptop Lenovo IdeaPad 3 15ALC6 o kodzie producenta 82KU00W1PB jest produktem o przeznaczeniu uniwersalnym. Wyposażono go w procesor AMD® Ryzen™ 5 5500U, pamięć RAM o pojemności 8 GB oraz dysk 512 GB SSD. Matowa, 17,3" matryca Full HD pozwala na wyświetlenie obrazu o maksymalnej rozdzielczości 1920 x 1080 pikseli. Zastosowane układy graficzne – Zintegrowany: AMD® Radeon™ Graphics, Dedykowany: Brak . Łączność bezprzewodową zapewnia karta pracująca w standardzie WiFi 5 (802.11 a/b/g/n/ac). Szary kolor pokrywy oraz obudowy laptopa to dominująca barwa w jego designie, a waga notebooka to około 1,65 kg. Materiały wykorzystane do konstrukcji jego obudowy to tworzywa sztuczne. Produkt objęty jest gwarancją Carry-In/Door-To-Door (Naprawa w serwisie) producenta, a okres obowiązywania to 24 miesiące. System operacyjny: Brak. Dodatkowa charakterystyka tego modelu: laptop jest wyposażony w przesłonę kamery (Privacy Shutter).

2. Lenovo IdeaPad 3 17ALC6 82KV006GPB

Laptop Lenovo IdeaPad 3 17ALC6 o kodzie producenta 82KV006GPB jest produktem o przeznaczeniu uniwersalnym. Wyposażono go w procesor AMD® Ryzen™ 5 5500U, pamięć RAM o pojemności 8 GB oraz dysk 512 GB SSD. Matowa, 17,3" matryca HD+ pozwala na wyświetlenie obrazu o maksymalnej rozdzielczości 1600 x 900 pikseli. Zastosowane układy graficzne – Zintegrowany: AMD® Radeon™ Graphics, Dedykowany: Brak . Łączność bezprzewodową zapewnia karta pracująca w standardzie WiFi 5 (802.11 a/b/g/n/ac). Szary kolor pokrywy oraz obudowy laptopa to dominująca barwa w jego designie, a waga notebooka to około 2,10 kg. Materiały wykorzystane do konstrukcji jego obudowy to tworzywa sztuczne. Produkt objęty jest gwarancją Carry-In/Door-To-Door (Naprawa w serwisie) producenta, a okres obowiązywania to 24 miesiące. System operacyjny: Brak. Dodatkowa charakterystyka tego modelu: laptop jest wyposażony w przesłonę kamery (Privacy Shutter).

3. Lenovo IdeaPad 3 15ABA7 82RN0055PB

Laptop Lenovo IdeaPad 3 15ABA7 o kodzie producenta 82RN0055PB jest produktem o przeznaczeniu uniwersalnym. Wyposażono go w procesor AMD® Ryzen™ 5 5625U, pamięć RAM o pojemności 8 GB oraz dysk 512 GB SSD. Matowa, 15,6" matryca Full HD pozwala na wyświetlenie obrazu o maksymalnej rozdzielczości 1920 x 1080 pikseli. Zastosowane układy graficzne – Zintegrowany: AMD® Radeon™ Graphics, Dedykowany: Brak . Łączność bezprzewodową zapewnia karta pracująca w standardzie WiFi 5 (802.11 a/b/g/n/ac). Szary kolor pokrywy oraz obudowy laptopa to dominująca barwa w jego designie, a waga notebooka to około 1,65 kg. Materiały wykorzystane do konstrukcji jego obudowy to tworzywa sztuczne. Produkt objęty jest gwarancją Carry-In/Door-To-Door (Naprawa w serwisie) producenta, a okres obowiązywania to 24 miesiące. System operacyjny: Brak. Dodatkowa charakterystyka tego modelu: laptop jest wyposażony w przesłonę kamery (Privacy Shutter).

Sortuj